Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@aster. Z Superpremium będzie dość ciężko zejść. Poczytaj.. wszystko masz napisane.

 

U mnie jest taka dziwna sytuacja, że pozostały mi 2 abonamenty (3-ci już na szczęście skasowany kilka miesięcy temu) i choć ceny są podobne (189zł vs 199zł) to ten pierwszy to jakiś Comfort+ a drugi VIP+ Max. Na szczęście ten drugi jest na "definitywnym wypowiedzeniu" czyli od razu mówię konsultantowi, że nie chodzi o cenę tylko ta umowa jest na 100% do rozwiązania gdyż mam i tak drugą umowę.

 

Natomiast ten Comfort+ jest jak najbardziej do zmiany i przedłużenia. Docelowo chciałbym zwiększyć pakiet podstawowy, ale wywalić dużo niepotrzebnych dodatków. Czyli mimo przejścia na Extra+ liczę na niższą cenę.

 

Według cennika dla nowych klientów Extra+8*C+ to 99,99zł (przez pierwsze 6 miesięcy -40zł i HBO gratis), dekoder z nagrywarką to 5zł, do tego Eleven za 11,90 oraz Multi Man Pack 20zł. Razem wychodzi (po 6 miesiącach i odpadnięciu zniżek/HBO): 136.89zł

 

Czytając poprzednie strony tego tematu widziałem, że np. najniższa cena za pakiet Start+ to 20zł mniej od tego co proponują dla nowych. Tak więc czy generalnie się nastawić żeby 136,89zł zbić do 116,89zł czy jeszcze niżej celować czy może nie liczyć na kolejne upusty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według cennika dla nowych klientów Extra+8*C+ to 99,99zł (przez pierwsze 6 miesięcy -40zł i HBO gratis), dekoder z nagrywarką to 5zł, do tego Eleven za 11,90 oraz Multi Man Pack 20zł. Razem wychodzi (po 6 miesiącach i odpadnięciu zniżek/HBO): 136.89zł

 

Czytając poprzednie strony tego tematu widziałem, że np. najniższa cena za pakiet Start+ to 20zł mniej od tego co proponują dla nowych. Tak więc czy generalnie się nastawić żeby 136,89zł zbić do 116,89zł czy jeszcze niżej celować czy może nie liczyć na kolejne upusty?

 

Proponuję, żebyś dokładnie napisał co teraz masz i za ile. Ciężko coś doradzać nie znając realiów.

Napisz co definitywnie chcesz wyrzucić, a co musi zostać na 100%.

Edytowane przez miro777
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest taka dziwna sytuacja, że pozostały mi 2 abonamenty (3-ci już na szczęście skasowany kilka miesięcy temu) i choć ceny są podobne (189zł vs 199zł) to ten pierwszy to jakiś Comfort+ a drugi VIP+ Max. Na szczęście ten drugi jest na "definitywnym wypowiedzeniu" czyli od razu mówię konsultantowi, że nie chodzi o cenę tylko ta umowa jest na 100% do rozwiązania gdyż mam i tak drugą umowę.

 

Natomiast ten Comfort+ jest jak najbardziej do zmiany i przedłużenia. Docelowo chciałbym zwiększyć pakiet podstawowy, ale wywalić dużo niepotrzebnych dodatków. Czyli mimo przejścia na Extra+ liczę na niższą cenę.

 

Według cennika dla nowych klientów Extra+8*C+ to 99,99zł (przez pierwsze 6 miesięcy -40zł i HBO gratis), dekoder z nagrywarką to 5zł, do tego Eleven za 11,90 oraz Multi Man Pack 20zł. Razem wychodzi (po 6 miesiącach i odpadnięciu zniżek/HBO): 136.89zł

 

Czytając poprzednie strony tego tematu widziałem, że np. najniższa cena za pakiet Start+ to 20zł mniej od tego co proponują dla nowych. Tak więc czy generalnie się nastawić żeby 136,89zł zbić do 116,89zł czy jeszcze niżej celować czy może nie liczyć na kolejne upusty?

Extra+6C+dla nowych to 79.90 zł.Do tego już jako abonent dodajesz 2C+ jak bardzo potrzebujesz za 5 zł a HBO 6 miesięcy za free i 6 za 25 zł a Eleven i MMP jak z zobowiązaniem to w tych cenach co napisałeś.Ale z racji że posiadasz dwie umowy to raczej jedną z nich bez problemu przedłużysz na pakiet Extra+8C+HBO za 79.90+ dodatki o których pisałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z racji że posiadasz dwie umowy to raczej jedną z nich bez problemu przedłużysz na pakiet Extra+8C+HBO za 79.90+ dodatki o których pisałeś.

 

Tak też nie można z góry zakładać. Opcja 79,90 ze 189? Wg mnie nierealne, chyba, że dorzuci drugie tyle w dodatkach.

