Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to musisz uwierzyć, bo chyba nie myślisz, że ściemniam ?

 

 

Wybrane usługi:

Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO,, Eleven Sports, Filmbox Pack, MULTIROOM STANDARD, nc+go TV  KINO ŚWIAT, NAJEM MEDIABOX+

 

Wybrane promocje:

Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m dla Abonentów, Eleven Sports za 11,90 zł 12 m dla Abonentów (4), HBO 0 zł dla Abonentów, Kolekcja nc+go TV Kino Swiat 0 zł 24 m dla Abonentów, Multiroom Standard 0/49/99zł i 10 zł do końca okresu oznaczonego dla Abonentów , Najem mediaBox+5zł dla Abonentów.

 

Całość na 24m za niecałe 107zł. Tylko ten Filmbox Pack na 1m jako gratis.

Nie mówię, że nie masz takiej oferty lub tym bardziej, że ściemniasz tylko po rozmowie z konsultantami NC+ oraz działem utrzymania klienta nie wierzę w to, że mogę wyrwać taką ofertę jak Ty !!! Mam znajomych co płacili 60-70 zł a teraz prawie 100 ja mam abonament 99 zł i widzę, że lepiej będzie zrezygnować i poczekać do świąt wyrwę lepszą ofertę jako stary/nowy klient niż przedłużający umowę... pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to musisz uwierzyć, bo chyba nie myślisz, że ściemniam ?

 

 

Wybrane usługi:

Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO,, Eleven Sports, Filmbox Pack, MULTIROOM STANDARD, nc+go TV  KINO ŚWIAT, NAJEM MEDIABOX+

 

Wybrane promocje:

Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m dla Abonentów, Eleven Sports za 11,90 zł 12 m dla Abonentów (4), HBO 0 zł dla Abonentów, Kolekcja nc+go TV Kino Swiat 0 zł 24 m dla Abonentów, Multiroom Standard 0/49/99zł i 10 zł do końca okresu oznaczonego dla Abonentów , Najem mediaBox+5zł dla Abonentów.

 

Całość na 24m za niecałe 107zł. Tylko ten Filmbox Pack na 1m jako gratis.

 

ale co takiego szczegolnego jest w tej ofercie ? jak dla mnie to i tak za duzo... i do tego na 24M...

5zł za mediaboxa i 10zł za MR, ... dodatkowe 10 zł za dwa zbedne kanaly z paczki C+ ok ale za to chociaz HBO jest w tej cenie,

HBO mozna np dostac z umowa na 12M, pierwsze 6m gratis drugie 6M 25zl, czyli wychodzi srednio 12,50 za miesiac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to musisz uwierzyć, bo chyba nie myślisz, że ściemniam ?

 

 

Wybrane usługi:

Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO,, Eleven Sports, Filmbox Pack, MULTIROOM STANDARD, nc+go TV  KINO ŚWIAT, NAJEM MEDIABOX+

 

Wybrane promocje:

Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m dla Abonentów, Eleven Sports za 11,90 zł 12 m dla Abonentów (4), HBO 0 zł dla Abonentów, Kolekcja nc+go TV Kino Swiat 0 zł 24 m dla Abonentów, Multiroom Standard 0/49/99zł i 10 zł do końca okresu oznaczonego dla Abonentów , Najem mediaBox+5zł dla Abonentów.

 

Całość na 24m za niecałe 107zł. Tylko ten Filmbox Pack na 1m jako gratis.

Ile płaciłeś wcześniej? Eleven masz w końcu na 12 czy 24 miesięcy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Don Kichot, Obecnie nie ma opcji rabatowania najmu jak i multiroom. Także 5 + 10 każdego będzie obowiązywać przy przedłuzaniu. Dwa kanały C+ to 5 zł a nie 10 jak mówisz.

Dla mnie oferta którą kolega utargował jest bardzo dobra.

