Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Było:

Extra+

8*C+

HBO

History HD

Multiroom Premium

płaciłem średnio 64,90zł (łamaniec 54,90/74,90)

 

Po wypowiedzeniu telefon 2 dni temu z DUK Kraków i będzie na 2 lata:

Extra+

8*C+

HBO

Kino Świat

Filmbox Pack - to chyba do końca lutego

całość 79,99zł + jeśli chcę nadal MR Premium to dodatkowo 20zł (już nie dają żadnych rabatów na MRP)

 

Mogłem mieć też Extra+, 6*C+, HBO na 6mies za 69,90zł

 

Pozdrawiam tego konkretnego Konsultanta, który czyta oba fora (nc+ i satkuriera) :-)

Edytowane przez Freddie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witam wczoraj otrzymałem propozycję przedłużenia umowy czy możecie mi podpowiedzieć czy jest ona korzystna za tą cennę czy mógłbym ewentualnie jeszcze coś urwać z tego np za najem mediabox 5zł miesięcznie? 

oto oferta: 

Kwota do zapłaty za pierwszy miesiąc po aktywacji promocji za wymienione oferty/usługi  74,99 Kwota do zapłaty w kolejnych miesiącach W zależności od wybranych usług - zgodnie z Warunkami Promocji Okres oznaczony umowy od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego + 24 mies. Wybrane usługi Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE, HBO,, Filmbox Pack, nc+go TV  KINO ŚWIAT, NAJEM MEDIABOX+ Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ (6) LIVE 69,99 zł 24 m dla Abonentów, HBO 0 zł 6m dla Abonentów, Kolekcja nc+go TV Kino Swiat 0 zł 24 m dla Abonentów, Najem mediaBox+5zł dla Abonentów

 

Z ceny za ten pakiet raczej nic nie urwiesz.Ewentualnie możesz się pokusić jeszcze o jakąś opcję na kilka miesięcy lub zniesienie tego najmu.Ale z tym drugim raczej będzie trudno.

 

Cześć, jak się nazywa ta oferta promocyjna?

 

Za ile jest możliwość Extra+8C+ bez HBO?

Extra+8C+ kosztuje tyle samo co z HBO bo na HBO jest rabat  do 0 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Oferta z dziś: Extra i  C+ - umowa na 24 m-ce za 89,99 zł, HBO na pół roku za darmo, potem decyzja moja, a ManPack chcą dać za 10 zł. Dzwonili z Krakowa. Umowę mam do końca stycznia.

Edytowane przez Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Mordeczki :)

 

Dziś kolejny telefon NC- :

 

- Superpremium+ 99,90zł

- ManPack 10,00zł

 

Umowa na  24 miesiące. Obecna umowa do końca kwietnia 2017 roku - wypowiedziana. Oj.. coraz bliżej Cyfrowy Polsat. Tracę powolutku nadzieje, bo po kolegach, którym umowa się kończy w styczniu - to pośladków nie urywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ircios - Doskonale wiem co mogę dostać, bo ten wątek przeglądam kilka razy dziennie - jestem od Was uzależniony :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: . Sam otrzymałem propozycję, o której mówisz. Zresztą sam pisałeś "wstrzymaj się" - miałem wtedy propozycje "ManPack" za 5zł oraz Filmbox za 5zł = 109,90zł - odrzuciłem. Cierpliwie czekam na: Extra, 8 Canal+, HBO za 79,90zł na 24m + 10zł Cinemax - wtedy bym to przyjął. Jednak po postach, które są publikowane tu na forum - zaobserwowałem, że wyżej wskazany aneks dostają tylko "złoci abonenci", którzy płacili 49,90zł-59,90zł za pakiety "Premium". Szczerze to nie widziałem jeszcze ani jednego przypadku, gdy ktoś z grona 99,00zł-85,00zł "wyhaczył" taki pakiet - a uważam, że bardzo dobrze orientuje się na forum. Dodatkowo uważam, że jestem "niewygodnym" dla nich abonentem, bo mam wszystkie kanały za 84,90zł do kwietnia. Chce zmienić pakiet, chce im dać więcej kasy za mniejszy pakiet, gdyż 89,90zł z moich wyliczeń - no i nie chcą! Pytanie: Co im szkodzi?

