Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A co powiecie na:

 

Pakiet Superpremium+, Filmbox Pack, HBO GO, History HD_H2, /24mies - 102,99zl

 

Pozdr

 

Drogi kolego!!! Proponowałbym sprawdzić, czy aby na pewno paczka filmbox'a jest dana 24 miesiące. Tak się składa, że mam 6 miesięcy do końca umowy (na wypowiedzeniu) i to jest/była pierwsza propozycja dla mnie jaką  dostałem od NC- na przedłużenie. Superpremium, History Pack za 102,98zł Filmbox dawali mi na 1 miesiąc - ofertę odrzuciłem. Jak dla mnie sam Superpremium jest wart 89zł w tym momencie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie zaczyna coś drgać.

 

Ku przypomnieniu: do tej pory Comfort+ za 24,90, do tego Eurosport 2 za 4,99 i MR Premium zrabatowany do 0 zł na cała umowę. Umowa kończy się 30 listopada br.

 

Dotąd konsultanci kilkukrotnie proponowali Comfort za 39, 90 zł + MR Premium za 20 zł. Ewentualnie oferty z Canal+, jednak "bez szału". Raz tylko jedna pani zaproponowała Comfort za 24, 99 zł + MR Premium za 20 zł, ale już kolejny telefon od konsultanta oscylował na wcześniejszym poziomie.

 

Dzisiaj jednak miałem przyjemność trafić na pierwszego "kumatego" konsula, który po uważnym wysłuchaniu moich uwag i zastrzeżeń co do dotychczasowych propozycji od razu przeszedł do konkretów. Stanęło na tym, że chciałbym utrzymać Comfort+ bez Multiroom, natomiast w niższej cenie. Początkowo proponował 24, 99 zł na 15 miesięcy, później już 19, 99 na 24 miesiące. Idąc za ciosem, postanowiłem spytać o Comfort za 14, 99 zł sugerując, że jesli jest taka możliwość, to biorę bez zastanowienia. Około 4 - minutowa "rozmowa z kierownikiem" zakończyła się fiaskiem, na razie najtańszą dla mnie oferta na pakiet Comfort jest 19, 99 zł na 24 miesiące.

 

Cieszę się, że coś "drgnęło" i że wreszcie miałem przyjemność rozmowy z konsultantem, który nie czyta pustych haseł, "a ile to pan traci" etc., ale rozmawia jak z partnerem i stara się znaleźć satysfakcjonującą dla obu stron ofertę.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką najlepszą ofertę można otrzymać na pakiet Start (najtańszy możliwy)?

Szukam oferty dla mojej mamy. Obecna umowa kończy jej się w lutym.

Edytowane przez Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą. Zdanie pytające kończymy znakiem zapytania, a nie kropką. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Do tej pory mam Comfort+,Premium Sport&Film,Extra+,HistoryHD,Multi+,Multiroom Premium średnio za 74,90 zł /m-c . Umowa była na dwa lata,kończy się 31 grudnia.

Nowa oferta Extra+,C+(bez C+ seriale i C+Discovery),Eleven,HistoryHD+History HD2 .Cena 84,88 zł/m-c z tym ,że Eleven teraz za 11,90 na 12 m/cy ,a potem normalna cena .Multiroomu juz nie chcę. Czy w/g Was brac to czy jednak wysyłac wypowiedzenie?

Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do 31-12-2016 (Wypowiedzenie niewysłane)

Obecnie posiadam za 137,85 zł

Comfort+

HBO

Eleven Sports

CANAL+ VOD

VOD+ Seriale+

Redlight HD

Cinemax

Multiroom Standard

Multiroom Standard

HBO GO

EXTRA+

Aktywacja MR Standard

Filmbox

netVOD+ konto podstawowe

History HD

Premium Sport &Film

Multi+

SunDance HD

 

Dzisiejsza propozycja

3685407877383.png

 

Uda się więcej ugrać po wysłaniu wypowiedzenia, czy raczej bez szans?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...