Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

podpuszczają Cię, nie daj się :)

Ja się nie daję... Wiem, że to podpucha. Tylko ja jestem w takiej komfortowej sytuacji, że przedłużę, czy nie to nie jest dla mnie taka ważna kwestia. Mam Ineę, do internetu dopłacam 19zł i mam pakiet z Polsatami sport, Nsport, Eleveny... i net przyśpieszył z 70 na 250Mb/s.

Dadzą w tej cenie, co ja chcę OK, nie dadzą... nic się nie stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czerstwy

przedłużenie umowy nie ma nic do tego. Zawsze będę zwracał uwagę na to co mi się nie podoba, bo jako abonent mam do tego prawo !

Jak nie będę miał nc+ to i moje uwagi do ich oferty się skończą (bo nie będę miał do tego prawa). Są rzeczy które mi się u nich podobają, ale jest również cała masa do poprawy i sam dobrze o tym wiesz!

 

Walczcie do końca i stanowczo odrzucajcie wszystkie nie satysfakcjonujące Was umowy. Najlepiej od razu przerwać konsulowi i samemu przedstawić co nas interesuje i za ile (oczywiście w granicach rozwagi), na koniec stanowczo poprosić o nie dzwonienie z innymi ofertami i czekanie .... oferta w końcu się znajdzie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś pierwszy tel z nc+, umowa do końca września.

 

Propozycje:

1. Extra, C+ (nie dopytałem ile), HBO 6 miesięcy 0 zł za 79,90 na 24 m-cy

2. Superpremium za 99,90 na 24 m-cy

3. Extra za 59,90 na 15 m-cy

 

Obecnie mam Extra, 8C+, HBO za 59.90 + 5 zł za mediabox

 

Z tego co piszecie Extra 8C+ i HBO najtaniej można dostać za 79,90 na 24 m-cy. Czy w tym jest też ujęty mediabox czy będę musiał ciągle za niego płacić najem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
u mnie umowa kończy się 31 lipca wypowiedzenie złożone kilka telefonów jednak dzwoni do mnie jakiś strasznie agresywny konsultant stale ten sam i z tą samą ofertą. Obecnie mam Comfort+ mediaBox/Multiroom Standard/Aktywacja NC+ GO internet/History HD/Premium Sport &Film/Multi+.
Obecnie mam to za 69,99(umowa była na 24 miesiące) Propozycja konsultanta że mam 20 złoty dopłacić i że bez dwóch kanałów tematycznych (seriale i discovery). Odpowiedziałem mu że chce płacić tyle samo za te same kanały.Jeśli nie to odchodzę do Ineii lub słoneczka (oboje żoną mamy telefony w plusie) przynajmniej  nie będę miał problemów w czasie burzy bo wcisnęli mi za małą czaszę. Niestety ten niemiły konsultant jak mantrę powtarza tą sama propozycje i że na inną nie mam co liczyć i jeszcze mnie atakuje, że mam za duże oczekiwania. Czy ostatecznie mogę jeszcze liczyć na ofertę na takim samym poziomie  czy faktycznie udać się do kablówki i ostatecznie zamknąć temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie raz już było o tym pisane. Zamawiasz opcję dodatkową pierwszego lub drugiego dnia miesiąca i ten miesiąc masz za darmo, płacisz dopiero za drugi miesiąc. Pod koniec drugiego miesiąca opcję wyłączasz, na początku następnego miesiąca włączasz ponownie i tak w koło Macieju

Czy nadal jest tak? 

Przez ica jest info takie czy każdemu tak pisze?

" *opcja Man Pack w promocyjnej cenie, świadczona na zasadach określonych w "Warunkach Promocji Man Pack 0 zł 1 m i 15 zł 5 m dla Abonentów". Po upływie okresu gwarantowanego opłata za opcję Man Pack będzie wynosiła 15 zł miesięcznie."

 Czy mimo takiego info można wł i wył z poziomu ica i jest to bez zobowiązania? bo pisze ze na 5m.

Man Pack
Edytowane przez lesi1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja przedłużyłem na takich warunkach:

umowę miałem do końca września wypowiedzenia nie wysyłałem.

Szanowni Państwo,
 

dziękujemy za skorzystanie z oferty/usługi nc+. Poniżej znajdą Państwo wszelkie szczegóły:
 

Kwota do zapłaty za pierwszy miesiąc po aktywacji promocji za wymienione oferty/usługi  79,99 Kwota do zapłaty w kolejnych miesiącach W zależności od wybranych usług - zgodnie z Warunkami Promocji Okres oznaczony umowy od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego + 24 mies. Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO,, Filmbox Pack, MULTIROOM STANDARD, NAJEM PVR Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m dla Abonentów, HBO 0 zł dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł 0zł dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Umowa z nc+ do końca września br.

Obecnie płacę za:

 

Pakiet: Comfort+ - 39.90 zł

Opcje:

- HBO GO - 10,00 zł

- HBO - 20,00 zł

- Premium Sport & Film - 40,00 zł

- Cinemax - 10,00 zł

- Eleven Sports 11,90 zł

- Extra+ - 10,00 zł

- Multi+ - 0,00 zł

- Multiroom Standard - 10,00 zł

- Najem dekodera - 0,00 zł

Łącznie: 141,80 zł

 

Do niedawna do powyższego miałem Filmboxy za ~15,00 zł zamiast Elevenów, ale udało się zamienić. Mam dwa niezależne dekodery (od nc+) i zależy mi, aby tak pozostało, ewentualnie zrezygnuję z Multiroomu.

 

Chciałbym przedłużyć umowę, jednak czytając niniejszy wątek mam wrażenie, że płacę więcej niż inni.

