Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

niedobrze. :(

a ile teraz goły Comfort ?

Jak pisał @ircios nie musisz się spieszyć

Po drugie nie jest proste a raczej jest dość trudne zejść na niższy pakiet i to bez wypowiedzenia

Goły Comfort zależy ile teraz płacisz bo kosztuje pewnie i 39,90 ,ale wiele osób ma to Extra jako Comfort z dopełnieniem do Extra to wtedy ewentualnie mozna argumenirwac ze się chce mieć ten Comfort jako ta kwota cząstkowa mniejsza bez podwyżki !

Nie rezygnuj z Extra ,bo drożej tylko ponegokcjuj twardo!

A jak Ci będzie gadał znowu ktoś ze Extra z HBO za 79 to mu sie zasmiej do słuchawki i powiedz ze nowi maja taniej

Niech idzie do konsula i mu to powie i nie niech nie wraca od niego bez lepszej oferty

Musisz być w rozmowach z nimi twardy a nie mientki : )

Edytowane przez dariop28
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich mam pytanie czy zgodzić się na taką ofertę? Dziś wykonałem telefon do ncplus aby odmówić + miesiąca a konsultant zaproponował mi nową ofertę przedłużenia mimo ze kończy się stara umowa dopiero we wrześniu.

Oferta jest taka:

Canal + (6) z extra + za 72.50 na 15 m.

Canal+ (8) z extra+ za79.00 na 15 m.

Czy to dobra oferta bez wypowiedzenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich mam pytanie czy zgodzić się na taką ofertę? Dziś wykonałem telefon do ncplus aby odmówić + miesiąca a konsultant zaproponował mi nową ofertę przedłużenia mimo ze kończy się stara umowa dopiero we wrześniu.

Oferta jest taka:

Canal + (6) z extra + za 72.50 na 15 m.

Canal+ (8) z extra+ za79.00 na 15 m.

Czy to dobra oferta bez wypowiedzenia?

Teraz mam extra + z 6 canal+ za 69.00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi oferta kończy się z końcem czerwca, umowa wypowiedziana i pierwszy telefon. Za pakiet Comfort+ chcą dać mi za 32,50 zł na 15 mcy. Do tej pory płacę za to samo 39,99 zł, no i MR mam niezależny. Warto przedłużać? Trochę mnie martwi, że trzeba będzie niedługo płacić jeszcze za abonament na TVP. Co radzicie?

Edytowane przez piracik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damiant11 nie masz szans na cenę 79,99 absolutnie żadnych nawet z wypowiedzeniem. Możesz wywalczyć Superpremium Eleveny i dekodery za 126,89zł. Cenę 79,99zł dostają Ci co wcześniej płacili między 50zł, a 70zł. Ewentualnie Superpremium z 6 Canal+ i pozostałe dodatki za 121,89zł

Edytowane przez lukiton0589
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Piracik ustawa a raczej pseudo ustawa (bo jak zwykle są to ustawy poselskie) jest nic nie warta. Jeśli nc+ lub jakikolwiek operator przekaże dane abonentow to złamie prawo. A na kary raczej chętni nie będą. Poczytaj wypowiedzi w internecie prawników to zrozumiesz ile ten projekt jest warty ;)

Edytowane przez Riddick1500
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damiant11 nie masz szans na cenę 79,99 absolutnie żadnych nawet z wypowiedzeniem. Możesz wywalczyć Superpremium Eleveny i dekodery za 126,89zł. Cenę 79,99zł dostają Ci co wcześniej płacili między 50zł, a 70zł. Ewentualnie Superpremium z 6 Canal+ i pozostałe dodatki za 121,89zł

Mi za to co mam w sygnaturce, ale bez HBO proponowali 79,90zł ale odmówiłem...

Z tego co chciałbym (to niestety bez LM - czyli C+) w Polsacie wychodzi 65 zł więc sam się zastanawiam...

Może się złamią? Od czasu ostatniej oferty (miesiąc temu) - na razie kompletna cisza (dzwonili ponoć z utrzymania klienta z Krakowa).

 

A potrzebuję "jedynie" z programów: C+ paczkę (bo mecze), Comedy Central -oba, Fox Comedy, Eleveny (bo mecze), czasem Eurosport... i Nick Jr (dla dziecka) oraz standardowe naziemne...

NC+ GO się przydaje również w garażu wieczorem do meczyków ;)

 

i teraz płacić za to 80 zamiast 55zł? zgroza troszkę...

Edytowane przez llmario
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

"Oglądanie telewizji w nc+ za pół darmo się skończyło".

Przecież to już od jakiegoś roku jest wałkowane :P  ;)

Są jeszcze tacy co mają wątpliwości?? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Umowa konczy sie za 4 miesiace I chcialbym sie dowiedziec na jaką oferte mogę liczyć :)

Aktualnie mam:

 

Pakiet Extra+ z CANAL+

Liczba kanałów: 152

Eleven Sports

NAJEM WiFi Premiumbox+

ANTENA PREMIUM

Aktywacja WIFI Premiumbox

Płatność: 120,80zl

 

Interesuje mnie wlasnie ten sam pakiet z canal + I elevenami, hbo nie ogladam.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...