Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam umowę do końca listopada. Posiadam dekoder mediabox extra canal + 8x - eleveny. Za wszystko płacę 107,85.

Przed chwilą dzwoniłem do działu utrzymania klienta do Warszawy i zaproponowano mi to samo za 106,89( umowa na 12 miesięcy).

Jak myślicie jest to dobra oferta, czy lepiej powalczyć o coś lepszego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak to będzie z Elevenami przy przedłużeniu. Zwłaszcza dla tych co wzięli opcję na 12m-cy za 7,90. Bo na ten moment wejdzie 3 program, ale ceny za cały "Eleven Pack" nie podają jeszcze.

Będziesz miał możliwość skorzystania z tej promocji pod warunkiem jeśli przedluzasz umowę z Canal+

Edytowane przez Q77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale jeśli liczysz na promocję to się trochę zdziwisz , ostatnio propozycja extra 8 c+ pace mr hbo 6 m  79 zł dziś to samo ale niby przez 12 m gratis eveleny ale cena 89,99 zł ,ja nie wiem czy jeśli moja odp ostatnio była za droga to liczą ,że mi wcisną kanały które wcześniej mi zabrali (ligi) i jeszcze skasują kolejne 10 zł , kpina .

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś odebrałem pierwszy telefon po złożeniu rezygnacji i propozycje, które przedstawił mi DUK były gorsze niż poprzednie.

Nie będę wypisywał wszystkich propozycji ponieważ można je przeczytać na każdej stronie wątku. Napiszę natomiast ceny pakietów dodatkowych.

Man Pack przy wszystkich pakietach proponowano mi za 10zł (wcześniej 5-10zł) a Seriale+ za 10-20zł (wcześniej 8zł). Za pakiet HBO z HBO GO 20zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużam umowę.

Wcześniej: Extra+,C8,HBO w łamańcu 59,99/79,99 (12m/12m) do 30 września. Wypowiedzenie wysłane w sierpniu.

 

Propozycja:

79,99
24 mies.
Pakiet ComfortCANAL+(6)LIVE130, HBO,, Dopełnienie do Extra+, HBO GO
Comfort+ z CANAL+ (6) LIVE 59,99 zł 24 m dla Abonentów, HBO i nc+go TV HBO GO za 20 zł do końca okresu oznaczonego dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów
 
Propozycja z krakowskiego numeru.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś odebrałem pierwszy telefon po złożeniu rezygnacji i propozycje, które przedstawił mi DUK były gorsze niż poprzednie.

Nie będę wypisywał wszystkich propozycji ponieważ można je przeczytać na każdej stronie wątku. Napiszę natomiast ceny pakietów dodatkowych.

Man Pack przy wszystkich pakietach proponowano mi za 10zł (wcześniej 5-10zł) a Seriale+ za 10-20zł (wcześniej 8zł). Za pakiet HBO z HBO GO 20zł.

Kolego opcja Seriale+ nigdy nie kosztowała 8zł coś ci się pomyliło

Ale ta promocja to tylko przy przedłużaniu umowy?Czy może coś będzie i ciekawego dla tych w trakcie?

Na chwilę obecną tylko przy przedłużeniu umowy ,a także przy nowej umowie dla nowych klientów

Dzwonili do mnie i przedstawili mi jedną ofertę.

Vip+ za 139 zł (wszystko bez Eleven i erotyków).

Odmówiłem.

Taniej VIP+ nie dostaniesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie póki co bardzo kiepsko. Obecnie pakiet Canal+Start za 69,99zł w opcji NC+MIX. W ramach przedłużenia proponują:

 

1) Canal+Start za 69,99zł (czyli to samo co dotychczas) na 24 miesiące. Do tego HBO do 2 miesięcy i kolekcja Kino Świat za 0zł na całą umowę

2) Canal+Extra za 89,99zł, ale już tylko z 6C+ i podobnie jak wcześniej - HBO do 2 miesięcy oraz Kino świat na całą umowę za 0zł. Umowa na 24 miesiące.

3) Start+ za 21zł i do tego HBO do 2 miesięcy za 0zł oraz Kolekcja Kino Świat na całą umowę za 0zł. Umowa na 24 miesiące.

 

To było w piątek.... a dzisiaj? To samo, tylko już bez 3) opcji. 

 

Obawiam się, że trudno będzie mi cokolwiek wywalczyć. Szczerze mówiąc liczyłem na te promocje z C+ za 3x0zł i 12x30zł z pakietem podstawowym Start+ za 19,90zł, ale coś czuje, ze przy tak wysokim abonamencie będzie to niemożliwe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie do mnie konsultant dzwonił i przedstawił mi ofertę:

 

EKSTRA+6C za 69,99 na 24 m-ce

ELEVEN za 11,90 -12 m-cy

do tego Multiroom zostaje za 0zł, bo mam jeszcze ten stary :)

 

jak myślicie, da się coś jeszcze z tego obniżyć, czy brać to co dają? Pan się zarzeka, że krótsza umowa nie wchodzi w grę. Ogólnie chce zostać u nich, ale wiadomo, że na jak najlepszych warunkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki standard. Dostałem to samo co ty i dodatkowo HBO na 6m za 0 później decyzja co dalej, oraz kino świat za 0 na 24m.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości. Proszę również wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie mi też się wydaje, że to takie raczej standardowe, ale nie bardzo wiem, co mogę z tego więcej wycisnąć. Czy da się obniżyć cenę, czy może jakieś pakiety dorzucić?

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie do mnie konsultant dzwonił i przedstawił mi ofertę:

 

EKSTRA+6C za 69,99 na 24 m-ce

ELEVEN za 11,90 -12 m-cy

do tego Multiroom zostaje za 0zł, bo mam jeszcze ten stary :)

 

jak myślicie, da się coś jeszcze z tego obniżyć, czy brać to co dają? Pan się zarzeka, że krótsza umowa nie wchodzi w grę. Ogólnie chce zostać u nich, ale wiadomo, że na jak najlepszych warunkach

Mnie się natomiast podczas ostatniej (którejś już z kolei) rozmowy trafił chyba najgorszy jak dotąd konsultant.

System mu wyświetlił taką jak powyżej za 89 zł, natomiast z 8C+ 99 zł. Do tych pakietów ewentualnie Eleveny na promocji. Nic się nie da zrobić, nic innego zaproponować, "kiedyś benzyna i bułki też były tańsze".

Potwierdza się najprawdopodobniej teza, że wszystko zalezy od tego na jakiego konsultanta/kę trafimy a nie od tego co 'system wyświetla'.

Tragedia.

Edytowane przez gulas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

telefon przed momentem...

24 m-ce

Extra+8C+3xHBO --> 79,99zł --> teraz nie chciał dać ale powiedział, że ta opcja jest mozliwa.

MR z dzierżawą --> 15,00zł --> nic nie są w stanie zrabatować. 12x0zł i 12x15zł też nie wchodzi w grę

Eleven - 11,90 --> za 0zł ponoć tylko dla nowych... to jak to jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...