Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Konsultanci nc+ nie maja profitów za to że przedłużaja umowę z zarejestrowanym wypowiedzeniem ( wiem co mówię, uwierz) 

Polityka się zmieniła, konsultanci nie dostają za to ani grosza, więc albo odsyłają na infolinie, albo do salonu zapraszają.

Więc oferta będzie taka sama albo gorsza, wypowiedzenie nie wpływa na oferte tak jak to było jeszcze rok temu.

Ciekawe że mnie nikt nigdzie nie odsyłał a oferty po złożeniu wypowiedzenia również było korzystniejsze niż wcześniej.Podstawowa zaleta wypowiedzenia jest taka że umowa zostaje rozwiązana w przypadku gdy się nie dogadamy co do przedłużenia.W przeciwnym wypadku operator nalicza ceny standardowe po okresie promocyjnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja potwierdzam kończyła mi sie umowa 2 2015r, dzwonili z chorymi umowami na 2 lata. 

po wypowiedzeniu umowy 0 telefonów, zadzwoiniłem sam, odrazu opcja na 12 mc ( wcześniej takiej nie było, warto złożyć wypowiedzenie, trochę sie fo[beep]ą na infolinii ale potem sypią ofertami).

Teraz też rzuciłem wypowiedzeniem wiec znowu jestem na forum i czytam co ludzie otrzymują....

Natomiast moim rodzicom kończy sie umowa start 35 pln do tej pory, zadzwoniłem dziś do nich i opryskliwy gosciu z infolinii powiedział mi ze ma ofertę start dla stałych klientów za 37,5 pln (wliczony multiroom)  

jakiś absurd odgrażał sie ze CP nie ma takiej oferty itp itd, poziom obsługi jest delikatnie mówiąc żałosny, atakują człowieka ze dostaje ofertę premium( pakiet startowy :) )

wypowiedzenie juz leci :)

nowy klient potrafi dostać ofertę za 22 PLN stary za 37 coś tu jest nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda. Konsultanci niektórzy są tak opryskliwi że aż mam czasem ochotę jakieś pisemko wyskrobać na takiego delikwenta. Dziś miałem telefon i jak zwykle mówię że nie zależy mi na paczce c+ bo stracili prawa do lig piłkarskich i teraz zależy mi głównie na elevenie. Na co konsultant że eleven kupił prawa do ligi hiszpańskiej tylko na sezon. Mówię że to bzdura bo eleven kupił la liga na 3 sezony. Konsultant zaczął wychwalać c+ jaki to jest wspaniały i jaką to oni mają ofertę filmową. Normalnie mnie w q u r w i ł. Była też ocena po rozmowie - oczywiście 4 jedynki. Po dzisiejszej rozmowie z momentami beszczelnym konsultantem mam coraz mniej chęci na przedłużenie umowy w ogóle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat Start to 19.99 zł.A skąd cena 37 zł?Zapewne opłata za MR i dekoder.

 

tak zapewne za muli, ale czekam na tel po wypowiedzeniu ( 

wiem ze start to nie za dużo ale dla emerytów nie będę brał jakiegoś innego pakietu.... 

tak zapewne za muli, ale czekam na tel po wypowiedzeniu ( 

wiem ze start to nie za dużo ale dla emerytów nie będę brał jakiegoś innego pakietu.... 

 

Hitem tej rozmowy był to że chciałem żeby dał mi niższy abonament ale on powiedział ze idąc tym tropem za 5 lat musiałby dać mi ofertę TV za 0 zł, odpowiedziałem mu ze za 5 lat to telewizji nie będzie :) nie wiedział co odpowiedzieć :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Dzisiaj dostalem taka propozycje. Negocjuje z nimi od miesiaca i sa dosc mocno usztywnieni. Udalo sie zejsc z pierwotnie oferowanych 119,99zl na 104,99zl. Poprzednio placilem za podobny pakiet 79,90zl, wiec troche czuje sie rozczarowany. Czy komus moze udalo sie dostac ten komplet taniej? Filmboxy sa do konca grudnia tylko. Reszta na 24 m-ce

 

Kwota do zapłaty               104,99

Okres oznaczony umowy     od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego + 24 mies.

Wybrane usługi                   Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO,, Filmbox Pack, HBO GO, MULTIROOM STANDARD, nc+go TV  KINO ŚWIAT

Wybrane promocje              Extra+ z CANAL+ 89,99zł 24 m dla Abonentów, HBO 0 zł dla Abonentów, Kolekcja nc+go TV Kino Swiat 0 zł 24 m dla Abonentów, Multiroom Standard 49 10zł dla Abonentów, nc+go TV HBO GO 5 zł/m dla Abonentów

 

 

Pozdrawiam

Edytowane przez gumar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jak wypowiecie się na temat zaproponowanej oferty? Dotychczas Extra+ z multi za 55zł.

