Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Info dla @czerstwy:

Przy drugiej próbie kontraktu z infolinia uruchomiłem FRANCE TV za 12zl/m

na czas nieokreślony.

 

 

Wcześniej mówili, ze opcji nie ma w nc+ tylko dla byłych C+ co nie zmigrowali co jest bzdura.

 

Edit: co prawda opcja nie widnieje moje nc+, ale działa :-)

Edytowane przez michall1234
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do 30.04 2017 

1 telefon i propozycja przedłużenia obecnej oferty 6x 0 , + 18 x 79,90 srednio 60 zł

comfort+extra+ 8c+ hbo +mr cyfra+pace prv + dodatkowo cinemax ( mam jako + miesiaca) za jedyne 109,90 pln , głośny śmiech ,konsultant zirytowany moja postawa że moja oferta była wyjątkowa i już sie nie powtórzy , o ja mu że taka ofetę to mam w ica za 94,90 bez jego wielkiej łaski , a on  iże jeśli się teraz zdecyduje to tez mi to zaoferuje tzn,94,90 PLN LOLLLLL , uśmiałem się jak nic 

powiedziałem mu że jak jak oferta nie będzie w podobnej cenie to będzie wielkie 0 zł a nie prawie 1500 zł z mojego abonamentu

Nie mam ciśnienia UPC proponuje mi select hd+ eleveny + intertnet 120 mb za 69 zł m-c !!!!

 

https://promocje.upc.pl/pakiety-sportowe/zloty/

Edytowane przez michuer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Średnia się nie liczy. Mozesz już myśleć o UPS. Za 79,99 na dzien dzisiejszy to E+ z 8 C+ i MR. Za 69,99 z 6 C+.

Ale podwyżka o 50% jest nie adekwatna do treści tzn:

utrata praw do lig na korzyść eleven 

dodatkowo nowe opcje np netflix 

ewentualnie naziemna tv pakiet 30 kanałów bez opłat 

Nie mam ciśnienia , skoro z 1500 wolą mieć 0 to ok :) Ja mam opcje 2 kablówek ,netii. cp , każdy chciałby żebym płacił u niego :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie posiadam:

Extra+, 8x Canal+, HBO, Multiroom po cyfrze - za 59,90 PLN + 10 PLN za wynajem Premiumboxa. Umowa do 31.03, oczywiście wypowiedzenie w systemie.

 

Jako, że i tak nie oglądam dużo tv, to czy realne wydaje się zejść do Comfort+ za 20 PLN? Myślałem włączyć później dopełnienie do Extra+ za 15 PLN i opcję Canal+ na 6m za 25 PLN.

Jakich argumentów użyć podczas rozmowy? Do tej pory dzwonili tylko 2 razy, za drugim razem oferta była Extra, 8xCanal+, HBO na 6 miesiecy za 74,90 PLN.

Edytowane przez paco24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga ,są dopełnienia do extra za 10 zł!

Kolejny dzień znowu zaskakuje na plus

Dzwoniłem w zeszłym tygodniu to nie było dla mnie opcji za 15 zł przy pakiecie Comfort za 29,90

Zapytałem jakie są ceny to mi powiedział ze jest za 10 na co ja ze wezmę ,na co on się zaczął jakby wycofywać to ja mówię mu ze skoro się już wygadał to ze się będę powoływał na ta ofertę i ze ma się dopytać i chce w tej cenie.,powiedział ze może dać tylko mam poczekać chwilkę bo musi ta ofertę ,,wydobyć" z systemu

Oczywiście radzę próbować nawet jeśli płacicie taniej za Comfort

Rodzice maja dwie umowy z Comfortem i tez tak zrobię

Ja jestem zadowolony dziś bo dostałem tez telefon z działu reklamacji i gratisy

Edytowane przez dariop28
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech klepnąłem po dzisiejszej rozmowie bo już miałem dość dzwonienia co dwa dni.

