Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

hej mam umowę do końca lutego teraz płacę 50zł za poniższy pakiet:

comfort+

EXTRA+ Premium Sport Premium Film HBO CANAL+ VOD Multi+

 

wypowiedzenie nie wysłane, na co mogę liczyć? Na HBO mi nie zależy, canal plus średnio, bajki są ważne ogólnie oglądam TV od święta więc nie zamierzam płacić więcej jak 60zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wypowiedzeniem za E+ 44,99-49,99. Być może uda Ci się bez wypowiedzenia. Jeśli nie przyjmiesz oferty w tym miesiącu to zapłacisz w marcu ponad 100% niż teraz za to co masz. Oferty z 6C+ nie dostaniesz taniej jak 69,99. No, ale średnio Ci zależy więc głowy sobie nie zawracaj.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam obecnie mam E+ 8 canal , multiroom  w łamańcu za 109 PLN.Umowa do kwietnia , wypowiedzenie złożone.Dzisiaj dzwonili z ofertą.Powiedziałem że chcę tylko E+ i multiroom.Cena za ten pakiet wg konsultanta to 74.99.Dla mnie nie do przyjęcia.Jak myślicie ile można za to zapłacić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zaczynam męki negocjacyjne....

Mój obecny pakiet:

 

Ekstra+

8 x Canal

HBO

multiroom + 2 dekodery

płacę 69,90 zł

 

Chcę to samo, w tej samej cenie.......ale oczywiście na razie jest ciężko... jeszcze nie napisałem wypowiedzenia i to co na razie oferują najlepszego to:

 

1 opcja                                                            lub             2 opcja

 

Ekstra+                                                                          Ekstra+

8 x Canal                                                                       6 x Canal

multiroom + 2 dekodery                                                 multiroom + 2 dekodery

opłata 79,99 zł bez HBO                                                opłata 69,99 zł bez HBO

 

Wystarczy mi pierwsza opcja z 6 canalami, ale chciałbym jak do tej pory z HBO .......jednak twierdzą, że promocji darmowego HBO już nie ma i nie będzie. Oferują co najwyżej 6 miesięcy gratis z opcja na 2 lata..... Ciekawe czy po wypowiedzeniu dorzucą HBO....

Obecnie cały czas mówią że nawet jak zrezygnuję z NC+ z końcem umowy to i tak już takich super warunków jakich miałem już nie dostanę... Napiszcie czy faktycznie teraz w połowie lutego nie można już nic lepszego dostać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panie i Panów ;)

 

 

Koniec umowy z końcem lutego.Wypowiedzenie złożone już jakiś czas temu.

 

Do tej pory płaciłem 81,89 pln za Canal 8  i HBO (taki dziwny  "łamaniec").

 

Wcześniej kilka razy już przedłużałem umowę.

 

Relacja z "placu boju":

 

Na początku oczywiście standard oferta: Canal 8 + HBO - 99 pln, lub  Canal 8  + HBO na 6 miesięcy za 0 - 79,99 pln.

 

Docelowo interesuje mnie pakiet Canal 8 + HBO na cały okres trwania umowy.

 

Na tę chwilę udało się wynegocjować:

 

Canal 8 + HBO (24 miesiące) - 89.99 pln.

 

Sam jestem ciekaw, czy uda mi się "ugrać" te mityczne 79.99 ;). Rozmowy przebiegają w kulturalnych warunkach.Sporo tych konsultantów już się przewinęło;)

 

Pozdrawiam.

 

Aktualizacja:

 

Negocjacje zakończone powodzeniem.

 

Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m dla Abonentów, HBO 0 zł dla Abonentów.

 

 

Pozdrawiam i życzę wytrwałości;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

 

Oto przedstawione mi propozycje (brak wypowiedzenia):

 

Obecnie Extra + oraz HBO, multiroom, Pace 500hdd, Sagemcom Hd - płatności 69,90 zł miesięcznie. 

 

Propozycje:

 

1) To samo tylko bez HBO --> 59,99 zł 

gratis: 5x filmbox, 2x Cinemax na miesiąc oraz 6x C+ na 3 m-ce.

Oferta na 15 m-cy

lub 30 m-cy w tym 6 m-cy za free.

 

2) Dokładnie to samo czyli Extra + wraz z HBO (MR, pace w cenie) - 69,99 zł 

gratis: 5x filmbox, 2x Cinemax na miesiąc oraz 6x C+ na 3 m-ce.

Oferta na 15 m-cy

 

Co sądzicie ? Z wypowiedzeniem można było coś ugrać więcej, czy to już max niezależnie czy jest wypowiedzenie czy nie?

Edytowane przez maestro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne tak, najbardziej pożądana oferta Extra 8C+ Hbo za 79,90.

 

Witam, 

 

Oto przedstawione mi propozycje (brak wypowiedzenia):

 

Obecnie Extra + oraz HBO, multiroom, Pace 500hdd, Sagemcom Hd - płatności 69,90 zł miesięcznie. 

 

Propozycje:

 

1) To samo tylko bez HBO --> 59,99 zł 

gratis: 5x filmbox, 2x Cinemax na miesiąc oraz 6x C+ na 3 m-ce.

