Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatecznie dzisiaj przedluzylem umowe na takich warunkach:

 

Extra          57,5 zł       - 15 miesięcy

HBO           0 zł            - 6 miesięcy

C+ x8         0 zł             - 4 miesiące

KinoŚwiat   0 zł            - 15 miesięcy

 

Nie chciałem umowy na 24 miesiące. Nie bardzo chcieli rozmawiać w takiej opcji o Extra za 49.99. Poza tym dowiedzialem sie ze nie dostane C+ z HBO za 79.99 bo wczesniej nie miałem c+.

Z racji ze uzywam Netflixa nie chciałem też płacić nie wiadomo ile. Od początku byłem ustawiony na Extra z HBO z możliwościa pozostania na samym Extra więc ostatecznie jeśli na 15 miesięcy wyjdzie mi srednio  69,5 za Extra i HBO to nie jest żle ;-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Zdecydowałem się na E+, 6C+ za 69,99. Oczywiście HBO 6 miesięcy gratis, Kino Świat 24 m i jakieś Filmboxy na chyba 2 miesiące. Plus najem 5 zł.

 

 

Brałbym w ciemno, ale nijak dla mnie takiego cudu nie ma.

Że też podczas ostatnich negocjacji walka o prawa do PL zmusiła mnie do brania jak najkrótszej umowy czyli 15 miechów.

Jak widze najlepiej można wyjść przy 2 latach , tylko co z tego kiedy mi uparcie oferują właśnie 15 miechów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brałbym w ciemno, ale nijak dla mnie takiego cudu nie ma.

Że też podczas ostatnich negocjacji walka o prawa do PL zmusiła mnie do brania jak najkrótszej umowy czyli 15 miechów.

Jak widze najlepiej można wyjść przy 2 latach , tylko co z tego kiedy mi uparcie oferują właśnie 15 miechów.

 

Ja schodziłem z dość wysokiego pakietu (110 zł Comfort, dekoder, 8c+, HBO, HBO GO). Konsultant powiedział, że ten pakiet 69,99 "odblokował" się dla mnie dopiero po rozwiązaniu umowy. W ostatnie dni umowy (w tym kilka telefonów w ostatnim dniu) strasznie naciskali właśnie na pakiety 15 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa przedłużona:

Czas obowiązywania: 15 mies.

Extra, 6 Canal Plus, Cinemaxy, Eleveny, Multiroom z 2 dekoderami po Cyfrze (Pace i sagembox), HBO na 6 miesiecy z możliwością wyłączenia po tym, okresie

cena 99,40 przez cała umowę.

Do tej pory za to samo ale bez cinemaxów i HBO płaciłem 95.

Natknąłem się na bardzo miła ale i konkretną konsultantkę (pozdrowienia, wiem że czyta)

Gdybym chciał to wszystko ale z HBO na całą umowę to 10 zł więcej.

Na canal plus seriale i discovery mi nie zależy bo nic tam nie ma - zależało mi aby nie przekroczyć psychologicznej bariery 100 PLN.

Udanych negocjacji dla wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znajomy ma Comfort+ i multiroom za wszystko płaci  55zł  czyli 39.99zł Comfort+ , dekoder 5zł , multiroom 10zł 

 

, niedługo kończy się umowa i chce Extra+ oraz HBO 1,2,3  za ile może to wytargować  z opłatami za dekodey ? wszystko na całą umowę

Edytowane przez mxv1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Zakończenie umowy z końcem lutego 2017r. Wypowiedzenie złożone.

 

Oto moje obecne warunki:

 

Comfort+  39,90 zł

Premium Sport & Film 40,00 zł

Eleven Sports 15,90 zł

Extra+ 10,00 zł

Multi+ 0,00 zł

Multiroom Standard 10,00 zł

Czynsz najmu sprzętu 5,00 zł

 

Razem do zapłaty: 120,80 zł

 

Na forum wyczytałem że max co można mieć to Extra+ z 8C+ za 79,00 zł + HBO na 24 mc za 0 zł i eleveny 11,90

 

Proponują: Extra+ z 8C+ za 79,00 zł + HBO na 6 mc za 0 zł ) zł i eleveny 11,90 i mówią, że to w moim przypadku max i wiecej się nie da.

 

Czy przy moich obecnych warunkach mam szansę na taką ofertę?: Extra+ z 8C+ za 79,00 zł + HBO na 24 mc za 0 zł i eleveny 11,90

 

Proszę o odpowiedź i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że będziesz musiał sie pożegnać, bo darmowe ogladanie tv sie skończyło. Każdy dostał podwyżkę. Max co możesz dostać to opcja nr 1 z tym co masz.

