Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Realnie to podwyzke  - Superepremium 99,99 + 5 Manpack + 12 eleven = 117zl + dekodery jesli platne.

 

@Tomsiop - nie tak do konca. W momencie gdy masz umowe zamknieta Twoje arpu wynosi dokladnie 0 - gdyz rachunek za nowy miesiac sila rzeczy nie moze byc wystawiony. W tym momencie dostalbys nawet starta za 9,99zł. Trzeba mieć tylko głowę na karku i kumatego konsultanta i wiele rzeczy da się załatwić :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy jak będzie tak jak wspominałem mam jeszcze dwie umowy do przedłużenia jedną do końca stycznia czyli już tuż tuż i rachunki dużo przekraczają kwotę 79,90 na dodatek nie ma HBO a tym razem chce aby rodzice to mieli :) jestem prawie pewien że jest to do uzyskania bez jakiś większych kombinacji ale trzeba być cierpliwym jeśli komuś brak sygnału przez dzień dwa trzy robi różnice to fakt niech podpisuje już teraz drożej jeśli nie to śmiało kwota 79,90 zł za Extra+, 8xC+, HBO przez cały okres umowy Multiroom jest do uzyskania dla każdego.

Z ostatniej chwili (ostatni telefon)  rodzice mają propozycję za 79,90 w tym Extra+, 8xC+, Multiroom i HBO tylko na 6 miesięcy rodziców arpu sporo ponad 100 zł a jak widać propozycja już tuż tuż ideału :) ale nie idealna więc czekam cierpliwie i odbieram następne telefony :) aż uzyskam to co sobie zaplanowałem dla nich :)

Ani razu w czasie rozmów z konsultantami nie powoływałem się na te forum ani na żadne inne oraz nie powoływałem się po 2.stycznia mam umowę na 79,90 zł choć mogłem ale sam jestem ciekaw kiedy nc+ zaproponuje mi to co od nich oczekuje :) ot taki eksperyment :)

W/g mnie ma znaczenie tylko złożenie wypowiedzenie ja 2 stycznia podpisałem nową umowę a już 4 stycznia byłem w punkcie nc+ z wypowiedzeniem z końcem okresu promocyjnego zresztą zawsze tak robię ot aby nie zapomnieć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecna oferta dla mnie to Extra, 6 canal plus, eleveny, multirom standard i pace (2 karty po Cyfrze) za 89,40 PLN. Umowa 2 lata.

Do tej pory miałem to samo (8 canal plus) za 91 PLN.

HBO na poł roku daja za darmo tylko z zobowiązaniem rocznym, drugie poł roku za 25 - jakby dali na pół roku z możliwością rezygnacji może bym się skusił.

 

Superpremium dla mnie z elevenami i sprzętem tym co mam wyjdzie 120 PLN.

 

Od lutego mam byc bardziej uelastyczniona oferta pakietowa, czyżby wreszcie oddzielili canale sportowe od filmowych?

Edytowane przez Tiesto12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tego zdania co @turbowizorka, nie widziałem jeszcze osoby na forum która płaciła abonament pokroju 95zł i dostała pakiet Extra z C+ i HBO za 79,90 na 24 miesiące. Taki pakiet dostają przeważnie osoby co płaciły po 50-70zł za pełny pakiet, lub  tez tacy co po 80zł, ale nie więcej. Pojedyncze przypadki się może zdarzały ale wątpię aby komuś się tak udało. Próbować można :)

w takim wypadku jestem pierwszy przy rachunku jak pisałem koło 107 zł ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim! To mój pierwszy post na tym forum, ale temat przeglądam regularnie od kilku lat.

 

Moja umowa, która zostanie rozwiązana z dniem 31.01.17 r. została zawarta - jako z nowym klientem - dwa lata temu.

 

Płacę:

COMFORT+ 39,90 zł

MULTI + 0 zł

Premium Sport&Film 40 zł

Najem wifibox 5 zł

HBO 20 zł

HBO GO 5 zł

 

Razem: 109,9 zł

 

HBO i HBO dobrane w trakcie trwania umowy, bez możliwości wyłączenia.

 

Wypowiedzenie złożyłem dawno.

 

W grudniu miałem telefony z ofertami typu: Superpremium za 130 czy 120 zł + najem, ogólnie śmieszne.

