Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Aktualnie mam ofertę: comfort+, z opcjami extra+, multi+ i premium sport&film. Umowa kończy się 31 lipca, wypowiedzenie już do nich dotarło. Obecnie mam łamaną cenę 0/6, 79,90/18; wychodzi około 60 złotych za miesiąc. Póki co jedyny telefon był z ofertą 79,99 za całe 24 miesiące, bo przecież to super oferta, będzie Pan płacił tyle samo co obecnie. Mam trzy pytania: jakie aktualne pakiety będą zawierać te kanały, które mam obecnie; czy zostanie przy cenie 60 złotych/miesiąc jest możliwe, jeżeli nie to do jakiej kwoty się z nimi licytować. Trzecie pytanie przyszłościowe - od połowy trwania umowy być może będę potrzebował opcji multiroom. Opłaca się walczyć o nią teraz, czy lepiej zadzwonić za rok i poprosić o włączenie (tylko ile to będzie kosztowało?).

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie 

proszę o pomoc

Umowę mam do konca października 

Dzwonili dzis z Krakowa:

 

proponują - Super Premium, HBO, Cinemax, Canal +, Eleven za 111.89 na 2 lata

Wczesniej za ta sama kwote mialem to wszystko + Filmbox i NOC..

powiedzialem ze z obu moge zrezygnowac

 

Proszę napiszcie czy oferta się opłaca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz, a niejaki don kichot czy jam tam, czyli kolejny satkurierowy spec nad spece, wmawia ludziom, że po wyłączeniu sygnału, ludzie z NC+ będą błagać o pozostanie. Kiedyś poprosiłem o screena umowy, którą w ten sposób wynegocjuje, by udowodnił zasadność swoich bredni. Czekam, czekam i nie mogę się doczekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Janeknc+

Dzisiejsza oferta: Extra+, 6C+ za 69.99.- zł + HBO 12m x 0,- zł, 12m x 12,50,-, wymiana wieszającego się Sagecoma na WifiBox+ za 0,- zł, użytkowanie 0,- zł.

 

Pani stwierdziła, że lepszej oferty dla mnie już nie będzie, pewnie ma rację, ale oferty nie przyjąłem, czy przed 01.08 przyjmę, nie wiem, nigdy nie mów nigdy.

 

Coraz bardziej kusi mnie oferta konkurencji, gdzie w średniej cenie na m-c 75,- zł jest Full z HBO, HBO GO,  Eleven + użytkowanie evobox za 0,- zł.

 

Poczekamy, zobaczymy, bez podpałki :smile:   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza oferta: Extra+, 6C+ za 69.99.- zł + HBO 12m x 0,- zł, 12m x 12,50,-, wymiana wieszającego się Sagecoma na WifiBox+ za 0,- zł, użytkowanie 0,- zł.(...)

czyli wymiana na wifibox+ za friko ? a u mnie za nic w swiecie nawet po wylaczeniu sygnalu nie chcieli sie na to zgodzic, caly czas odsylali do APS, ze tylko tam mozna... a masz moze MR na cameleonach ?

No widzisz, a niejaki don kichot czy jam tam, czyli kolejny satkurierowy spec nad spece, wmawia ludziom, że po wyłączeniu sygnału, ludzie z NC+ będą błagać o pozostanie. Kiedyś poprosiłem o screena umowy, którą w ten sposób wynegocjuje, by udowodnił zasadność swoich bredni. Czekam, czekam i nie mogę się doczekać.

 

proponuje zażyć to:

http://allegro.pl/masc-na-bol-[beep]-lek-na-wszystkie-problemy-swiata-i4839051203.html

przejdzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Janeknc+

Tak, wymiana za 0,- zł, na wstępie w rozmowie powiedziałem, że z tym dekoderem nie przyjmę żadnej oferty bo nie będę się męczył 2 lata, co jakiś czas jeździł do APS, wymieniał, reklamował, itp.

Nie mam MR, niestety przegapiłem dobre czasy kiedy wymieniano dekodery i dołączano MR :facepalm:

 

O jo joj, znowu się niemiło porobiło w "Premium TV":

 

http://media2.pl/media/134531-Kolejny-cios-ncplus-w-Canalplus.-Abonenci-ostro-krytykuja-nowa-wersje-Ligiplus-Ekstra.html

Edytowane przez Janeknc+
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów. Mam pytanie w imieniu mojego dziadka któremu kończy się umowa z NC+. Szanowny Panie Czerstwy mój dziadek ma pakiet Extra + + pół paczki Canal +  plus gratis 2 pół paczki z okazji urodzin Canal Plus. Płaci obecnie  za ten pakiet 39 zł . Miał już pierwsze telefony z niekorzystnymi ofertami odrzucił je.  Kolego Czerstwy ile mój dziadek może ugrać maksymalnie jeśli chodzi o cene, długość  jeżeli chciałby zostać na tych samych warunkach co opisałem wczesniej. 2 sprawa jeżeli by np zmienił zdanie i chciał mieć EXTRA +  tylko to ile oraz w jakiej cenie może maksymalnie ugrać cenę pakietu i na ile miesięcy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale oddałaś sprzęt więc jak mogłaś liczyć ze zadzwonią ?