 

Nawet dziś poruszyłem kwestie Eleven, gdyż w lutym kończy mi się aneks na 7,95zł - zaproponowałem 9,95zł na 12 miesięcy - niestety tylko 11,90zł - nie zgodziłem się. Obserwuje nasze "ludowe zgromadzenie" i dochodzę do wniosku, że nawet jak ktoś ma miesiąc do końca umowy - oferta jest taka sama jak była, lub nawet gorsza! Czyżby dla mnie był przygotowany tylko Superpremium za 99,90zł?! Jedyna dla mnie nadzieja jest taka, że do kwietnia będzie nowa pakietyzacja w NC-, - wtedy wybiorę pakiet typowo filmowy, dostosowany przede wszystkim pod siebie. Innego rozwiązania tego "patu" nie widzę - dlatego, że nie zamierzam płacić aż 14zł podwyżki, aby łatać dziury po "złotych abonentach"

 

Skoro nie przyjmą mojej propozycji - nie przyjmą mojej podwyżki, to idę do "Słoneczka" z moimi 89,00zł. W praktyce w tej chwili już można powiedzieć, że u nich miałbym w tej cenie "Prremium", bo płacąc średnią cenę co miesiąc (bez darmowych miesięcy) wyjdzie coś około 60zł - tych. Jestem myślę gotowy na transfer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w ICA przy koncie nr.2, pojawiły się oferty przedłużeniowe. Start 14,99 z dopełnieniem do Comfort na 1m.(24m.). Comfort z dopełnieniem do E+ na 1m. 19,99 (24m). Comfort z HBO na całą umowe (15m.) z dopełnieniem do E+ na 1m. 44,99. E+ 44,99 i Fbox na 1m. (24m). Ofarty w ICA, ale nie dzwonią.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Skoro nie przyjmą mojej propozycji - nie przyjmą mojej podwyżki, to idę do "Słoneczka" z moimi 89,00zł. W praktyce w tej chwili już można powiedzieć, że u nich miałbym w tej cenie "Prremium", bo płacąc średnią cenę co miesiąc (bez darmowych miesięcy) wyjdzie coś około 60zł - tych. Jestem myślę gotowy na transfer.

Dobrze to ująłeś za te 60 zł to będzie takie właśnie "Premium" w słonecznej konkurencji, gdzie ostatnio nawet jakość HD jest luksusem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Za ile można otrzymać teraz Start+, lub Comfort+?

Podobno za tyle co ma w ICA @ircios czyli Start 14,99 / Comfort 19,99.

Ja czekam do końca miesiąca na Start za 9,99 + ew. Canal+ za max 30zł i jeśli nie dostanę, to po 10 latach się rozstaniemy na dobre.

W ostatniej rozmowie konsultant stwierdził, że Comfort za 14,99 jest już nieosiągalny ( co do Startu za 9,99 już nie był tak stanowczy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem klientem od dwóch lat, umowa kończy się z 31 stycznia. Wypowiedzenie złożone w grudniu. Przed chwilą dostałem ofertę:

 

6xC+, Extra+, HBO na 6 miesięcy za darmo + Multiroom Premium za 92,50

 

Gdy wspomniałem o ofercie z forum (8xC+, extra+, HBO za 79,90) to konsultant powiedział, że nie ma czegoś takiego. Gdy zapytałem dlaczego jestem gorszym klientem to się wydarł, że nie mogę sie porównywać do klientów z 20letnim stażem, gdy zapytałem dlaczego w takim razie 2 lata temu za superpremium w pierwszym roku płaciłem tylko 65zł, nie mając w ogóle stażu w nc+ to nie umiał odpowiedzieć.

 

Na szczęście mam opcję orange światłowód, gdzie telewizję i internet będę miał w korzystnej cenie, plus rok abonamentu komórkowego za darmo, plus bon do media markt na 300/500zł - muszę jeszcze sprawdzić ile dokładnie.

 

Także pozdro nc+

Edytowane przez KERMIz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KERMIz

Nie porównuj siebie do klienta ze stażem.... Ile płaciłeś za to superpremium po 1 roku? pierwszy raz słyszę o takiej ofercie jako pracownic NC+. 
Nie przypominam sobie aby ktokolwiek posiadał taką opcję, bardzo jestem ciekaw?

Są takie oferty za 79,99 CANAL + EXTRA i HBO, dla klientów którzy płacili mniej do tej pory np. 59,99, albo mają staż.

Pozdrawiam

 

PS : MR Premium kosztuje 20 zł tak ogólnie... rzadko zdarza się go zrabatować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu mam nie porównywać do klientów ze stażem skoro mam stażu 2 lata? Tym bardziej, że wcześniej bez stażu dostałem superpremium za 65zł w pierwszym roku (plus 20zł za multiroom premium) a w drugim roku płaciłem 100zł (plus 20zł za multiroom premium). Poza tym jest konkurencja kolego, u mnie w mieszkaniu mam dostęp jeszcze do UPC, TK CHOPIN i Orange światłowód, więc jak nie to wypowiem umowę do końca.

 

Widocznie średni z Ciebie pracownik, skoro nie pamiętasz takiej oferty. Poniżej screeny ofertowe sprzed 2 lat, na dowód, że miałem taką opcję:

 

http://imgur.com/a/uKgqx

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości. Usunięto też zbędne docinki pod adresem innego Użytkownika forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze słyszę o takim superpremium, chyba ze to była oferta pracownicza, albo jednak nie było to jako nowy klient....
Bo nie chce mi się wierzyć, że nowy klient, tzw. "nowy z ulicy" ma superpremium w tej cenie....