Nawet nie zdążyłem wysłać wypowiedzenia [ 03.17 ]

- Extra +, 8x C+

- History, H2, Adventure

- HBO 6 miechów gratis

 

24 miesiące za 84,90. Dla mnie do przyjęcia choć może z wypowiedzeniem byłoby ciut taniej. Do tej pory miałem Etra+, 6x C+ za 89zł, więc nie ma tragedii.

Dawał jeszcze Eleveny za bodaj 11zł z hakiem na cały okres, ale polubiłem włącz-wyłącz :wink: a poza tym latem nie ma lig więc nie ma potrzeby płacić co miesiąc.

 

Na początku dawał koleś Extra+, 6x C+ i Eleveny za 91 zł, ale dałem veto a gość konkretny więc zapytał kierownika :roll:  i przyszedł z tym co wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopełnienia do Extra za 10 zł już kiedyś były, bo niektórzy o nich pisali, ale trzeba trafić na hojnego konsula :)

Wierzę ze było za 10 zł

Po tym konsulu bym się nie spodziewał bo naprawdę wiekiem szczawik bynajmniej po głosie był

Inny aspekt to taki ze ktoś kto nie ma siły perswazji nie wyciągnie dużo,nawet umiarkowanie dobrej oferty od konsula, chyba ze przypadkiem ,ale nie chwaląc się negocjacje i argumenty to akurat moja mocna strona

Edytowane przez dariop28
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tracer10. Taniej bys nie miał z wypowiedzeniem. Stosujesz z Eleven opcje włącz-wyłacz, ake dlaczego tego nie stosujesz z H1,2 i Adventure? Tylko dałeś sobie wcisnąć te opcje w standardowej cenie. Mogłeś chociaż o ManPack cisnąć konsula za 5 zeta (o ile jeszcze jest dostepny)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tracer10. Taniej bys nie miał z wypowiedzeniem. Stosujesz z Eleven opcje włącz-wyłacz, ake dlaczego tego nie stosujesz z H1,2 i Adventure? Tylko dałeś sobie wcisnąć te opcje w standardowej cenie. Mogłeś chociaż o ManPack cisnąć konsula za 5 zeta (o ile jeszcze jest dostepny)

Dokładnie juz lepiej było wziąć to za 91 skoro rozważał wzięcie Elevenow to płaciłby za Eleveny w stosunku do dotyczasowej umowy i zobowiązania na niej summa summarum ok 6 zł (uwzgledniajac ze miał 8 C+ ale zszedł na 6 +)

Wielu chciałoby wyłączyć latem sport i nawet całość ale tak dobrze to nie ma a w ligach piłkarskich teraz będzie najgorętszy okres

Edytowane przez dariop28
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem stosować tą opcję dopiero. Na Man Packu mi nie zależy wogóle nawet za 5 zeta jakby się udało. Nic co tam jest nie zasługuje na moją uwagę, no może niektóre tylko audycje na History i dlatego wziąłem ten kanał.

Z mojego pkt widzenia nie jest źle choć wiedziałem, że te 89 zł za Extra z 6x C+ na wiele mi nie pozwoli przy negocjacjach.

Dodam też iż to była pierwsza rozmowa gdzie pojawiła się dla mnie oferta na 2 lata. Wcześniej  nie miałem szans na taką tylko dlatego iż aktualna była na 15 miesięcy.

I tak zjechałem o piątaka przy szerszej ofercie i o to mi głównie biegało.

Wcześniej już pisałem, że nie liczę na cuda typu 79 zł za prawie wszystko :wink:

 

@Dariop28

 

Eleven za 11 zł co miesiąc to nie to samo co Eleven za ok 7,50 kiedy chcę w zasadzie prawda?

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno mnie nie było - witam grzecznie! :)

Wypowiedzenie wysłane, umowa do końca lutego - dzwonią i męczą, proszę o skorygowanie czy coś można jeszcze wycisnąć.

Mam pakiet "prawie wszystko" z c+ i hbo włącznie za 70 zł: Comfort+, Opcje dodatkowe HBO, Premium Film, Premium Sport, Extra+, Hustler, Multi+, Pace (nie mam bodaj tylko FilmBoxa, reszta jest), konsul proponuje to samo za średnio 82,5 zł (80 przez rok, potem 85 za Hustlera) na 2 lata. Albo bez HBO (w sensie na 6 m-cy gratis, ale nie lubię takich opcji) 10 zł taniej?

