Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam wczoraj dzwonili do mnie z Duk z ofertami ;

 

pakiet exstra + za 54,99

 albo confort+ z 6c+ za 59,99

albo extra+ 8c+ za 69,99

albo extra+8c+i HBO za 79,99

umowy na 24 m .wypowiedzenie wysłane już dość dawno umowa do 31 ,lipca nie wiem co wybrać zależny mi na cenie nie za wysokiej proszę o rade dziś maja dzwonić  pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po kilku miesiącach.

Trochę wypadłem z obiegu przez ten czas. W tamtym roku negocjowałem bardzo długo - efekty były takie sobie powiedzmy. Umowa do października. W tym roku nie chce mi się tak tracić czasu więc się zdecydowałem po drugim telefonie. Mam tydzień na akceptację.

 

Dotychczas - Extra + (6C+), HBO, Hustler, Adventure, Eleven, Ultrabox - 127 zł obecnie (średnia z całego roku ok. 115 zł)

 

Obecnie - Superpremium (8C+), Hustler, Adventure, Eleven, Sundance, Filmbox, Ultrabox, nc+GO 100 h - średnia z 2 lat wyjdzie 126 zł

 

Może nie rewelacja, ale z poziomu z którego startuję, chyba zbyt dużo nerwów by kosztowało ugranie jeszcze jakiejś symbolicznej zniżki.

 

Jak to oceniacie, starzy wyjadacze / :)

 

Aktualizacja: Jednak się namyśliłem, że to mimo wszystko za drogo i zrezygnowałem. Jest jeszcze czas...

Edytowane przez Bohor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Umowa z nc+ do końca września br.

Obecnie płacę za:

 

Pakiet: Comfort+ - 39.90 zł

Opcje:

- HBO GO - 10,00 zł

- HBO - 20,00 zł

- Premium Sport & Film - 40,00 zł

- Cinemax - 10,00 zł

- Eleven Sports 11,90 zł

- Extra+ - 10,00 zł

- Multi+ - 0,00 zł

- Multiroom Standard - 10,00 zł

- Najem dekodera - 0,00 zł

Łącznie: 141,80 zł

 

Do niedawna do powyższego miałem Filmboxy za ~15,00 zł zamiast Elevenów, ale udało się zamienić. Mam dwa niezależne dekodery (od nc+) i zależy mi, aby tak pozostało, ewentualnie zrezygnuję z Multiroomu.

 

Chciałbym przedłużyć umowę, jednak czytając niniejszy wątek mam wrażenie, że płacę więcej niż inni.

 

Czytam w tym wątku, że aby cokolwiek ciekawego wynegocjować trzeba wcześniej napisać pismo o rozwiązaniu umowy z dniem jej wygaśnięcia. Co się zatem wtedy dzieje? Pismo dostają w nc+ i sami dzwonią z ciekawszymi propozycjami jeszcze przed końcem umowy?

Pytanie też zasadnicze, czy w nc+ istnieją umowy tylko na 12 miesięcy? Jeśli tak, to czy wiąże się to z wyższymi cenami i gorszą pozycją negocjacyjną?

 

Przy przedłużeniu umowy zależy mi najbardziej na:

 

1. wszystkie kanały C+

2. wszystkie kanały sportowe (wraz z Elevenami)

3. kanały ze stajni C+ czyli AleKino+, Domo+, Kuchnia+ itd.

3. z kanałów pozostałych to na pewno FOXy, Comedy Central, AMC, kanały informacyjne

3. multiroom na dotychczasowych zasadach, z ewentualną wymianą dekoderów, ale nie kart

4. HBO i HBO GO - tak, ale nie ma przymusu

 

Umowę z nc+ mam od samego ich początku, migrowałem do nc+ z C+.

To co powyższe uda się spiąć w 100,00 zł? W sumie to ponad 40,00 zł mniej niż teraz.

