Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzwonił typ z KRK. Zaoferował Extra, 6xC+, Eleven + MR (główny+2 dodatkowe). Łącznie wszystko za 101 zł. Gościu mi gada że to najtańsza oferta itd itp. Oczywiście podziękowałem. Nie rozumiem tylko dlaczego oni tak kłamią, wie ktoś? Wciska mi że oferta najlepsza a koledzy wyżej dostawali o wiele lepsze.

Nic taniej nie dostaniesz. Praktycznie nawet szans nie ma na jedem dekoder od MR za free.

No, ale próbuj....

Edytowane przez Barti
Usunięto fragment postu niezwiązany z tematem wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kończąca sie umowa 30/04, (wypowiedzenie złożone) spowodował telefon konsultanta, który powiedział mi ze do 14/05 mam oddać dekoder.....

Nawet nie zaproponował nowej umowy. nowy poziom negocjacji.

 

Kiedyś dzwonili i zaproponowali za 120 superpremium plus MR 20pln i  eleven za cos kolo 12 pln

 

Potrafią podejść do klienta. płacić więcej za to samo....

teraz posiadam Extra C+ 11, hbo ale takiego pakietu za 100PLN nie chcą mi zaoferować razem MR.

Pozdro 

MG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

Pod koniec ub, roku wypowiedzialem umowę, która kończy się z ostatnim dniem lutego. Aktualnie posiadam

- Pakiet Comfort +

- Premium Sport & Film

- Extra +

- History HD

- Multi+

- Multiroom standard

- czynsz najmu sprzetu

 

Za całość płacilem 106,89 PLN.

 

Zależy mi na utrzymaniu obecnego pakietu Extra+ wraz z Multiroom oraz dekoderem z nagrywarką.

Jestem skłonny zrezygnować z History HD, Canal + Seriale oraz Canal + Discovery.

 

1. Powiedzcie jaką kwotę, realnie mogę wynegocjować?

2. Czy jest na rynku oferta TV satelitarnej, w ktorej istnieje możliwość dokupienia pakietów sportowych nc+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da się za free. Możesz jedynie ponegocjować MR, ale prawdopodobnie i tak nic z tego nie będzie.

 

Możesz coś więcej napisać? Dekodery za ile? 5 czy 10 zł od sztuki? Ile za całość? Myślisz, że da się wynegocjować do 100 zł? Ktoś w ogóle wynegocjował takie warunki z dekoderami i MR Standard?

Edytowane przez Barti
Niechlujna pisownia w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da się za free. Możesz jedynie ponegocjować MR, ale prawdopodobnie i tak nic z tego nie będzie.

Bzdura. Sam mam multiroom za 0, a dokładnie Pakiet Extra z Canal+ (6) za 74.90 zł i multiroom standard po n oraz mediabox za 5 zł. I moje pytanie brzmi: jaka jest teraz najlepsza oferta i jaka najlepsza z Man Pack? Wypowiedzenie jeszcze nie zostało wysłane. 3 miesiące do zakończenia umowy.

Edytowane przez Barti
Niechlujna pisownia w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy obecnie na przedłużenie umowy dostał ktoś opcję Multi Man Pack? Jeśli tak to w jakiej cenie?

 

Jeśli pytasz o "dostać" to zapomnij. A jeśli chcesz kupić i płacić to 20 zł ze zobowiązaniem na rok jest najtańszą wersją.

Edytowane przez Barti
Nie KRZYCZYMY na forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzdura. Sam mam multiroom za 0, a dokładnie Pakiet Extra z Canal+ (6) za 74.90 zł i multiroom standard po n oraz mediabox za 5 zł. I moje pytanie brzmi: jaka jest teraz najlepsza oferta i jaka najlepsza z Man Pack? Wypowiedzenie jeszcze nie zostało wysłane. 3 miesiące do zakończenia umowy.

Bzdura to Twój wpis. Pamiętaj, że jak Ty kiedyś dostałeś, to nie znaczy, że teraz komuś dadzą. Wiec wyhamuj ze słownictwem i osądzaniem, bo nic nic nie wiesz. Radzę poczytać o ofertach. Masz 3 miesiące do końca. Zapoznaj się z tym co było pisane. Na dzień dzisiejszy nie masz po co zawracać sobie zbytnio głowy negocjacjami, bo taniej nie dostaniesz niż obecnie masz. Oczywiście MR dalej będziesz miał za 0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam pakiet Extra+ z 8xC+ i MR standard za 59zł

 

Umowa do konca lutego wypowiedzenie wysłane oferta standardowa czyli tak jak inni otrzymali żeby pozostać:

 

1. E+ 6xC+ MR standard i HBO na 6mc   / 79,99zł

2. E+ 8xC+ MR standard i HBO na 24mc / 89,99zł

 

Pytanie pierwsze czy ktoś do opcji pierwszej dostał HBO na cały okres ? konsultantka z DUK powiedziała ze nie ma takiej opcji.

 

Ile warta jest paczka 6xC+ dla stałych klientów przy przedłużeniu? Chce pozostać przy swojej opłacie miesięcznej mogę zrezygnować z pakietu Extra+ i przejsc do nizszego pakietu tematycznego

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jakich warunkach?

 

Wariant 1 na 24M (E+ z 6C+) + opłata za MR + opłata za dzierżawę nie powinien przekroczyć 90 PLN - jesteś w stanie podać dokładną kwotę?

Wariant 2 na 15M?

 

Ponawiam swoje pytanie.....

Jest ktoś w stanie podać wysokość abonamentu dla powyższych załozeń?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...