Jak mam rozumieć że nie ma rabatowania najmu?Obecnie za najem nie płacę nic ,a po przedłużeniu obowiązuje już opłata?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z którego numeru proponują atrakcyjniejsze warunki? Dostałem maila potwierdzającego złożenie wypowiedzenia z informacją, że mają dla mnie specjalną ofertę, dostępną w TCA pod numerem 12 294 78 79. Dzwonili już z niego kilkukrotnie, jednak nie mogłem rozmawiać i nie odbierałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie.

 

Mieszkam za granicą ale chciałbym pomóc Ojcu przedłużyć umowę,

On zawsze przedłużał za taką samą cenę czyli 97 zł

 

Obecnia ma

 

Comfort Plus

 

Opcje dodatkowe

 

EXTRA+

Najem BOX+

Eleven Sports

Multiroom Standart ( po Cyfrze+)

Najem HD Multiroom

Premium Sport &Film

Multi+

SunDance HD

 

Na jaką promocję może liczyć przy umowie 15m lub 24m głównie chodzi mu o Sport?

 

E+  6/8 Canał+  Eleven 80/85 zł  lub   Superpremium z Canał+  Eleven za 100/110 zł

 

Dzięki

Edytowane przez Lima10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zadzwonili z oferta

 

Zaproponowali

 

Extra+ z CANAL+ (6) LIVE 69,99 zł 24 m dla Abonentów, HBO 0 zł 6m dla Abonentów, Kolekcja nc+go TV Kino Swiat 0 zł 24 m dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł 0zł dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów

 

Czy to jest Max jaki można teraz uzyskać? Jest opcja aby było hbo na cały okres umowy w tej cenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca kwietnia.

Staż ok 8 lat.

Obecnie mam Extra + 2x MR (1x główny, 2x dodatkowe).

Chciałbym rozszerzyć o 6xC+ i Eleven, ok miesiąc temu miałem ofertę za 102 zł.

Czy obecnie da się coś taniej załatwić?

Edytowane przez konstant
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem taką propozycję : Extra+ z CANAL+ (6) LIVE 69,99 zł 24 m dla Abonentów, Eleven Sports za 11,90 zł 12 m dla Abonentów (4), Multiroom Standard C+ 0zł 0zł dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów - całość 81,89 zł ( teraz miałem jeszcze dodatkowo HBO za 0 zł i C+ 8. Z tego co czytałem to nic lepszego raczej teraz nie zaproponują. A niestety zależy mi na multiroomie w postaci dwóch kart, które dalej mi dają na 24 m za 0 zł

Edytowane przez mirasm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego niestety? Przeciez za free dostaniesz MR i do pakietu za 82 zł. Taniej nie dostaniesz.

 

 

Mam zakończyć umowę i wziąć od nowa?

Masz zrozumieć, że staż jest zero wart i zabrać sie za czytanie tematu. Masz tam setki odpowiedzi na Twoje pytanie. Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem taką propozycję : Extra+ z CANAL+ (6) LIVE 69,99 zł 24 m dla Abonentów, Eleven Sports za 11,90 zł 12 m dla Abonentów (4), Multiroom Standard C+ 0zł 0zł dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów - całość 81,89 zł ( teraz miałem jeszcze dodatkowo HBO za 0 zł i C+ 8. Z tego co czytałem to nic lepszego raczej teraz nie zaproponują. A niestety zależy mi na multiroomie w postaci dwóch kart, które dalej mi dają na 24 m za 0 zł

 

A daja takie zestawy na 12 lub 15 miesiecy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

mam taka oferte

 

Extra+ z CANAL+ (6) LIVE 69,99 zł 24 m dla Abonentów, HBO 0 zł 6m dla Abonentów, Kolekcja nc+go TV Kino Swiat 0 zł 24 m dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł 0zł dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów

 

 

w ICA widze coś takiego

Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE MULTIROOM STANDARD
Najem ultraBOX+
HBO

 

miałem mieć jeszcze filmbox na 1 mc odblokowany - oczywiscie nie jest 

 

reklamować? czy właczą go od nowego miesiaca na 1 pełny miesiac, czy powinni go aktywowac od zaakceptowania oferty?


Pytanko

jak mam paczke c+ (6) to nie mam dostepu do vod canal+ ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...