Będą chcieli wyjść od Superpremium za 100zł + dodatki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te negocjacje z kwot zbliżonych do 200zł z zamiarem zejścia o połowę czy 40% są wg mnie jałowe i bez efektu.

Trzeba się z góry przygotować na stawianie twardych warunków - na ostrzu noża. W razie czego wyłączenie sygnału i ostatnie próby aż do zdania sprzętu.

A potem najwyżej nowa umowa ( APS np. 79,90 z 6C+ lub coś podobnego). I  dobierać opcje, najlepiej bez zobowiązań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Start+ dla nowych kosztuje 19,99.Dla przedłużających 9,99 czyli 10 zł mniej a nie 20.Wtedy byłby za darmo ;)

 

Sorry, chodziło mi o wcześniejszy post, w którym ktoś podał że Start+8C+ można najtaniej dostać za 59.99 dla przedłużających, a normalna cena dla nowych (po 6m) to 79.99, stąd te -20.

 

 

Proponuję, żebyś dokładnie napisał co teraz masz i za ile. Ciężko coś doradzać nie znając realiów.

Napisz co definitywnie chcesz wyrzucić, a co musi zostać na 100%.

 

Teraz płacę 189.90 a pakiet Comfort+ ma następujące dodatki (wkleiłem z panelu): NOC, HBO, VOD+ Fun VOD+, VOD+ Prapremiery.TVP, VOD+ Seriale+, Redlight HD, Cinemax, EXTRA+, Filmbox, netVOD+ konto podstawowe, Premium Sport &Film, Multi+, SunDance HD

 

Chcę tylko to co nowi dostają w Extra+8C+ i do tego Eleven oraz Multi Man Pack.

 

z racji że posiadasz dwie umowy to raczej jedną z nich bez problemu przedłużysz na pakiet Extra+8C+HBO za 79.90+ dodatki o których pisałeś.

 

Czyli nowi mają samo Extra+8C+ za 99,99 (po 6m, wtedy też bez HBO) a ja mogę walczyć o to samo za 79,99 i w tym jeszcze mieć HBO przez 24m?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Czyli nowi mają samo Extra+8C+ za 99,99 (po 6m, wtedy też bez HBO) a ja mogę walczyć o to samo za 79,99 i w tym jeszcze mieć HBO przez 24m?

Dokładnie powiedz że jedną z dwóch umów chcesz przedłużyć na tych warunkach.Tą z samym Comfortem powinieneś przedłużyć bez problemów na tych warunkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz płacę 189.90 a pakiet Comfort+ ma następujące dodatki (wkleiłem z panelu): NOC, HBO, VOD+ Fun VOD+, VOD+ Prapremiery.TVP, VOD+ Seriale+, Redlight HD, Cinemax, EXTRA+, Filmbox, netVOD+ konto podstawowe, Premium Sport &Film, Multi+, SunDance HD

 

Chcę tylko to co nowi dostają w Extra+8C+ i do tego Eleven oraz Multi Man Pack.

 

Czyli nowi mają samo Extra+8C+ za 99,99 (po 6m, wtedy też bez HBO) a ja mogę walczyć o to samo za 79,99 i w tym jeszcze mieć HBO przez 24m?

 

Nie będą Ci chcieli dać dużo lepszej oferty niż dla nowych, ale się nie zniechęcaj.

Twardo postaw sprawę od początku co chcesz i za ile i nie zmieniaj warunków.

To jest próba sił. A zaręczam, że z klienta za 189zł/ m-c się nie rezygnuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mój ojciec dwa lata temu podpisał umowę z NC+ z pakietami Comfort+ ,Premium Sport&Film za cenę 79,90 .Poczytałem trochę ten temat i przy opcji przedłużenia najkorzystniejszymi ofertami są:

 

-Extra+ i 6*C+ za 69,99

-Comfort+ i 6*C+ za 59,99

 

Ogólnie rzecz biorąc najchętniej przedłużyłbym w tej opcji z Comfortem za 59,99 tylko czy w ogóle będą chętni zjechać z ceną aż o 20 zł?? Jeszcze chciałem się dopytać o długość umowy standardowo jest 24 miesięcy czy da się krótszą i czy są jakieś gratisy jak w cyfrowym polsacie ?(z góry przepraszam jeśli te kwestie były już tu poruszane ,ale wole się upewnić) 

Otrzymałem już od nich pierwszą ofertę:

 

-Comfort+ i 8*C za cenę 74,99 (w opcji dodatkowej Eurosport 2 tylko że cena wzrasta do 79,99)

 

Po raz pierwszy przedłużam umowę z tym operatorem i nie wiem na co sobie mogę pozwolić.Jestem również abonentem cyfrowego polsatu i tam już przedłużałem kilka umów i zawsze udawało się ugrać maxa więc mam nadzieje że i z nc+ będzie podobnie.

