Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A gdzie wam dokładnie się wyświetlają te ofert co dostajecie w ICA?

Czekaj cierpliwie, oferta pojawi Ci się w lutym, wtedy też zaczną się telefony.

 

Fajnie by było gdyby wszyscy tyle płacili za taki zestaw. Niestety tekie zestawienie kosztuje dużo więcej i większość właśnie placi to wiecej. Wiec mi nie pisz bajek, że kolega @danielcyfra niema prawie darmowej tv i, że to przesada. No cóż...nie jednego trafiła podwyżka 50%, bo mieli właśnie taką prawie darmową ofertę.

 

Nie chcę zaśmiecać tematu, zresztą taka dyskusja nie ma sensu, bo w naturalny sposób już wykruszają się abo przedłużający umowy 24 miesięczne sprzed 11 maja 2015, ale można tak postawić pytanie: skoro 79,90zł za taki pakiet to prawie darmo i podwyżki 50% to chleb powszedni, to zaakceptujesz taki pakiet za 2 lata za 120zł? Ja na pewno nie.

Wiem, że były dużo lepsze oferty ( 49,90, a nawet 44,90 - bez HBO GO), ale czyja to była wina. chyba nie tych biednych abonentów, których zmuszano by je akceptowali.

Pozdrawiam i życzę owocnych i skutecznych negocjacji :smile: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem drugi czy trzeci w tym roku tel z ofertą standardowo dziadowską [ nie wysłałem jeszcze wypowiedzenia ] ale ponieważ rozmowa trwała dłuższą chwilę bo powiedziałem gościowi ze chciałbym dostać coś w stylu Extra+ 8xC+ i HBO na 2 lata za 89 zł skoro jak czytam na SK są takie nawet za 79 zł.

W momencie kiedy wspomniałem o tym forum to sie zaczęło bo kolo stwierdził, że jak czytają czasem SK to boki zrywają twierdząc ze to bzdury bo takich ofert nikt nie dostaje.

Ja mu na to, że ludzie pokazują screeny, a on dalej swoje ze to bzdury.

Ale najlepsze jest to iż po tym jak powiedziałem mu że jeszcze nie wysłałem wypowiedzenia więc jestem na starcie stratny to facet mi sprzedał BZDURĘ STULECIA.

Otóż według niego po wpłynięciu wypowiedzenia żaden konsultant z żadnego działu nie ma możliwości dzwonić z ofertą do takiego klienta bo system już nie pozwala składac ofert.

Rozbroił mnie tym całkowicie, poleciłem panu szklankę wody i sie rozłączyłem.

Dzwoniono z tel. +48123111224

 

Więc uwaga bo konsultanci zrywają boki jak czytają na SK o w.w ofercie haha

Bo to z działu ,który nagania klientów ze standardowymi ofertami. Większe uprawnienia mają pod nr telefonu 12/ 294 7850

Oczywiście. Tylko trzeba czytać, a wtedy znajdziesz ofertę za 44,99. na 24 m.

 

Przeglądam i nie widzę aby komuś DZIŚ zaoferowali taką cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Panowie a ja mam pytanie czy istnieje oferta z pakietem start+ i 6 lub 8 Canal+? Jak tak to w jakiej cenie?

 

Dzwonili wczoraj ale o to nie zapytałem. Oferta oczywiście standardowa czyli Extra+, 8 canal+ i HBO na 24m za 79,90.

 

Ale stwierdziłem, że w sumie start z canal+ by mi wystarczył stąd moje pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Panowie a ja mam pytanie czy istnieje oferta z pakietem start+ i 6 lub 8 Canal+? Jak tak to w jakiej cenie?

 

Start 6C+ 54,99

Start 8C+ 59,99

Te oferty pojawiały się na forum, ale nie wiem czy dalej są w sprzedaży. 

 

Swoją drogą to ciekawy jestem kiedy nastąpi całkowita przebudowa pakietów. Ostatni raz taka sytuacja miała miejsce 11 maja 2015, wcześniej 4 marca 2014. Myślę, że jesteśmy bliżej jak dalej. Wydaje mi się też, że nie wcześniej to nastąpi jak w maju 2017. Dlaczego? Ponieważ nc+ ewidentnie stara się zmigrować wszystkich abonentów na oferty po maju 2016 żeby nie było już nikogo z półdarmowymi pakietami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie za ile można wyrwać pakiet VIP max wypowiedzenie wysłane .

Witam mam pytanie za ile można wyrwać pakiet VIP max wypowiedzenie wysłane .

narazie propnują Superpremium+ 99,99 zł 24 m dla Abonentów

Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów

Multiroom Standard C+ 0zł dla Abonentów

nc+go TV HBO GO 5 zł do końca okresu oznaczonego

Sundance HD .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, dziś podpisałem kolejna umowę, obecna kończyła sie w styczniu płaciłem 99 za Extra i 8 C+,

Polsatu nie chcę ani Vectry, pozostałem przy tym co mam, czyli Extra i 8 C+ i ManPack umowa na 24 m-ce, za 85,90 zł.


i HBO na pół roku za darmo, bo na rok mozna ale niby z zobowiązaniu,ze potem płacę za HBO co miesiąc dodatkowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Czy coś można jeszcze z tego ugrać?