Brać czy molestować dalej? Bo konsul jest grzeczny, choć wysoce up...dliwy...?

Będę wdzięczny i zobowiązany za pomoc :)

Edytowane przez kicur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kicur

Jasne bierz ,a już napewno weź zgodę na mejla i masz tydzień na zastanowienie

Chyba miałeś dotąd jednego z lepszych łamańców ,mimo ze miałeś tylko Comfort ......bierz póki mogą dać Ci w tej cenie HBO bo to jest największa niewiadoma i w każdej chwili może się zmienić i będzie wtedy gorsza oferta

Próbuj zamienić Hustlera na Man Pack to takie samo zobowiazanie

Edytowane przez dariop28
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki - co do Man Pack, to godne zainteresowania, z tym że konsul powtarza, że ZestTV (a to miałem) nie będzie w sensie, że ja nie będę miał i w ogóle nie będzie, wycofują się. Ale nie wiem czy to tylko "gadanie" jest czy prawda...?

Faktycznie, wolałbym ManPacka.

Na dzień dzisiejszy (jeszcze) płacę i płaciłem za tego "łamańca" 69,89 zł :) Ale jak widać wszystko co dobre się kiedyś musi skończyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i w dniu wczorajszym podpisałem umowe z CP :) Ostatnie propozycje nc+ któreto doprowadziły do tego że przechodzę do CP.

 

Superpremium - Eleven - ManPack 139 zł

Superpremium - Eleven - ManPack - HBO GO - WiFipremiumbox - 155 zł

 

Nie samą TV człowiek żyje a oszukiwać się nie dam. Po wielu latach z N/Cyfra+ i nc+ odchodzę do CP za 55 zł miesięcznie full pakiet z VOD. Czy wrócę? Może kiedyś jak zmieni się polityka w tej firmie :)

nc+ - jeden klient mniej :)

Edytowane przez SatZnawca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że na dzień dzisiejszy po złożeniu wypowiedzenia najlepszą ofertą jest 79.99 za Extra + 8C+ + HBO na 24m. Pytanie moje jest takie, czy jest opcja w rozmowie z konsulem trochę "szachować" tymi ofertami? Np.

 

79.99 zł - Extra plus 8C+ bez HBO ale 2x MR za free (Aktywację mogę opłacić)

albo

69.99 zł - Comfort plus 6C+ bez HBO ale 2x MR za free (Aktywację mogę opłacić)

albo

69.99 zł Extra plus 6C+ bez Hbo jeden multiroom free a drugi 10zł. (Aktywację mogę opłacić)

 

To są tylko przykładowe kombinacje. Może sami wynegocjowaliście lepsze. W skrócie powiem, że nie potrzebuje za bardzo takich dodatków jak HBO czy C+Discovery, Najbardziej zależy mi na Canal+ Sportowych i NSporcie. No i przede wszystkim Multiroom. Ale płacić dodatkowo 2x10zł albo i 3x10zł to mi się to nie widzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panie i Panów ;)

 

 

Koniec umowy z końcem lutego.Wypowiedzenie złożone już jakiś czas temu.

 

Do tej pory płaciłem 81,89 pln za Canal 8  i HBO (taki dziwny  "łamaniec").

 

Wcześniej kilka razy już przedłużałem umowę.

 

Relacja z "placu boju":

 

Na początku oczywiście standard oferta: Canal 8 + HBO - 99 pln, lub  Canal 8  + HBO na 6 miesięcy za 0 - 79,99 pln.

 

Docelowo interesuje mnie pakiet Canal 8 + HBO na cały okres trwania umowy.

 

Na tę chwilę udało się wynegocjować:

 

Canal 8 + HBO (24 miesiące) - 89.99 pln.

 

Sam jestem ciekaw, czy uda mi się "ugrać" te mityczne 79.99 ;). Rozmowy przebiegają w kulturalnych warunkach.Sporo tych konsultantów już się przewinęło;)

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez Clyde22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...