 

Zależy mi na utrzymaniu C+ i HBO, dodatkowo chcę podwyższyć pakiet na Extra i ewentualnie dobrać Eleveny. W tej chwili najlepsza oferta, jaką dwukrotnie mi przedstawiano po "rozmowie z przełożonym" to:

 

EXTRA+, 6 C+. HBO, HBO GO - 99,90 zł

 

lub z 8 C+ za 109,9 zł

 

Do tego dochodzi 5 zł za najem dekodera.

 

Niby lepiej, bo zostaję w podobnej cenie, a mam EXTRA zamiast PREMIUM. ALE po pierwsze: już zawierając umowę, uważałem ofertę za słabą (znałem oferty dla przedłużających, bo przedłużałem umowy innym osobom), ale nie miałem wyboru. Liczyłem, że przy przedłużeniu sobie to nadrobię. Po drugie: coraz bardziej zastanawiam się nad Polsatem, ponieważ ich najwyższy pakiet można dostać po 99 zł, z rabatem 100 % na 6 pierwszych miesięcy umowy, co daje średnią opłatę miesięczną w wysokości 75 zł. Porównując ofertę programową, to w tym pakiecie za 75 zł mam to samo, co w NC+, oprócz: DOMO, N SPORT, ALE KINO i jakichś tam jeszcze kanałów własne NC+ oraz oczywiście CANAL+. Ale za to mam HBO, HBO GO w cenie. Filmy CANALU + zastąpią mi Filmboxy i Cinemaxy (w Polsacie w cenie), sport CANALU+ zastąpią mi Eleveny, Polsat Sport.

 

A 30 zł miesięcznie (720 zł za całą umowę) zostaje w kieszeni.

 

Zawsze lubiłem NC+, ale chyba tym razem powiem: pas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W momencie gdy masz umowe zamknieta Twoje arpu wynosi dokladnie 0 - gdyz rachunek za nowy miesiac sila rzeczy nie moze byc wystawiony. W tym momencie dostalbys nawet starta za 9,99zł. Trzeba mieć tylko głowę na karku i kumatego konsultanta i wiele rzeczy da się załatwić :)

 

Bardzo mądre słowa. Proponuję pogrubić, wydrukować, w ramkę i powiesić na ścianie, albo chociaż wbić do głowy i pamiętać przy każdych nieudanych negocjacjach.

Jeśli rozmowy nie przynoszą skutku do ostatniego dnia, czasami z winy bezdusznego systemu, ale częściej dobrej woli [beep]ego operatora, to zawsze po zakończeniu umowy są aktywne na koncie wszystkie oferty, jakie w danym czasie obowiązują. Oczywiście nigdy oficjalnie tego nie potwierdzą.

 

 

Dziś miałem 2 rozmowy, cały czas to samo: "nie mamy dla pana Startu za 9,99 i Canal+ za 30zł ani nawet za  6x 25 / 9x40zł" itd.

Jedyne co się zmieniło od wczoraj, to do jednej z ofert za 59,99: Comfort + 6xC+ dorzucili łaskawie 6 miesięcy HBO i to co zawsze ( 100 godz. nc+GO, Kino Świat, dopełnienie itp). Ale już HBO GO - nie chcieli (a nowym dają!).

Praktycznie już w głowie podjąłem decyzję - przedłużam na 12 miesięcy CANAL+ w UPC ( 2 x 0 / 10 x 39,90), a po 1 lutego, tak jak ostatnio znajdzie się pewnie oferta na Start za 9,99 ( co i tak będzie podwyżką, bo przecież trzeba doliczyć 5zł za zgody marketingowe, o czym się zapomina).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja miałem pewne przeboje z nc+ w związku z problemem c+vod w aplikacji nc+ go, złożyłem reklamację i dziś telefon od bardzo rozgarniętego konsultanta. Od razu zaproponował zmianę warunków umowy - dostałem propozycję extra+ ,8xC+ , hbo wraz z hbo go, MR 2xCameleon- wszystko za 89,99 zł na cały okres umowy 24 m-ce.