 

W sumie nie liczyłam, że zadzwonią, jak już zdałam sprzęt. W sumie miałam nadzieję, że przyjmujący sprzęt zaproponuje coś, ale chyba nie był władny.

 

Ja po prostu liczyłam, że przed zdaniem przystaną na Extra / 6C+ / Eleven za 89.90zł/24m.

To chyba nie jest wygórowane życzenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny telefon z DUK:

* 8xC+
* Pakiet Extra+

* Multiroom po Cyfrze
* 0 zł za dzerżawę Pace'a i Sagemcoma

* 100h w nc+ GO

* paczka Eleven (12m 11,90, potem 15,90)

Proponują 79,99 zł + 11,90 zł za Eleveny, razem 91,89 zł

Obecnie mam:
 

* 8xC+
* Pakiet Extra+

* Multiroom po Cyfrze
* 0 zł za dzerżawę Pace'a i Sagemcoma

* 100h w nc+ GO

 
Za 79,90 zł.
 
Powiedziałem, żeby zadzwonili pojutrze, wtedy się namyślę. Brać tę ofertę? Jak sądzicie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów. Mam pytanie w imieniu mojego dziadka któremu kończy się umowa z NC+. Szanowny Panie Czerstwy mój dziadek ma pakiet Extra + + pół paczki Canal + plus gratis 2 pół paczki z okazji urodzin Canal Plus. Płaci obecnie za ten pakiet 39 zł . Miał już pierwsze telefony z niekorzystnymi ofertami odrzucił je. Kolego Czerstwy ile mój dziadek może ugrać maksymalnie jeśli chodzi o cene, długość jeżeli chciałby zostać na tych samych warunkach co opisałem wczesniej. 2 sprawa jeżeli by np zmienił zdanie i chciał mieć EXTRA + tylko to ile oraz w jakiej cenie może maksymalnie ugrać cenę pakietu i na ile miesięcy?

Zadnej filozofi nie ma :

- Extra z 6c+ za 69.99 / 24 m

- Extra za 44.99 / 15 m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brać?
Inni do tego dostali HBO na 24 miesiące za 0zł - tu warto powiedzieć BRAĆ!!!

Ja z moim superpremium ni jak nie mogę się doprosić o Extra+ 6 lub 8 C+ i HBO za 79,99 PLN

tłuką mi to co mam lub 8C+ w sumie za 99,99 PLN

Jak coś dorzucą to się zastanowię - dziwne, że tak ostro naciskają na przedłużenie - może spasuję trochu w sierpniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów. Mam pytanie w imieniu mojego dziadka któremu kończy się umowa z NC+. Szanowny Panie Czerstwy mój dziadek ma pakiet Extra + + pół paczki Canal +  plus gratis 2 pół paczki z okazji urodzin Canal Plus. Płaci obecnie  za ten pakiet 39 zł . Miał już pierwsze telefony z niekorzystnymi ofertami odrzucił je.  Kolego Czerstwy ile mój dziadek może ugrać maksymalnie jeśli chodzi o cene, długość  jeżeli chciałby zostać na tych samych warunkach co opisałem wczesniej. 2 sprawa jeżeli by np zmienił zdanie i chciał mieć EXTRA +  tylko to ile oraz w jakiej cenie może maksymalnie ugrać cenę pakietu i na ile miesięcy?

Niestety standard pojawiający się na forum. Ewentualnie liczyć na jakieś promocje, jak ostatnio, np. przez kilka dni Extra+6C+ za 59.90.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów. Mam pytanie w imieniu mojego dziadka któremu kończy się umowa z NC+. Szanowny Panie Czerstwy mój dziadek ma pakiet Extra + + pół paczki Canal + plus gratis 2 pół paczki z okazji urodzin Canal Plus. Płaci obecnie za ten pakiet 39 zł . Miał już pierwsze telefony z niekorzystnymi ofertami odrzucił je. Kolego Czerstwy ile mój dziadek może ugrać maksymalnie jeśli chodzi o cene, długość jeżeli chciałby zostać na tych samych warunkach co opisałem wczesniej. 2 sprawa jeżeli by np zmienił zdanie i chciał mieć EXTRA + tylko to ile oraz w jakiej cenie może maksymalnie ugrać cenę pakietu i na ile miesięcy?

Ja miałem Extra+ z Canal+(8) , do tego HBO za 0zł i za to płaciłem 34,90zł a teraz bez HBO i z 6x Canal+ będę płacił 59.99zł

Edytowane przez Q77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, wymiana za 0,- zł, na wstępie w rozmowie powiedziałem, że z tym dekoderem nie przyjmę żadnej oferty bo nie będę się męczył 2 lata, co jakiś czas jeździł do APS, wymieniał, reklamował, itp.

Nie mam MR, (...)

 

to chyba dlatego, u mnie sagemcom to dekoder dodatkowy, glownego wymieniaja o wiele chetniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...