 

 

Kolego chyba lekko przesadzasz twierdząc, że oglądam telewizje "za darmo". Jestem związany z ITI od czerwca 2006 roku(od początku tej platformy) płace średnio rachunki na poziomie 60zł jak teraz więc szybkim rachunkiem uśredniając 11 lat x 12mc x 60zł = 7920 liczmy 8000zł to jest dla ciebie ZA DARMO?! za oglądanie raz na jakiś czas ligi mistrzów w TV 

Dodam, że dwa czy 3 lata temu przy fuzji n i c+ była żenująca akcja ze zmianą umów i próbą wyłudzenia większej kasy od abonentów za to samo pomimo trwających umów

Mając wtedy kanały n premium 1 i 2 płaciłem 64zł więc nie uważam, że kiedykolwiek oglądałem TV za darmo..

Ta firma to dno jeśli chodzi o strategię PR i podejście do klienta. Dobrze odzwierciedla to ten temat liczba jego postów i przytoczone historie abonentów którzy aby dostać warunki dla stałego klienta muszą słać masowo wypowiedzenia. Szczerze to dawno bym z tego zrezygnował tylko mam wykupione dwa dekodery i zwyczajnie jest mi szkoda bo liczyłem, że ta firma się ogarnie jak widać błędnie. 

 

 

Ktoś dostał 6x C+ z HBO na cały okres umowy w cenie 69,99zł lub 79.99zł ?

Edytowane przez pharamistic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie czytasz, bo byś nie zadawał pytań czy ktoś dostał to o co pytasz.Tak dostali i to 8 C+ z HBO na całą umowę za 79,99. Było pisane dzisiaj o tym. Za 69,99 dostaniesz 6C+ i HBO na 6 m.za free. Jeśli nie pojmuesz terminu "skończyło sie darmowe oglądanie tv" to lepiej nie pisz, a pisanie o npremium i poròwnywanie do czegoś to śmiech

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Zakończenie umowy z końcem lutego 2017r. Wypowiedzenie złożone.

 

Oto moje obecne warunki:

 

Comfort+  39,90 zł

Premium Sport & Film 40,00 zł

Eleven Sports 15,90 zł

Extra+ 10,00 zł

Multi+ 0,00 zł

Multiroom Standard 10,00 zł

Czynsz najmu sprzętu 5,00 zł

 

Razem do zapłaty: 120,80 zł

 

Na forum wyczytałem że max co można mieć to Extra+ z 8C+ za 79,00 zł + HBO na 24 mc za 0 zł i eleveny 11,90

 

Proponują: Extra+ z 8C+ za 79,00 zł + HBO na 6 mc za 0 zł ) zł i eleveny 11,90 i mówią, że to w moim przypadku max i wiecej się nie da.

 

Czy przy moich obecnych warunkach mam szansę na taką ofertę?: Extra+ z 8C+ za 79,00 zł + HBO na 24 mc za 0 zł i eleveny 11,90

 

Proszę o odpowiedź i pozdrawiam.

 

Moim zdaniem nie dostaniesz tej oferty. Miałem podobny pakiet (110 zł bez multiroomu) i nawet po rozwiązaniu umowy nie udało się tego osiągnąć. Możesz dostać to, co Ci zaproponowali lub 99 zł Superpremium lub 69 E+ 6 C+ lub 99 E+ 8 C+ HBO z HBO GO. Eleven zawsze płatny dodatkowo 11,9.

 

ALE - co najważniejsze - zawsze warto czekać do końca, a nawet dłużej. Kilka postów wyżej napisałem, dlaczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim! :)

 

Dostałem telefon z nc+, chcą przedłużyć umowę ze mną, mam Start+ w cenie 9,90 i chcą mi dać Comfort+ bez dodatków za min. 22,90 na 24 miesiące. Czy da radę zejść jeszcze niżej z ceną? Ma ktoś jakieś doświadczenia bieżące? Proszę o info, pozdrawiam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bywały comforty od 14,99 i za 19,99, ale ktoś pisał w styczniu że oferty już ma nie być. Pomęcz trochę a może Ci się uda. 

 

Witam,

 

mam pytanie czy przy przedłużania do Start+ jest szansa dostać Multiroom Standard? (obecnie mam Start+) Czy to tylko od Comfort+?

 

W zależności w jakiej promocji był podpisywany, patrz regulamin. Do starych startów się da, jeśli masz dekoder z dyskiem; do nowych już się nie da. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim! :)

 

Dostałem telefon z nc+, chcą przedłużyć umowę ze mną, mam Start+ w cenie 9,90 i chcą mi dać Comfort+ bez dodatków za min. 22,90 na 24 miesiące. Czy da radę zejść jeszcze niżej z ceną? Ma ktoś jakieś doświadczenia bieżące? Proszę o info, pozdrawiam. :)

Przeczytaj może kilka stron. Żaden wysiłek. Zdobyta wiedza z postów pomoże Ci dalej w negocjacjach i może znajdziesz, nie...na pewno znajdziesz post gdzie pisałem za ile zaoferowali mi Comfort. Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...