Przyjąłem tą propozycję bo nic lepszego nie dostanę w tej cenie. Dodatkowo dostałem ofertę na 3 x eleven za 11,90 zł również na 24 m-ce, jednakże z możliwością wyłączenia po 12 miesiącach. Nad tym mam się zastanowić i jutro dam znać. Ciekawe czy eleveny niebawem nie będą droższe bo w końcu dodali 3 kanał:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Extra+ ,8xC+, HBO, MR 2xCameleon można dostać za 79.90 zł plus 5 zł za hbo go suma wychodzi 84,90 zł więc 5,09 zł w kieszeni miesięcznie może to i mało ale w przeciągu całej umowy 24 miesięcznej robi się z tego kwota 122,16 zł a to już kanały eleven za 10 miesięcy za darmo :)

Edytowane przez tomsiop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja miałem pewne przeboje z nc+ w związku z problemem c+vod w aplikacji nc+ go, złożyłem reklamację i dziś telefon od bardzo rozgarniętego konsultanta. Od razu zaproponował zmianę warunków umowy - dostałem propozycję extra+ ,8xC+ , hbo wraz z hbo go, MR 2xCameleon- wszystko za 89,99 zł na cały okres umowy 24 m-ce.

Przyjąłem tą propozycję bo nic lepszego nie dostanę w tej cenie. Dodatkowo dostałem ofertę na 3 x eleven za 11,90 zł również na 24 m-ce, jednakże z możliwością wyłączenia po 12 miesiącach. Nad tym mam się zastanowić i jutro dam znać. Ciekawe czy eleveny niebawem nie będą droższe bo w końcu dodali 3 kanał :)

 

3 kanał to jest już od 4 miesięcy chyba :P Eleveny są tylko i wyłącznie sprzedawane w opcji z utrzymaniem 12 miesięcznym w promocji 0_1 11,90_11 lub 11,90_12msc, lub kiedyś tez były niższe cenniki. Po tym okresie się przedłuża w cenie promocyjnej znów, zostawia w cenie 15,90 z opcją wyłączenie lub wyłącza. Nie ma zobowiązania dwuletniego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Pożyjemy zobaczymy co wynegocjuje kolega. Życzę oczywiście by pertraktacje się udały i pojawił się piękny screen z tej batalii. 

 

Obawiam się że nic z tego nie będzie i trzeba się będzie pożegnać, o ile wczoraj były dwa telefony i grzecznie stali przy swoim że takiej ceny nie ma, ale oddzwonią jak jednak będzie (czyli jakieś światełko w tunelu), o tyle dzisiaj jakaś młoda... najpierw pyta czy jednak możemy się dogadać, a potem proponuje Extra+ 8C+ HBO 6m za 99zł, i co chwilę słyszę "proszę mi nie przerywać", "ja tu nie pracuję od wczoraj", "oferta za 79zł była tylko w black friday".

Na argument że nowy dostaje lepsze warunki, dowiedziałem się że nie umiem posługiwać się stroną ncplus.pl ;) bo nowy ma niższy abonament ale płaci gigantyczną aktywację, ja widzę tylko 49zł za dekoder do multiroomu, Pani ma widocznie inną stronę ;), ale ona przecież nie pracuję tu od wczoraj.

 

Przepraszam że tutaj wyrzucam swoje frustrację, postaram się więcej tego nie robić.

W każdym razie przestają mnie bawić te "negocjacje" chyba trzeba będzie zablokować krakowski numer i czekać do 1 lutego :(

 

P.S.

Jeszcze się dowiedziałem że mam super mega promocję bo za Mediaboxa płacę tylko 5zł a powinienem 20zł, a zalet Multiroom Premium nie mogła się Pani nachwalić.

Mistrzostwo Świata.

Edytowane przez fmac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wypowiedzenie masz złożone to dzwoni krakowski DUK no do mnie dzwoni tylko ten z Krakowa a co do ofert nie ma co się denerwować i frustrować jeśli nie ma innej propozycji grzecznie podziękować i poprosić konsultanta o telefon jak już będzie ta inna oferta :) 

Na pewno będzie oferta która Ciebie zadowoli :)

Cierpliwość cierpliwość i jeszcze raz cierpliwość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tyle że po 17 telefonach tylko z krakowskiego numeru, i niezliczonej liczbie z pozostałych numerów (od października) cierpliwość już się kończy ;), proszenie o telefon jak już będzie inna oferta też nie skutkuję, bo pomimo tego że podobno mają zapisane w systemie moje "żądania" ;) dalej dzwonią codziennie z tą jedną super promocją, ciekawy jestem ilu jest pracowników w DUK, może już z którymś miałem przyjemność rozmawiać drugi raz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fmac, sądząc po wypasionej 2 letniej umowie, która Ci się kończy i dacie rejestracji na forum musiałeś już trochę tych rozmów przedłużeniowych odbyć. I jak się kończyły? Raczej po Twojej myśli. Więc i tak teraz będzie. A takimi wkurzającymi konsultantami podnoszącymi oferty nie masz się co przejmować, to jest też taktyka negocjacyjna,(przy każdym przedłużaniu to mam).W reakcji na gorszą ofertę usztywnij swoje stanowisko i dołóż więcej żądań.

