Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam w tej chwili Comfort oraz opcje dodatkowe

Najem ultraBOX+
EXTRA+
Premium Sport
Premium Film
HBO
Eleven Sports
MULTIROOM STANDARD
History HD
Najem HD Multiroom
Multi+. Place 85.80. Dzis pierwszy telefon (wypowiedzenia jeszcze nie wyslalem konczy sie w kwietniu) i oferta ta sama co posiadam oprocz HBO i 2 canal + za 85zl .Czy waro brac czy czekac na kolejne?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa przedłużona dziś 135,89 /24 Mies/ Do 04/2019 r.

 

Extra+ z Canal+(VOD) 79,99

Multi Man pack 20 x 24 mies

Eleven Sports 11,90

HBO 6 mies Gratis 

Kino świat 24 mies Gratis

Prapremiery TVP.PL 9,00

Filmbox pack 0/1mies 

Najem Mediabox+ i Multiroom (ADB 5800S) 15,00

Edytowane przez ADUSIEK XPS 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MRP już mam, wiec to by była tylko kontynuacja a to chyba jest możliwe...?

Kontynuacja

 

 

Mam w tej chwili Comfort oraz opcje dodatkowe

Najem ultraBOX+
EXTRA+
Premium Sport
Premium Film
HBO
Eleven Sports
MULTIROOM STANDARD
History HD
Najem HD Multiroom
Multi+. Place 85.80. Dzis pierwszy telefon (wypowiedzenia jeszcze nie wyslalem konczy sie w kwietniu) i oferta ta sama co posiadam oprocz HBO i 2 canal + za 85zl .Czy waro brac czy czekac na kolejne?

 

Czekać. Dekodery masz płatne? Jeśli nie to walcz o Extra z 8C+ 79,99 + hbo darmowe na 24 miesiące + eleven 12zl = 92zł calość. 

 jest możliwa, na nowo już nie są wydawane. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci tak kolego, nie zawsze masz telefony po złożeniu wypowiedzenia, i nie ma się co śmiać po konsultant mówił prawdę, wiem to jako pracownik :) :)

A jeżeli chodzi o oferty jak najbardziej są dostępne, ale nie dla każdego!

Śledząc forum powinienieś wiedzieć, że nie każdy mA telefon po złożonym wypowiedzeniu.

A jeżeli zadzwonią to nie znaczy, że dostaniesz to co konkretnie chcesz! Bo to nie koncert życzeń!

Fajnie, że pouczasz mnie, ale chyba trafiłeś nie do tej osoby co trzeba.

Mam więcej  negocjacji za sobą niż ilość dni twojego konta, więc daj na luz. :roll:

 

Takie głodne kawałki jakimi sypał konsultant to mógł karmić dziesiątki ludzi do których dzwonił wcześniej i którzy nie mają pojęcia o możliwościach jakichkolwiek negocjacji, ale nie mnie.

Jakbyś posłuchał zapisu rozmowy i jak koleś został sprowadzony z kosmosu na ziemię to byś nie klepnął swojego raczej mało mądrego postu który służy chyba tylko do nabijania statystyk.

A tak po prawdzie to nie wiem po kiego grzyba zgrywasz tu super wiedzącego o wszystkim z kontem kilku tygodniowym.

Gdzie byłeś wcześniej kolego z wiedzą niedostępną dla szaraczków z forum SK?

 

I tak na koniec dla ciebie jak jesteś faktycznie konsultantem, to bzdury o niedzwonieniu do klienta po wypowiedzeniu możesz sobie sprzedawać tym którzy to łykną.

A ze jest masa ludzi którzy nie maja wiedzy to się ciesz i korzystaj, ale nie powielaj tego tutaj bardzo cię proszę.

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem: Extra+8xC+HBO+HBO GO+MR(Cameleon)+NCGO+PACE za 59.90.

Tak jak pisaliście, przy przedłużeniu nie udało się zejść niżej niż 79,90 + 5 dodatkowo za HBO GO.

Dorzucili Kinoświat i dekoder do MR (Sagem Box+), ale tego to chyba liczyć nie można :)

Według DUK nie ma oferty Extra+6C+HBO za 69.90 jak tu ktoś niedawno sugerował, ale nie wiadomo kiedy oni mówią prawdę... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu i ja trafiłem na przyzwoitą ofertę, więc umowa przedłużona. Dostałem Extra+ i kolekcję TV Kino Świa za 44,99 zł na 24 miesiące a do tego:

- HBO 6 miesięcy gratis, później 25 zł lub można wyłączyć

- Pełna paczka Canal+ 3 miesiące gratis, później 30 zł lub można wyłączyć

- Pełen pakiet Filmbox, Adventure, Sundance, History i H2 1 miesiąc gratis, później standardowa cena lub można wyłączyć.