Czerstwy, co o tym myślisz???


Pracując tutaj już 3 lata, nie słyszałem o takim cudzie...

Na pewno nie dla nowego klienta!

Edytowane przez Barti
Nie KRZYCZYMY na forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marmac1989

1 Lipca kończy mi się umowa, posiadam pakiet Entry z 8xCanal+ i multiroom (WifiPremiumBox jako główny i WifiBox). W pierwszym roku płaciłem 54,99 zł, a w drugim 84,99 zł (oferta dla abonentów CP + darmowy multiroom przez pierwszy rok i opłata miesięczna za główny dekoder). Od października wziąłem dodatkowo Eleven na 12 miesięcy za 11,90 zł, więc jak nietrudno policzyć płacę aktualnie 96,89 zł miesięcznie. Jako że mogę przedłużyć umowę na 6 miesięcy przed końcem chciałbym się zapytać jaką najlepszą ofertę mógłbym otrzymać. Posiadam wciąż Cyfrowy Polsat, który mam zrabatowany w SmartDom i chciałbym zapytać czy to jakoś podnosi moją pozycję negocjacyjną? Teoretycznie chciałbym utrzymać suchą paczkę Canal+, ponieważ resztę kanałów posiadam w Polsacie (może ew. dodać paczkę Multi dla AleKino+ i NSport+) lub będę posiadał (przedłużę z Premium na Premium Max i będę miał Eleveny w pakiecie). Rozumiem, że za Eleven muszę płacić do końca października nawet przy przedłużeniu umowy (chyba że dostanę go gratis w co średnio wierzę). Jaką ofertę mógłbym obecnie otrzymać?

Edytowane przez marmac1989
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Czemu mam nie porównywać do klientów ze stażem skoro mam stażu 2 lata? Tym bardziej, że wcześniej bez stażu dostałem superpremium za 65zł w pierwszym roku (plus 20zł za multiroom premium) a w drugim roku płaciłem 100zł (plus 20zł za multiroom premium).

2 lata stażu :lol2: ?Ja od 2009 w Nce potem migracja do NC+ i wcale nie uważam że mi się coś należy za staż bo to już nie te czasy kolego :P

Płacę 124,88 za Superpremium + dodatki co zresztą widać :cool:

Taniej już nie będzie od kilku miesięcy albo i dłużej co niektórzy się łudzą że święta specjalne oferty i co .... i nic po świętach nadal to samo :P

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze słyszę o takim superpremium, chyba ze to była oferta pracownicza, albo jednak nie było to jako nowy klient....

Bo nie chce mi się wierzyć, że nowy klient, tzw. "nowy z ulicy" ma superpremium w tej cenie....

 

Czerstwy, co o tym myślisz???

Pracując tutaj już 3 lata, nie słyszałem o takim cudzie...

 

Na pewno nie dla nowego klienta!

 

To jest oferta supermium na podstawie comfortu tylko że b2b.

 

Tj dziś jest superprmium na podstawie comfortu dla b2b 79,99/ 12m, 119,99/12m

1 Lipca kończy mi się umowa, posiadam pakiet Entry z 8xCanal+ i multiroom (WifiPremiumBox jako główny i WifiBox). W pierwszym roku płaciłem 54,99 zł, a w drugim 84,99 zł (oferta dla abonentów CP + darmowy multiroom przez pierwszy rok i opłata miesięczna za główny dekoder). Od października wziąłem dodatkowo Eleven na 12 miesięcy za 11,90 zł, więc jak nietrudno policzyć płacę aktualnie 96,89 zł miesięcznie. Jako że mogę przedłużyć umowę na 6 miesięcy przed końcem chciałbym się zapytać jaką najlepszą ofertę mógłbym otrzymać. Posiadam wciąż Cyfrowy Polsat, który mam zrabatowany w SmartDom i chciałbym zapytać czy to jakoś podnosi moją pozycję negocjacyjną? Teoretycznie chciałbym utrzymać suchą paczkę Canal+, ponieważ resztę kanałów posiadam w Polsacie (może ew. dodać paczkę Multi dla AleKino+ i NSport+) lub będę posiadał (przedłużę z Premium na Premium Max i będę miał Eleveny w pakiecie). Rozumiem, że za Eleven muszę płacić do końca października nawet przy przedłużeniu umowy (chyba że dostaną go gratis w co średnio wierzę). Jaką ofertę mógłbym obecnie otrzymać?

 

Eleveny bd musiał utrzymać do października nawet po aneksowaniu umowy. Entry z C+ jeśli się nie mylę najtaniej jest do wzięcia za 54,90zł + najem główny jeśli płacisz + najem MR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...