I tak jak napisał @tomsiop: cierpliwość, cierpliwość...

Edytowane przez miro777
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 kanał to jest już od 4 miesięcy chyba :P Eleveny są tylko i wyłącznie sprzedawane w opcji z utrzymaniem 12 miesięcznym w promocji 0_1 11,90_11 lub 11,90_12msc, lub kiedyś tez były niższe cenniki. Po tym okresie się przedłuża w cenie promocyjnej znów, zostawia w cenie 15,90 z opcją wyłączenie lub wyłącza. Nie ma zobowiązania dwuletniego.

No a ja własnie dostalem oferte na 24 miesiace w gwarantowanej cenie 11,90 zl miesiecznie. Pierwsze 12 miesiecy jest to okres obowiazkowy a potem moge zrezygnowac z opcji eleven. Jesli zostawie to dalej place 11,90 zl miesiecznie az do konca trwania 24 miesiecznej umowy z mozliwoscia rezygnacji w dowolnym momencie - bez wzgledu na ewentualne podwyzki. I tyle. Mam to potwierdzone na pismie.

Edytowane przez ptysiub
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem drugi czy trzeci w tym roku tel z ofertą standardowo dziadowską [ nie wysłałem jeszcze wypowiedzenia ] ale ponieważ rozmowa trwała dłuższą chwilę bo powiedziałem gościowi ze chciałbym dostać coś w stylu Extra+ 8xC+ i HBO na 2 lata za 89 zł skoro jak czytam na SK są takie nawet za 79 zł.

W momencie kiedy wspomniałem o tym forum to sie zaczęło bo kolo stwierdził, że jak czytają czasem SK to boki zrywają twierdząc ze to bzdury bo takich ofert nikt nie dostaje.

Ja mu na to, że ludzie pokazują screeny, a on dalej swoje ze to bzdury.

Ale najlepsze jest to iż po tym jak powiedziałem mu że jeszcze nie wysłałem wypowiedzenia więc jestem na starcie stratny to facet mi sprzedał BZDURĘ STULECIA.

Otóż według niego po wpłynięciu wypowiedzenia żaden konsultant z żadnego działu nie ma możliwości dzwonić z ofertą do takiego klienta bo system już nie pozwala składac ofert.

Rozbroił mnie tym całkowicie, poleciłem panu szklankę wody i sie rozłączyłem.

Dzwoniono z tel. +48123111224

 

Więc uwaga bo konsultanci zrywają boki jak czytają na SK o w.w ofercie haha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Oferta która mam to:
Umowa 24/m
5m-69,90
19m-79.90

COMFORT+ 59zł
Multi+ 15zł
FILMBOX 15zł
Premium Sport &Film 69zł
EXTRA+ 30zł
MULTIROOM STANDARD 20zł
NAJEM PVR 20zł

 

umowa kończy mi się 31.03.2017

 

Teraz propozycja:

 

Superpremium za 94.90 na 24m.

 

Chce Extra+ 8xC+ i HBO na 2 lata za 79zl ale oferują bez HBO ponieważ go nie miałem.

Wysłać wypowiedzenie i czekać? Bo teraz się nie orientuje za bardzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Nie jestem zadowolony, ale przedłużyłem umowę:

 

- Superpremium+ 99,90zł

- MultiPack 5,00zł

- Filmbox - 5,00zł

- SundanceTV - 2,99zł

- Mediabox Ozł

 

razem: 112,93zł

 

Umowa aktywowana natychmiastowo i trwa do 30.04.2019r.

 

Dlaczego, dlaczego, dlaczego? Hmm... przestałem wierzyć w "Świętego Mikołaja" z NC+, który rozdaje prezenty :P Przestałem wierzyć w to po prostu, że opcja za 79,90zł będzie dla mnie dostępna. Wziąłem opcję najbardziej chyba w tym momencie "korzystną" dla mnie - czas pokaże, czy wybrałem dobrze? Zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...