 

Czytam w tym wątku, że aby cokolwiek ciekawego wynegocjować trzeba wcześniej napisać pismo o rozwiązaniu umowy z dniem jej wygaśnięcia. Co się zatem wtedy dzieje? Pismo dostają w nc+ i sami dzwonią z ciekawszymi propozycjami jeszcze przed końcem umowy?

Pytanie też zasadnicze, czy w nc+ istnieją umowy tylko na 12 miesięcy? Jeśli tak, to czy wiąże się to z wyższymi cenami i gorszą pozycją negocjacyjną?

 

Przy przedłużeniu umowy zależy mi najbardziej na:

 

1. wszystkie kanały C+

2. wszystkie kanały sportowe (wraz z Elevenami)

3. kanały ze stajni C+ czyli AleKino+, Domo+, Kuchnia+ itd.

3. z kanałów pozostałych to na pewno FOXy, Comedy Central, AMC, kanały informacyjne

3. multiroom na dotychczasowych zasadach, z ewentualną wymianą dekoderów, ale nie kart

4. HBO i HBO GO - tak, ale nie ma przymusu

 

Umowę z nc+ mam od samego ich początku, migrowałem do nc+ z C+.

To co powyższe uda się spiąć w 100,00 zł? W sumie to ponad 40,00 zł mniej niż teraz.

Edytowane przez gulas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

dobiega (31.07) moja dotychczasowa 24 m-czna umowa w łamańcu ze średnią opłatą 48 zł. Dotychczasowa zawartość pakietu to: Comfort +, EXTRA+, Multi+, multiroom Standard, najem mediaBOX+, drugi dekoder gratis.

Propozycje bez wypowiedzenia: pierwsze telefony: to samo za 65 zł; mijający tydzień 60 zł.

 

Ile wynosi optymalna cena za ten pakiet po wypowiedzeniu? Czy Comfort, to najniższy pakiet do którego można dobrać Multiroom?

 

Pozdrawiam

Wypowiedzenie wysłane i zarejestrowane.

Pierwszy telefon z DUK:

To co dotychczas za 49,90 zł.

Umowa na 15 miesięcy - zaakceptowana.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up 

W superpremium masz dodatkowo cinemaxy i hbo 

@gulas

No faktycznie nie mało płacisz i tu może być problem bo nie zawsze chcą puszczać na niższe oferty. Generalnie w kwocie do 100zł powinnieneś sie zmieścić. Co do wypowiedzenia to warto złożyć i czekać do końca umowy w ostatnim miesiącu często pojawiają sie oferty które wcześniej były nie możliwe, choć nie jest to reguła. Dzwonić powinni sami choć w moim przypadku nie było ani jednego telefonu z ich strony sam dzwoniłem na DUK krakowski po paru telefonach dostałem to co chciałem choć teraz trochę żałuję bo znowu pojawiły sie oferty extra+ 6C+ hbo za 79zł a to mnie interesowało. Wymiana dekoderów raczej mało prawdopodobna i chyba musiał byś zdać karty. Co do umów 12 miesięcznych to napewno sie da tylko bedzie oferta stosunkowo droższa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@OczytanyKuzyn - mam podobną umowę, ale ze stałą ceną 44,90, pierwsze propozycje na 2,5 mc przed zakończeniem umowy na poziomie 49-52pln odrzuciłem. Wczoraj zarejestrowałem pozdrowienia dla nc+ i w ica pojawiła mi się opcja dodatkowa Canal+(2)Live - C+ Seriale i C+ Discovery.-pytałem wcześniej o nie konsultanta - twierdzili że nie ma takiej możliwości. Cennik: standardowo 20pln, w promocji pierwszy miesiąc 5pln, potem do końca umowy 10pln z możliwością wyłączenia w dowolnym momencie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

czy poniższa oferta jest 'akceptowalna' ? Nie zależy mi na "męskiej paczce". Do tej pory Comfort+, turbodekoder, H2 + nVOD za 49,00

Kwota do zapłaty za miesiąc, w którym nastąpi aktywacja promocji za wymienione oferty/usługi 54,99 Kwota do zapłaty w kolejnych miesiącach W zależności od wybranych usług - zgodnie z Warunkami Promocji Okres oznaczony umowy 24 mies. Początek okresu oznaczonego 01-09-2016 Koniec okresu oznaczonego 31-10-2018 Wybrane usługi Pakiet Extra+,, Filmbox Pack, Man Pack Wybrane promocje Extra+ 44,99 zł 24 m dla Abonentów, Man Pack 10 zł dla Abonentów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem masz prawie full pomijając te xx. @lukimann może ma na myśli te usługi online.

Tak mam full pakiet, bo opcje online mnie wcale nie interesują. Telewizję od zawsze tworzą kanały a nie jakieś po[beep]ółki. Co do erotyków, to mogę je uruchomić z zobowiązaniem za 10 zł. Mam hustlera w man packu a w necie jest tego od groma i za free więc nie widzę powodu by za to płacić. W wieku 28 lat wyrosłem jakoś z przepychanek o parę zł taniej, podałem tylko żeby inni mieli punkt odniesienia. Tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up 

W superpremium masz dodatkowo cinemaxy i hbo 

(...)

zapomnialem dodac, ze chodzilo mi o porownanie paczki Extra+6xc+ + HBO z Superpremium 6xC+, takze c+vod odpada czyli zostawalby tylko cinemaxy

 

 

w jakiej cenie mozna by dostac pakiet Extra+ 6xC+, HBO/HBO GO, Eleven, manpack ?

79,90 + 11,90 + 5 + ewent 8 za hbo go, na 24m ?

czyli ok 96-104 zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...