Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Płaciłem 79,9 EXTRA 8C+ za dekoder 0 zl za multiroom 0 zł przy umowie 24 miesiące.

Teraz proponują umowę 15 miesięcy i Extra+ z 6c+ HBO 6M i 2M Filmbox.

za 72,5 i dekoder za 0 złi multiroom 0 zl . Umowa do końca marca.

Brać ? czekać ? (urodziny nc+)  coś więcej dostane ?

Proszę o poradę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Brać ? czekać ? (urodziny nc+)  coś więcej dostane ?

 

Urodziny NC+ czyli tzw.rocznica fuzji :P..... nie jeden tu liczył na specjalne oferty a dostał "figę z makiem" :lol2:;)

To już 3 rocznica będzie i z tego co kojarzę jakiś super/ekstra fajerwerków nie było z tego powodu ,oferty robią się droższe ale to "premium" i trzeba płacić ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Comfort+8C+ 89.99+5 najem dekodera+10 MR +11.90 Eleven+4.99 Hustler a płacił 115.79 zł.Przewyższa obowiązujące cenniki?

Czerstwy właśnie napisałem i miałem na mysli ze to co płacił to cena niestandardowo wysoka , 115 złotych i nie mieć nawet pakietu extra?

Dokładnie jak myślałem ze albo płacił niesłychanie drogo Comfort albo Canal+

W tym przypadku Comfort ale Canal+ tez niby za 25 albo 40 złotych ale tez raz konsultantka mówiła mi o cennikach 60 a nawet 80 złotych za sam Canal +

Jak ktoś chce i /nie przywiązuje wagi/nie ma wiedzy / to niech nabija kabzę innym , ja mam satysfakcję gdy kupię/zapłacę poniżej ceny standardowej

Edytowane przez dariop28
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie: Start za 19,90zl z pace z karta cameleon

 

Propozycja:

Comfort za 22,50zl plus Kino Świat 24m 0zl

sprzęt pace z karta cameleon

 

Czy da radę wyciągnąć coś jeszcze ? Np. Opcje premium na próbę ?

 

(Canal+ czy Dorcel lub vod)

 

Pytałem o zmianę sprzętu to turbobox 5zl/m

Wifipremium 199zl jednorazowo (i wtedy 0zl miesięcznie) lub 100zl i 5zl miesięcznie

 

Multi (jeśli będę chciał dobrać to 10zl/m)

 

To max ? Czy można coś jeszcze wyciągnąć ?

 

 

Z góry dzięki za pomoc

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płaciłem 79,9 EXTRA 8C+ za dekoder 0 zl za multiroom 0 zł przy umowie 24 miesiące.

Teraz proponują umowę 15 miesięcy i Extra+ z 6c+ HBO 6M i 2M Filmbox.

za 72,5 i dekoder za 0 złi multiroom 0 zl . Umowa do końca marca.

Brać ? czekać ? (urodziny nc+)  coś więcej dostane ?

Proszę o poradę.

Ja płaciłem za to co ty z elevenami 91-95 zł - teraz wzialem to co Ci zaproponowali tylko zamiast Filmboxów na cała umowe wyrwałem cinemaxy, do tego kanały eleven i wyszło mnie 99 PLN. Umowa 15 miesiecy. Wg mnie to Co Ci zaproponowali to bierz tylko spróbuj podmienić Filmboxy na Cinemaxy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, że niniejszy wątek to jest wyłącznie wątek cenowy, dotyczący ofert przedłużeniowych platformy nc+.

O opcjach dodatkowych w platformie nc+ jest odrębny wątek.

 

Wszelkie kolejne posty niezwiązane z tematyką niniejszego wątku będą trafiały do Kosza :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

obecnie mam jakąś starą ofertę jeszcze z telewizji N  - 

Pakiet Informacja i Rozrywka 105 kanałów + wszystkie C+ + wszystkie HBO + Multiroom, NC seriale i HBO OD płace od jakiegoś czasu 129

dostałem  propozycje superpremium 6+ za 119 na 24mc która mi nie odpowiada ( bez hbp, bez multiroom i tylko 6 c+)

nie potrzebuje już multiroom za to chce mieć wszystkie C+ + Eleven  - HBO niekoniecznie 

 

jaki pakiet w tym wypadku byłby dla mnie najkorzystniejszy -

dodatkowo na 100% chce wymienić dekoder na jakiś nowszy -

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...