Sam zadzwoniłem. Oferta:

 

Extra+

Canal+ (x8)

Multiroom po staremu

 

Wszystko za 99,99 zł / m-c

 

Do tego:

 

Eleveny za 11,90 zł ponieważ nadal jestem na tej niby promocji

HBO + HBO GO za 25,00 zł /m-c (pierwszy miesiąc za free)

 

Myślę, że da się coś z tego jeszcze zbić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszedł czas na kolejną wojenkę w celu przedłużenia umowy. Ostatnia zakończyła się pełnym sukcesem: obecnie pakiet Comfort+ Extra, paczka 8C+ w łamańcu 0_6 79,9_18. Z uwzględnioną reklamacją dorzucili jeszcze 2 miesiące po 0 i wyszła średnia 53 z groszami (piękne czasy łamańców).

 

Nie chce przeglądać kilku stron wstecz, więc pytanie: na jakich warunkach można dostać Extra z 6C+ (nie interesuje mnie C+ Discovery i Seriale) z Elevenami?

 

Umowa do końca września, więc jest jeszcze sporo czasu. Pewnie i tak trzeba będzie wysłać wypowiedzenie. Sami nauczyli mnie, że inaczej nie da się dostać dobrej oferty. Pierwsza propozycja z dnia wczorajszego to Extra, 6C+ za 69,9/24, Eleveny ew. za 11,95 na rok. Nic lepiej się nie da, nie ma szans, oczekuje Pan cudów itp. Konsultant słabo przygotowany, co chwilę dostawał ciosy a nawet nie trzymał gardy.

 

Nie oczekuje cudów, ale 8 dych za taki zestaw to trochę za dużo. Jeżeli zejdą dychę niżej, to już będzie można się zacząć zastanawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce przeglądać kilku stron wstecz, więc pytanie: na jakich warunkach można dostać Extra z 6C+ (nie interesuje mnie C+ Discovery i Seriale) z Elevenami

 

Ludzie tu piszą dzielą się swoimi ofertami, tracą przy tym swój czas a Tobie nie chce się przejrzeć kilku stron do tyłu. Polecam otworzyć okno i nabrać świeżego powietrza po czym zastanowić się co tu wypisujesz!

 

Droga jest prosta wypowiedzenie (podstawa) i cierpliwe czekanie na wrzesień wtedy może coś lepszego się pojawi.

Na chwile obecną ciesz się do września tym co masz bo lepiej już raczej nie będzie z taką średnią!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 Umowa przedłużona 8x canal , hbo, extra . multiroom, fimbox na miesiąc. Poprzednio to samo w łamańcu na 15 miesięcy, średnia cena za miesiąc 53 zł do końca lipca.

Niestety teraz będzie drożej niż obecnie ale z tego co czytam na forum taniej chyba nie da rady za te opcje.

 

Kwota do zapłaty za pierwszy miesiąc po aktywacji promocji za wymienione oferty/usługi  79,99 Kwota do zapłaty w kolejnych miesiącach W zależności od wybranych usług - zgodnie z Warunkami Promocji Okres oznaczony umowy od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego + 24 mies. Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO,, Filmbox Pack, MULTIROOM STANDARD, NAJEM HD, Najem HD Multiroom Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m dla Abonentów, HBO 0 zł dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł 0zł dla Abonentów, Najem Box+ 0zł dla Abonentów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowali się dodzwonić.Oddzwoniłem.

Umowa do 31.8.2016

Na razie umowa na 24 miesiące Extra+8xC+ i Multiroom Standard 89,90.

Coś za dużo. Nawet HaBełO nie chcą dać.

Za ile realnie można takie cudo dostać?

Dziś idę z wypowiedzeniem.

Edytowane przez Werderaner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie tu piszą dzielą się swoimi ofertami, tracą przy tym swój czas a Tobie nie chce się przejrzeć kilku stron do tyłu. Polecam otworzyć okno i nabrać świeżego powietrza po czym zastanowić się co tu wypisujesz!

 

Oj tam przesadzasz, nie chce mu się po prostu. Jak nie chce mu się rano wstać to nie wstaje - proste! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość piotr77sat

Temat był wałkowany. Opcja włącz/wyłącz jest najtańszą opcją bez zobowiązania.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...