Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy to prawda, że większej ilość telefonów od konsultantów osoba, która składała wypowiedzenie może się spodziewać w miesiącu, w którym kończy się umowa, np. lipiec albo sierpień? Jakoś w tym roku nie odczuwa się gradu ich telefonów, jak w poprzednich latach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

koniec umowy 31 lipca, wypowiedzenie wysłane, na razie nie mogę się dogadać co do oferty... do tej pory comfort+ multi+ premium sport&film, HBO, extra+ w cenie średniomiesięcznej 53zł na 15 m-cy...

 

interesuje mnie głównie Extra+ i multiroom (nie znam się na nazwach tych multiroomów, ale opcja na 2 tv połączone wifi - pomóżcie nazwać, żebym umiała rozmawiać ;) )... chciałabym się zmieścić w 59zł, może być umowa na 3 lata jak najbardziej...

 

da radę załatwić dekodery bez opłaty aktywacyjnej? bo mi coś o 250zł na start za dekodery któraś konsultantka mówiła? 

 

podpowiedzcie proszę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sugeruje walczyc o umowe, ktora ja ugralem. Doplacasz 20 zl i masz dodatkowo 11 kanalow premium (8 C+ i 3 HBO).

Skontaktuj sie z infolinia i dopytaj sie, czy tobie moga zaoferowac.

Edytowane przez Barti
Ja tobie sugeruję poprawę pisowni w swoich postach, bo ta jest tragiczna! Wyjątkowo poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

koniec umowy 31 lipca, wypowiedzenie wysłane, na razie nie mogę się dogadać co do oferty... do tej pory comfort+ multi+ premium sport&film, HBO, extra+ w cenie średniomiesięcznej 53zł na 15 m-cy...

 

interesuje mnie głównie Extra+ i multiroom (nie znam się na nazwach tych multiroomów, ale opcja na 2 tv połączone wifi - pomóżcie nazwać, żebym umiała rozmawiać ;) )... chciałabym się zmieścić w 59zł, może być umowa na 3 lata jak najbardziej...

 

da radę załatwić dekodery bez opłaty aktywacyjnej? bo mi coś o 250zł na start za dekodery któraś konsultantka mówiła? 

 

podpowiedzcie proszę :)

 

Ja mam ten pakiet Wxtra+ z Multiroomem za 44,90zł.

Edytowane przez Barti
Poprawiono błędnie zamieszczone cytowanie innego postu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow! Ideał! A dawno negocjowałeś warunki? Ostatniego dnia dostałeś taką ofertę? Ten multiroom na wifi czy po kablu? 44,90zł średnio miesięcznie, czy przez cały okres i na jaki czas umowa? Przepraszam, że tyle pytań ale to byłaby dla mnie idealna opcja! Nawet 50zł spokojnie za nią bym dała... aha, i płaciłeś za dekodery? Bo wiem, że ten co mam muszę oddać i wziąć 2 nowe i za nie konkretne opłaty były - na start 150zł za jeden i 100zł za drugi plus co miesiąc od 5 do 10 zł...

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to prawda, że większej ilość telefonów od konsultantów osoba, która składała wypowiedzenie może się spodziewać w miesiącu, w którym kończy się umowa, np. lipiec albo sierpień? Jakoś w tym roku nie odczuwa się gradu ich telefonów, jak w poprzednich latach.

To aktualnie standard tak jak pisał @Mikizncplus. W ostatnim miesiącu spodziewaj się gradobicia telefonów.

Złożyłem wypowiedzenie jeszcze w tamtym roku po czym miałem dwa telefony do końca czerwca. Aktualnie do mnie dzwonią ale 2-3 razy dziennie. Co do ofert to nawet się nimi nie chwalę bo powielają się co połączenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To aktualnie standard tak jak pisał @Mikizncplus. W ostatnim miesiącu spodziewaj się gradobicia telefonów.

Złożyłem wypowiedzenie jeszcze w tamtym roku po czym miałem dwa telefony do końca czerwca. Aktualnie do mnie dzwonią ale 2-3 razy dziennie. Co do ofert to nawet się nimi nie chwalę bo powielają się co połączenie.

Widzę, że miałeś super ofertę... jakie warunki teraz Cię interesują? też mam umowę do końca lipca... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

94.90 + 5 zł mediabox plus H2 za 1.99 w sumie 102.90 i nie ma nc+go. A za 104.90 mam super premium z 8xc+ HBO , cinemax ,nc+go. Konsultant twierdził że z pakietu nie może nic odjąć żeby było taniej. Początkowa cena jaką proponowali 117zl

Edytowane przez Emilem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Superpremium za 94.90zł przy zgodzie na marketing. NC+ GO jest za free, H2 za ok 2 zł. Odpowiedz sobie sam na pytanie, czy dałeś się wrobić.

94zl przy 6xc+. Czym jest zgoda na marketing? Czyli mógłbym płacić 96.90... 10 zł taniej. Zawsze można nie podpisać umowy. Bo kończy się w sierpniu i nie ponoszę żadnych kosztów, o których mówił, gdyby umowa była do końca lipca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że miałeś super ofertę... jakie warunki teraz Cię interesują? też mam umowę do końca lipca... 

Dziś proponowana mi to samo co mam za 79,90 jednak to w moim przypadku wzrost ceny o 50% na co zgodzić się nie mogę.

 

Interesował by mnie sam Extra+ bez dodatków jednak i w tym przypadku ceny nie zachwycają najczęściej pada kwota 59,90 ale bywała też 44,90.

 

Powoli nastawiam się na podążenie w kierunku słońca. Gdzie za pakiet Familijny MAX HD +Sport +Film +Cinemax proponują mi bez łaski 49,90 z dodatkowymi miesiącami za 0zł.

 

Temat jest jednak otwarty, początkiem sierpnia sprawa się wyjaśni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Czerstwy, bardzo możliwe, bo strasznie gość "oślepiał" przez telefon. :wink: Ale ja nie naciskam. Wszędzie wypowiedziana umowa, spokojnie czekam na rozwój wydarzeń. W najlepszym wypadku zrezygnuje z TV, jak to już zrobiło wielu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...