Oferta na 15 m-cy

lub 30 m-cy w tym 6 m-cy za free.

 

2) Dokładnie to samo czyli Extra + wraz z HBO (MR, pace w cenie) - 69,99 zł 

gratis: 5x filmbox, 2x Cinemax na miesiąc oraz 6x C+ na 3 m-ce.

Oferta na 15 m-cy

 

Co sądzicie ? Z wypowiedzeniem można było coś ugrać więcej, czy to już max niezależnie czy jest wypowiedzenie czy nie?

 

Wypowiedzenie nie zmienia nic, jest tylko zabezpieczeniem że jeżeli się nie dogadasz to umowa się kończy a nie leci o kolejny miesiąc w cenach standardowych. 

Na tej samej stronie masz napisane za ile można wyciągnąć samo extra od - 44,99 do 59,99 / Hbo za 20zł, w łamańcu po 12.5zl. Wystarczy tylko czytać i ruszyć głową..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie witam po długiej nieobecności, ale nadszedł czas, a w NC+ ciągle zmiany i połapać się ciężko.

Szczególne ukłony dla "nieśmiertelnego" irciosa (który nota bene pomógł mi wiele razy)

 

Teraz mam:

Comfort + 24,90zł

OPCE:

Premium Film 5zł

Premium Sport 5zł

Extra+ 20zł

H2 0zł

History HD 0zł

Multi+ 0zł

ultraBox najem 0zł

czyli 54,90zł/m-c

 

Na początku proponowali mi jw bez HBO za 99zł (wysłałem ich do wszystkich diabłów za skasowanie Primiera Division po 6m-cach)

 

Teraz bez HBO - 79 zł!!!! (tel. z Krakowa utrzymanie klienta)

 

W zasadzie to co mam, mi odpowiada, ale powiadają, że taniej nie będzie jak 80zł (od kilku lat z nimi negocjuję i ciągle stara śpiewka...)

 

Poczytałem kilka stron wstecz, ale standardowo mogę nie rozumieć oferty (bo zmiany zmiany)

 

Interesuje mnie piłka kopana (czyli jak najwięcej sportu - najlepiej z ligą hiszpańską) i bajki dla córy (nick jr) i wszystko najlepiej na 2 lata, bo nie mam ochoty na zbyt częste kontakty z Julianistami... HBO w ogóle prawie nie oglądałem.

Aaaa... Wyobraźcie sobie, że 2 lata temu chcieli mnie przekonać kanałem Republika!!!

 

Pouczcie mnie, bo celować chyba powinienem w Extra+ z 8xC+ (i ew. Eleven -max. na rok dają?) na 24 m-ce.

Jak patrzę, ile obecnie płacę, a za ile teraz chciałbym max, to nie powinienem wyjść poza 65 zł??? (mrzonki?)

Wybaczcie mi, jeśli coś przeoczyłem (jak już wspomniałem, nigdy nie rozumiem ich oferty, a ich nowomowa, która ciągle ewoluuje jakoś nie kojarzy mi się zbyt dobrze, mam/miałem odniesienia tego w... nieważne... jeszcze kogoś urażę...)

 

Z góry dziękuję za wszelkie uwagi (nawet te w stylu: poczytaj kilka stron wcześniej! hmmmm... czytałem i nie rozumiem - może z uwagi na wiek i lenistwo?) - czasem bardzo się nimi przejmuję i nie śpię nocami... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem dogłębnie przejęty takim skokiem cen... Mój budżet liczykrupy włącza mi żółte światełko. Oglądam Comedy Central i Fox Comedy jeśli o filmy chodzi i opcję kopaną a córka Nick Jr - dotychczas myślałem, że przepłacam za oglądnie kilku kanałów, ale widzę, że NC+ rozumie mnie doskonale i tak ustawia kanały, że mam płacić jak za zboże za kilka kanałów...

W Comfort+ nie ma Nick Jr... (dodatkowy pakiet trzeba! i ceny nie podają na głównej) no nic, będę się starał ugrać max 70zł za to co chcę...

...walka z wiatrakami mnie czeka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadzieja umiera ostatnia... co umowa piszę, że to może moje ostatnie podejście, ale jakoś do niego nie dochodzi...

THX ircios za dobre słowo... oby...

Z drugiej strony - dokonać niemożliwego to byłoby coś, do 3 dni przed upływem umowy twardo 70zł ustawiam, trzymajcie kciuki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej to przedłużyc jak najniżej comfort plusa np za 20 zl, a później dokupowac 8 canal plusów za 25 zl, dopełnienie ekstra za 10 zl. I tak można sobie do 55 zl mieć już eksta z 8 canal plus.

Czy to jest realne dla mojego pakietu:

  • COMFORT+ 29,90
  • Multi+ 0zł
  • NAJEM MEDIABOX+ 5zł
  • Premium Film 5zł
  • HBO 0zł
  • EXTRA+ 10zł
  • CANAL+ VOD 0zł
  • Premium Sport 5zł
  • HISTORY HD 0zł
  • HBO GO 5zł

Obecnie otrzymuję propozycję 6c+ za 69zł. Zależy mi na Comfort extra z c+.

Edytowane przez irbis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...