 

Ja też miałem propozycję Comfort+ 8C+ za 74,99 i w tej samej rozmowie miałem też propozycję Extra+ 8C+ i HBO na 6 miesięcy za 79,99. Podejrzewam, że ta oferta jest dla Ciebie też dostępna, więc warto powalczyć co najmniej o Extra zamiast samego Eurosportu 2.

 

Mi umowa kończy się 31.01 i na razie nie zaakceptowałem - czekam na za 79,99 E+, 8C+ i HBO na całą umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi umowa kończy się 31.01 i na razie nie zaakceptowałem - czekam na za 79,99 E+, 8C+ i HBO na całą umowę.

 

Jeśli nie zależy Ci na C+Discovery/Seriale i C+VOD, to prędzej dostaniesz Extra+6C+ i HBO na 6mies. za 69,99.

Potem na pewno pojawi się jakaś promocja na przedłużenie HBO.W najgorszym wypadku 6x0/6x25 i reszta włączasz/wyłączasz, a potem startujesz z niższego pułapu.

Edytowane przez miro777
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie w imieniu mojego ojca, o ofertę jaką może dostać. Umowa kończy się 30 kwietnia, wypowiedzenie jeszcze nie wysłane. Oferta jaką ma teraz to: Extra+, Sport&Film, HBO, Multiroom, Premiumbox+ oraz  wifibox+ i jakieś tam jeszcze dodatki typu VOD, nc+go itp. Płacił za to 84,90 przez pierwszy rok i 94,90 przez drugi (miał promocję na multiroom przez rok 10zł à 0zł).

 

Priorytety są takie, aby zachować przede wszystkim multiroom, pakiet extra+ i C+ (może być 6xC+, niekoniecznie 8xC+). Oczywiście dekodery też bez zmian. HBO i inne dodatki mogą wylecieć, jeśli wpływają na cenę.

 

Czy da się to osiągnąć za cenę niższą niż obecnie lub taką samą? Jaka oferta jest realna?

 

Dodam, że w ICA jest jakaś oferta przygotowana. Niby za 74,99, ale po przejściu kolejnych kroków, nie da się zrezygnować z HBO – doliczają 25zł (obecnie 0zł), multiroom kosztuje 20zł (obecnie średnio 5zł) i wynajem dekodera 20zł (obecnie 5zł) i ostatecznie wychodzi 139,99…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz płacę 189.90 a pakiet Comfort+ ma następujące dodatki (wkleiłem z panelu): NOC, HBO, VOD+ Fun VOD+, VOD+ Prapremiery.TVP, VOD+ Seriale+, Redlight HD, Cinemax, EXTRA+, Filmbox, netVOD+ konto podstawowe, Premium Sport &Film, Multi+, SunDance HD

 

Chcę tylko to co nowi dostają w Extra+8C+ i do tego Eleven oraz Multi Man Pack.

 

 

Czyli nowi mają samo Extra+8C+ za 99,99 (po 6m, wtedy też bez HBO) a ja mogę walczyć o to samo za 79,99 i w tym jeszcze mieć HBO przez 24m?

Jak zejdą Ci do 130 to będzie sukces

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ,czytam od lat to forum ale to pierwszy post.

Zawsze przed przedłużeniem umów spoglądałem tutaj by zapoznać się z obecna oferta i obrać skuteczna strategie

Miro777 widzę ze robisz dobra robotę no i odpowiadasz każdemu

 

Kilka razy pisaliście ze trudno zejść na niższy pakiet ,w szczególności bez wypowiedzenia

 

Moja umowa do 31.3.2017. Extra a dokładniej Comfort z uzupełnieniem do Extra ,8 Canal+,Eleven

Całość 91 zł

Od początku stycznia propozycje telefoniczne typu Superpremium za 99 i HBO na 6 m

Albo druga propozycja Extra z Canal Plus za 89 ale do tego Man Pack za 5 zł o którego sam spytałem a skoro już to miałem zapoponowane także filmbox za 5 i hbo go za 5

Mogłem wziąć wszystkie 3 ,pewnie dzięki Eleven za 11.90 i co istotne dało się zrobić podwójna promocje tzn 24 m za 11.90 na Eleven czyli Aneks 12 m dla Abo i kolejne 12 m całość 116 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś Ciebie w balona robi, bo Superpremium jest z HBO na całą umowę, a nie na 6m :!: . Czyli Superpremium 99,99 do tego HBO Go 5,  ManPack 5 zeta, Fbox 5 zeta + Eleven 11,90 oraz Kino Świat za free. Tak to powinno wyglądać. Druga opcja E+ z 8C+ 79,99, ManPack 5, Fbox 5 i HBO Go 5 i Eleven 11,90. W tej cenie można jeszcze HBO dostać na całą umowę za free.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obie nie przyjąłem a w kilku nie dało się zrobić "upragnionego" Extra z Canal + i HBO na 24 m

 

Tymczasem dzisiaj rozmowa z infolinia biznesowa i tam zmieniłem strategie ,postanowiłem zejść z pakietu czyli do Comfort za 29 złotych ,nie chciał dać ale za 39 tak i w formie jak dla nowych z 6 miesiącami za Free potem 39zl i umowa na ...30 miechow hehe.

