Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam takie pytanie. Pojawiła mi się oferta na ICA oczywiście Superpremium za 109,99, umowa się kończy dopiero 31 maja, ale chciałem sobie zobaczyć jak to wyjdzie bo posiadam jeszcze 3x multiroom (1 główny za 5zł/m i 3xdodatkowe za 10 zł za każdy na miesiąc). Wybierając tą ofertę mam później multiroom i jest coś takiego:
 

bcbac43a94bb.jpg
Mógłby ktoś wyjaśnić różnicę między pierwszą opcją a drugą?
Po za tym, że pierwsza opcja jest o 5zł/m droższa na kążdy dekoder niż mam - to jakoś ogólnie nie bardzo to rozumiem.

Nie wiem co by było jak bym którąś wybrał bo nie chciałem przez przypadek zaakceptować oferty.

Edytowane przez Ghost589
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zawracaj sobie głowy

teraz przedłużeniem. Masz ponad ćwierć roku do aneksowania. Na dzień dzisiejszy próbują Cię naciągnąć, co widać choćby tym, że Superpremium oferują Ci za 110 zł. Napisz wypowiedzenie i czekaj. Wtedy Superpremium dostaniesz na koniec umowy

za 100 i być może MR na jeden dekoder za 0 reszta po 10. Jest też szansa, że i za główny zejdą z opłatą do 0. Ciężko, ale możliwe.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Dziękuję za odpowiedź. Wypowiedzenie już wysłane 2 tygodnie temu. To by mi nawet odpowiadało Co piszesz :). A czy tak  oferta o której piszzesz ma szanse się pojawić w ICA czy raczej tylko takie rzeczy telefonicznie są do uzyskania?

Edytowane przez Ghost589
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już mowa o ofertach w ICA to możesz tez np. przyjąć jakaś propozycję telefonicznie tzn z mejlem do akceptacji,jeśli nie przyjmiesz jej do tygodnia albo odrzucisz ,,klikając rezygnuję z oferty" to automatycznie powinny ci się pokazać lepsze tańsze ofert w ICA ,ale i tak nawet w najlepszym przypadku będą gorsze od tych dobrych telefonicznych ,bo nie uzyskasz w ICA wielu dostępnych opcji bonusowych.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N

 

Ja mam 8xC+ i HBO za 59zl/m-c, umowa na 24m-c kończy mi się pod koniec kwietnia. Dziś 1 tel od konsultanta i propozycja tego samego za 89.99zl. Żenada.

Najtaniej możesz dostać następująco: Extra + Canal+ 6 za 69.99 do tego 2c+ za 5 zł co daje 74.99 i hbo na 24 msc-e za darmo :)
W Twoim przypadku masz szanse prawie w 100 % na taką ofertę...
Pozdrawiam


Dzień dobry wszystkim! :)

 

Dostałem telefon z nc+, chcą przedłużyć umowę ze mną, mam Start+ w cenie 9,90 i chcą mi dać Comfort+ bez dodatków za min. 22,90 na 24 miesiące. Czy da radę zejść jeszcze niżej z ceną? Ma ktoś jakieś doświadczenia bieżące? Proszę o info, pozdrawiam. :)

 Oferta dobra, od stycznia mało osób dostało comfort+ ponieżej 20 zł, najniższy jest za 22.50 na 15 miesięcy albo na 24 w zależności co wolisz....
Mozesz pozostać również przy starcie za 9.99 na 24 msc-e. Decyzja należy do Cb jak masz za mało kanałów itp, możesz pokusić się na comfort +


Moim zdaniem nie dostaniesz tej oferty. Miałem podobny pakiet (110 zł bez multiroomu) i nawet po rozwiązaniu umowy nie udało się tego osiągnąć. Możesz dostać to, co Ci zaproponowali lub 99 zł Superpremium lub 69 E+ 6 C+ lub 99 E+ 8 C+ HBO z HBO GO. Eleven zawsze płatny dodatkowo 11,9.

 

ALE - co najważniejsze - zawsze warto czekać do końca, a nawet dłużej. Kilka postów wyżej napisałem, dlaczego.

Weszła promocja na eleven 0_12 mscy i kolejne 12 mscy 11.90, warto zapytać :) Jeżeli konsultant jest kumaty zrobi Ci taki pakiet :) Superpremium za 99 i do tego eleven 0_12 i kolejne 12 za 11.90 :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiatam. Dotychczas miałem Comfort+ i 8 canal+ multiroom standard hustlerhd i eleven. za wszystko dwa ostatnie rachunki to 115,79zł 
Z hustler rezygnuje i z Elevenow wypowiedzenie zlozone umowa do konca lutego.
Dzis kolejny telefon od nich i oferta Extra+ z 6 Canal+ i ztym multiroom co mam do tego kino swiat na cala umowe umowa na 15 miesięcy za 87,50 całość.
Co o tym sądzicie brać czy jeszcze czekać? 
o 18 jeszcze gość ma dzwonić i mam mu powiedzieć co zdecydowałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi ze płaciłeś dotąd za wszystko maksymalne ceny z cenników,za sam Comfort z 8 Canal + 85 złotych ? Szok
Tego konsultanta przegoń , bo to jest niewarte nawet 80 złotych ,a jak umowa krótsza na 15 miesięcy to jeszcze mniej niż 75 zł.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze sprecyzuje na czynniki pierwsze:
Placilem 79,9 za comfort z 8C+ 5zl za dekoder 10 zl za multiroom do tego dobralem eleven w tej promocji 12 miesiecy za 7,95 pozniej 15,90 i hustler za 5 zl dokupilem i wyszlo juz po promocjach 2 ostatnie rachunki za 115,79 przy umowie 24 miesiace.
teraz proponuje umowe 15 miesiecy i Extra+ z 6c+ za 72,5 i dekoder za 5zl i multiroom 10 zl na 15 miesiecy czyli łącznie 87,5zł kino swiat cala umowa gratis
Brać?

Edytowane przez Wodzu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...