Dzisiaj taka propozycja:

 

 

- Superpremium+ 99,90zł

- MultiPack 5,00zł

- Filmbox - 5,00zł

- VOD Seriale - 8,00zł

 

razem: 117,99zł

 

Wcześniej płaciłem praktycznie za wszystko z programami Eleven 110 zł, bez programów dla dorosłych, czyli podwyżka o 20 zł

 

Pozdrawiam

Edytowane przez rafalb78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem drugi czy trzeci w tym roku tel z ofertą standardowo dziadowską [ nie wysłałem jeszcze wypowiedzenia ] ale ponieważ rozmowa trwała dłuższą chwilę bo powiedziałem gościowi ze chciałbym dostać coś w stylu Extra+ 8xC+ i HBO na 2 lata za 89 zł skoro jak czytam na SK są takie nawet za 79 zł.

W momencie kiedy wspomniałem o tym forum to sie zaczęło bo kolo stwierdził, że jak czytają czasem SK to boki zrywają twierdząc ze to bzdury bo takich ofert nikt nie dostaje.

Ja mu na to, że ludzie pokazują screeny, a on dalej swoje ze to bzdury.

Ale najlepsze jest to iż po tym jak powiedziałem mu że jeszcze nie wysłałem wypowiedzenia więc jestem na starcie stratny to facet mi sprzedał BZDURĘ STULECIA.

Otóż według niego po wpłynięciu wypowiedzenia żaden konsultant z żadnego działu nie ma możliwości dzwonić z ofertą do takiego klienta bo system już nie pozwala składac ofert.

Rozbroił mnie tym całkowicie, poleciłem panu szklankę wody i sie rozłączyłem.

Dzwoniono z tel. +48123111224

 

Więc uwaga bo konsultanci zrywają boki jak czytają na SK o w.w ofercie haha

Powiem Ci tak kolego, nie zawsze masz telefony po złożeniu wypowiedzenia, i nie ma się co śmiać po konsultant mówił prawdę, wiem to jako pracownik :) :)

A jeżeli chodzi o oferty jak najbardziej są dostępne, ale nie dla każdego!

Śledząc forum powinienieś wiedzieć, że nie każdy mA telefon po złożonym wypowiedzeniu.

A jeżeli zadzwonią to nie znaczy, że dostaniesz to co konkretnie chcesz! Bo to nie koncert życzeń!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci tak kolego, nie zawsze masz telefony po złożeniu wypowiedzenia, i nie ma się co śmiać po konsultant mówił prawdę, wiem to jako pracownik :) :)

A jeżeli chodzi o oferty jak najbardziej są dostępne, ale nie dla każdego!

Śledząc forum powinienieś wiedzieć, że nie każdy mA telefon po złożonym wypowiedzeniu.

A jeżeli zadzwonią to nie znaczy, że dostaniesz to co konkretnie chcesz! Bo to nie koncert życzeń!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie opowiadaj bzdur jak i tamten nie douczony konsultant.Prawdę mówił że system blokuje oferty dla tych co wysłali wypowiedzenie?I żaden  dział nie ma prawa zadzwonić?  Lepiej sam poczytaj wątek zamiast się kompromitować.Widać kto pracuje u operatora jak pracownik.

 

Powiem Ci tak kolego, nie zawsze masz telefony po złożeniu wypowiedzenia, i nie ma się co śmiać po konsultant mówił prawdę, wiem to jako pracownik :) :)
A jeżeli chodzi o oferty jak najbardziej są dostępne, ale nie dla każdego!
Śledząc forum powinienieś wiedzieć, że nie każdy mA telefon po złożonym wypowiedzeniu.
A jeżeli zadzwonią to nie znaczy, że dostaniesz to co konkretnie chcesz! Bo to nie koncert życzeń!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

obecnie mam Extra+8xC+HBO+HBO GO+MR(Cameleon)+PACE za 59.90, umowa do końca stycznia, wypowiedzenie wysłane na czas.

Do czasu złożenia wypowiedzenia w ogóle z nimi nie rozmawiałem, bo nie miałem czasu. Wczoraj pierwsza rozmowa po zarejestrowaniu wypowiedzenia i oferta jak wyżej (bez HBO GO) za 79.90.

Wg tego co piszecie to max na dziś, ale coś to wydaje się za łatwo, że w pierwszej rozmowie to dostałem.

Zazwyczaj potrzebowałem ok 5 rozmów :)

Czy to na pewno max? jakiś pakiet Eleven, albo chociaż HBO GO ktoś dostał za free w tej cenie?

z góry dzięki

Nie dostaniesz Eleven w tej cenie, jeżeli chodzi o hbo go za 5 zł 

Witam mam pytanie za ile można wyrwać pakiet VIP max wypowiedzenie wysłane .

narazie propnują Superpremium+ 99,99 zł 24 m dla Abonentów

Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów

Multiroom Standard C+ 0zł dla Abonentów

nc+go TV HBO GO 5 zł do końca okresu oznaczonego

Sundance HD .

VIP + MAX 179,99

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...