Dobieranie Canal plus to jak wiadomo małe ryzyko ale z ogromna szansa na ceny najniższe do końca umowy .Wowczas z Eleven umowa na miesiące od 7 do 30 to 66,80 a miesiące od 0 do 6 płacisz tylko po 36 złotych za Eleven i Canal plus 8

Gratis to HBO na 6 miesięcy ale żadne łamańce tylko po 6 miesiącach wyłączam

Mnie na Extra nie zależy bo oglądałem ok 4 kanałów z tej paczki No a HBO tez nie mam ciśnienia od lat

Można wiec zejść z ARPU o 60 procent jeśli nie miałbym ciśnienia na niektóre kanały a nie mam i co istotne to wszystko bez wypowiedzenia

Oferta na mejla do przyjęcia

Ktoś Ciebie w balona robi, bo Superpremium jest z HBO na całą umowę, a nie na 6m :!: . Czyli Superpremium 99,99 do tego HBO Go 5, ManPack 5 zeta, Fbox 5 zeta + Eleven 11,90 oraz Kino Świat za free. Tak to powinno wyglądać. Druga opcja E+ z 8C+ 79,99, ManPack 5, Fbox 5 i HBO Go 5 i Eleven 11,90. W tej cenie można jeszcze HBO dostać na całą umowę za free.

Masz racje ircios ,oczywiście to HBO tutaj pomyliłem co do Superpremium , tak to jest jak główna kością niezgody jest HBO i słyszy sie i czyta prawie tylko o 6 miesiącach za free

 

W poprzednim poście napisałem ze jak najbardziej można liczyć na 6 miesięcy HBO za darmo a potem wyłączenie bądź kontynuacja ale wiadomo ze jak można ugrać na 24 miesiące free to czemu nie brać

Edytowane przez dariop28
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem dzisiaj rozmowa z infolinia biznesowa i tam zmieniłem strategie ,postanowiłem zejść z pakietu czyli do Comfort za 29 złotych ,nie chciał dać ale za 39 tak i w formie jak dla nowych z 6 miesiącami za Free potem 39zl i umowa na ...30 miechow hehe.

Dobieranie Canal plus to jak wiadomo małe ryzyko ale z ogromna szansa na ceny najniższe do końca umowy .Wowczas z Eleven umowa na miesiące od 7 do 30 to 66,80 a miesiące od 0 do 6 płacisz tylko po 36 złotych za Eleven i Canal plus 8

Gratis to HBO na 6 miesięcy ale żadne łamańce tylko po 6 miesiącach wyłączam

Mnie na Extra nie zależy bo oglądałem ok 4 kanałów z tej paczki No a HBO tez nie mam ciśnienia od lat

 

 

Jak nie masz ciśnienia, to spokojnie powalcz o Comfort za 29,99 na 24 mies z 8C+ za 25 /40, spokojnie dostaniesz, tylko z DUK.

Jeśli czytasz, to wiesz co się dalej z tym robi.

Do tego to co chcesz w opcji i jeszcze HBO na 6 mies. free :)

Edytowane przez miro777
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też startowałem z pułapu powyżej 90 zł (dokładnie płaciłem 97 zł) i mityczna oferta extra z 8xC+/HBO za 79 zł nie była dla mnie w ogóle brana pod uwagę. Przeprowadziłem przeszło 20 rozmów i szans nie było żadnych. Ostatnia rozmowa trwała z 1,5 godziny i konsultantka była już wyraźnie zmęczona. No ale nic to nie dało. Taka opcja dla mnie NIE ISTNIAŁA  i tyle. A nawet jeden z konsultantów wyraźnie zirytowany stwierdził, iż taka oferta faktycznie istnieje ALE NIE ISTNIEJE DLA MNIE. Może gdybym wcześniej płacił 59 zł...

No ale po wielu perturbacjach skończyło się na "extra z 8xC+/3xHBO wraz z HBO GO , MR , 3xEleven - całość za 101,89 zł na 24 miesiące - czyli całe 5 zł miesięcznie więcej od nieosiągalnej dla mnie oferty.To jest maximum co w moim wypadku udało się osiągnąć. 

A, że płacę abonament na pół, więc kwota około 50 zł miesięcznie za ten pakiet nie wychodzi wcale jakoś przesadnie dużo:).

Edytowane przez ptysiub
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...