 

Teraz płaciłem 44,90 za Extra+, a HBO miałem gratis na całą 24 miesięczna umowę, stara umowa do końca marca, nowa od 1 kwietnia. Miałem zamiar w przyszlym tygodniu wysłać wypowiedzenie, ale nie zdążyłem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość piotr77sat

Jeżeli nie to teraz musisz ponownie wysłać wypowiedzenie. Podczas rozmowy na pewno wycofałeś wypowiedzenie to standard. Konsultant podczas rozmowy prosi o to. Tylko jest tak dopuki nie aktywujesz oferty w ciągu chyba tygodnia to zostajesz na obecnej umowie, ale w momencie aktywacji oferty to nic już nie zrobisz aby anulować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy komuś z Was udało się dokupić do Comfort+ lub Extra+ 2 kanały Canal+? Po zalogowaniu do panelu klienta widzę opcję Canal+ (2) Live za 10zł/mies. Konsultanci podczas rozmów twierdzą, że to kanały Canal+ Seriale i Discovery i że nie można kupić w ramach tego pakietu kanałów typowo filmowych. Zależałoby mi na 1 lub 2 kanałach Canal+ typowo filmowych. Ma ktoś jakiś pomysł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Czytam forum od pewnego czasu a teraz chciałbym się również coś napisać

 

Otrzymałem dzisiaj drugą propozycję przedłużenia oferty - proponują superpremium za 99 + eleveny za 11,90/15,90 (mniej więcej).

Można się na to zgodzić lub nie, ale ...

 

W rozmowie pojawił się dodatkowy wątęk taki że ja muszę, podkreślam muszę, wynająć od nc+ dekoder i płacić za niego jakąś kwotę.

Do tej pory mam swój własny dekoder i kartę Cameleon.

W ramach jakiejś promocji wcisnęli mi dekoder Wifibox sagemcom za zero zł.

Teraz chcą abym płacił za wynajem dekodera więc ja mówię, że chcę im ten dekoder zwrócić. Na to konsultant , że jeżeli zwrócę dekoder to muszę zwrócić również kartę i koniec z nc+.

Pytanie: czy faktycznie muszę płacić za wynajem sprzętu którego nie używam?

I czy faktycznie muszę zwrócić dekoder z kartą?

Miał ktoś taki przypadek?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dodatkowo (bo moim wymogiem jest obniżenie abonamentu do co najmniej 90 zł), zaproponowano mi takiego łamańca:

- umowa na 15 miesięcy,

- Comfort+ za 39,90 zł

- dodatek 8xC+ (25 zł przez pół roku, później mogę wyłączyć, a jeśli chciałbym zatrzymać to 40 zł)

- Eleven cały okres umowy za 11,90 zł

- Multiroom 15 zł

Dodatkowo bonusy w postaci KinoŚwiat (nie wiem na ile) i HBO na 6 miesięcy.

Łącznie: 91,80 zł.

Następnego dnia miałem zdecydować czy biorę, czy nie. Nie chcieli obniżyć Comfort+ do 34,90, więc podziękowałem. Teraz po kilku dniach doszedłem do wniosku, że to była nawet rozsądna oferta. Po 6 miesiącach mogłem wyłączyć 8xC+, zachowując jednocześnie Eleven-y, na czym mi najbardziej zależy.  ̶A̶ ̶m̶o̶ż̶e̶ ̶w̶ ̶p̶r̶z̶y̶s̶z̶ł̶y̶m̶ ̶t̶y̶g̶o̶d̶n̶i̶u̶ ̶z̶a̶o̶f̶e̶r̶u̶j̶ą̶ ̶c̶o̶ś̶ ̶j̶e̶s̶z̶c̶z̶e̶ ̶c̶i̶e̶k̶a̶w̶s̶z̶e̶g̶o̶.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy komuś z Was udało się dokupić do Comfort+ lub Extra+ 2 kanały Canal+? Po zalogowaniu do panelu klienta widzę opcję Canal+ (2) Live za 10zł/mies. Konsultanci podczas rozmów twierdzą, że to kanały Canal+ Seriale i Discovery i że nie można kupić w ramach tego pakietu kanałów typowo filmowych. Zależałoby mi na 1 lub 2 kanałach Canal+ typowo filmowych. Ma ktoś jakiś pomysł?

możesz również dokupić te 2 kanały C+ natomiast ta opcja jest bardziej przygotowana dla Ab którzy wgl kanałów C+ nie posiadają w swojej ofercie a zalezy im na kanałach eleven. Ponieważ bez C+ nie można mieć eleven...

 

Czylo

 

możesz również dokupić te 2 kanały C+ natomiast ta opcja jest bardziej przygotowana dla Ab którzy wgl kanałów C+ nie posiadają w swojej ofercie a zalezy im na kanałach eleven. Ponieważ bez C+ nie można mieć eleven... Jakby Ci zalezało na sporcie fajne rozwiązaie, dzwonisz bierzesz do extra 2 C+ i eleveny i taniej Ci wychodzi...

 

Narazie nie możesz dokupić 2 typowo filmowych, natomiast tak jak wspominałem w marcu się wszystko zmieni i może się okazać że będzie taka możliwość podziału doboru kanałów ze względu na tematyke :) 

Pozdr

Edytowane przez Świeżak1234
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziwne bo regulamin mówi co innego.Chyba sama nie wiedziała co mówi.

Regulamin mówi " Warunkiem skorzystania z Opcji jest korzystanie przez Abonenta w ramach oferty z Opcji dodatkowej zawierającej

którykolwiek z następujących kanałów: CANAL+, CANAL+ Sport, CANAL+ Sport2, CANAL+ Discovery, CANAL+ Film, CANAL+

Seriale, CANAL+ Family, CANAL+ 1."

 

Do skorzystania z opcji trzeba mieć C+. Do korzystania nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...