 

Kwota do zapłaty za pierwszy miesiąc po aktywacji promocji za wymienione oferty/usługi

  54,99 Kwota do zapłaty w kolejnych miesiącach W zależności od wybranych usług - zgodnie z Warunkami Promocji Okres oznaczony umowy od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego + 15 mies. Wybrane usługi Pakiet Extra+, CANAL+, HBO,, Filmbox Pack, MULTIROOM STANDARD, nc+go TV  KINO ŚWIAT Wybrane promocje Extra+ 44,99zł 15m dla Abonentów, CANAL+ 0 zł 3 m i 30 zł/m dla Abonentów, HBO 0 zł 6m dla Abonentów, Kolekcja nc+go TV Kino Swiat 0 zł 15 m dla Abonentów, Multiroom Standard 49 10zł dla Abonentów

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Ruben Rubnik Comfort + można wynegocjować już od 14, 99 natomiast extra + można uzyskać za 44,99.


@suchy81 oferta nie jest zła, jeżeli chodzi o to co Ci zaproponowali, ew mógłbyś extra + wynegocjować za 44.99 bądź za 49.99, natomiast najbardziej prawdopodobne za 49.99 skoro płacisz teraz 54.90

Edytowane przez Świeżak1234
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@piracik.... drogo!! wyżej odpisałem, w jakiej cenie można mieć ten pakiet .

Ciekawe jak można mieć? Mi zawsze proponują comfort za 39,99zł jak dla nowego i zarzekają się że nie ma zniżek na ten pakiet. Poza tym od pewnego czasu do pakietów bez c+ nie można dobrać elevenów. Jest coraz gorzej, czas się żegnać.

Witam. Mam ofertę Comfort i MR i płacę za to 54,90 zł. Wysłałem wypowiedzenie i zaproponowano mi to za 39,99 ale bez MR, zostaje dekoder z nagrywaniem, czy to dobry wybór? Nadmienię, że MR nie jest już potrzebny.

Za 39,99zł to bez łaski. Nowy klient też ma Comfort za 39,99zl.

Edytowane przez tomaszglog
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak można mieć? Mi zawsze proponują comfort za 39,99zł jak dla nowego i zarzekają się że nie ma zniżek na ten pakiet. Poza tym od pewnego czasu do pakietów bez c+ nie można dobrać elevenów. Jest coraz gorzej, czas się żegnać.

 

Za 39,99zł to bez łaski. Nowy klient też ma Comfort za 39,99zl.

Oczywiście że są zniżki na ten pakiet. Można go mieć za 24,99, czasem za 19,99, lub faktycznie za 14,99. Mnie się udało za 14,99, może to kwestia konsultanta i szczęścia. Do tego MR po cyfrze plus Pace PVR. Umowa na 2 lata, stała kwota do zapłaty 14,99. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu eleven extra nie jest dostępny tylko w ncplus. Od dziś jest w UPC. W końcu konsultanci przestaną pier..olić że mają monopol na eleven extra. Przestaną się chwalić czymś co w zasadzie nie do nich należy.

 

Oczywiście że są zniżki na ten pakiet. Można go mieć za 24,99, czasem za 19,99, lub faktycznie za 14,99. Mnie się udało za 14,99, może to kwestia konsultanta i szczęścia. Do tego MR po cyfrze plus Pace PVR. Umowa na 2 lata, stała kwota do zapłaty 14,99.

 

Jak to zrobileś? To było po jakiejś reklamacji? Edytowane przez tomaszglog
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Obecnie mam umowę pakiet extra z 8c+ i eleven płaciłem 108pln. Wypowiedzenie wysłałem, kończy mi się na koniec bieżącego miesiąca. Zależy mi jedynie na Canal+ , sport, sport2. proponują pakiet comfort z 8c+ na 15m-c za pierwsze 6-mc 44,99 a przez pozostałe 64,99. Pytanie da się taniej? Nie musi być comfort może być start. Dziś powiedzieli ze nie ma opcji i to oferta "limitowana" może niedługo skończyć się . Co Szanowne forum na to ?

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu eleven extra nie jest dostępny tylko w ncplus. Od dziś jest w UPC. W końcu konsultanci przestaną pier..olić że mają monopol na eleven extra. Przestaną się chwalić czymś co w zasadzie nie do nich należy.

 

Jak to zrobileś? To było po jakiejś reklamacji?

To zależy również od tego jaki wysoki abonament opłacałeś do tej pory.W moim przypadku podstawowym pakietem był Comfort za 24,9.Umowę miałem do końca listopada ale jeszcze we wrześniu korzystałem z plusa miesiąca w postaci paczki C+ oraz darmowej paczki HBO.Pierwszy telefon w sprawie przedłużenia dotychczasowego pakietu to było 29,99 które po kilku dniach urosło do 39,99.Na koniec października wyłączyłem wszystkie opcje dodatkowe (miałem jeszcze Eleveny które wg pracownika przyjmującego wypowiedzenie "brużdżą" najbardziej) i w listopadzie w ICA pojawiła się już akceptowalna cena za dotychczasowy pakiet czyli 24,99 którą to udało mi się zbić do 19,99.Do tego dobrałem na pół roku paczkę C+ i chyba to był powód obniżenia ceny Comfortu+ bo podczas wcześniejszej rozmowy oczywiście nie było opcji taniej niż 24,99.

Być może mógłbym targować się jeszcze niżej ale stwierdziłem że promocja w BZWBK i tak pokryje mi częściowo wydatki więc na tą chwilę może być ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...