Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może kiedyś dawali za tanio, nie wiem.... Tak czy inaczej ich postępowanie jest żenujące. Tego wątku wogóle by nie było jeśli zasady przedłużania umów byłyby jasne i takie same dla wszystkich.

Wczoraj przeprowadziłem rozmowę z DUK. Jedyny argument taki że przecież ma pan taniej o 20-30zł niż nowy abonent.  Ale mam drożej o 20zł i to słabszą ofertę niż miałem.  

Nowego klienta trzeba pozyskać, trzeba dać dekoder, a ja mam 4 czy 5 umowę z rzędu bez wymiany sprzętu. Napewno nie będę się za nimi uganiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że przesadzasz, określając go mianem ścier... , każdy pracownik ma Obowiązek wykonywać swoje zadania powierzone przez przełożonych. Konsultant nikogo nie oszukuje, proponuje ofertę, masz prawo ofertę przyjąć lub nie. Nikt nie zmusza. Skoro konsultant otrzymuje zadanie sprzedaży za jak najwyższą cenę, to jego obowiązkiem jest dołożyć wszelkich starań, by jak najdrożej sprzedać. Kwestia prowizji to inna sprawa.

Można mieć zastrzeżenia do polityki sprzedażowej NC+ ale nie do konsula.

Miałem tel, oferta Extra+6C+multiroom za 69,90, nie przyjąłem i nie przyjmę, powiedziałem za ile się zgodzę, Bardzo rozsądny konsul orzekł, że jak taka oferta Dla mnie się pojawi zadzwonią. Zadzwonią OK, nie... nie ma tragedii, mam kablówkę, jestem zadowolony.

Ale jestem ostatni, który wyzwie konsula od "ostatniego...", bo chce drogo sprzedać. Takie otrzymał zadanie i dobrze, jeśli stara się je odpowiednio wykonać.

Kwestia, czy to dobrze dla NC+...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam umowę do końca września. Wypowiedzenie w maju. Ani razu nie dzwonili do mnie. Ja dzwoniłem jak wyłączyłem plus miesiąca (2 razy) i raz reklamacja faktury.

Na 3 rozmowy 2 razy przyłączyli mnie do działu utrzymania.

Mam zwykły comfort za 39 zł.

Rozmowy o niskich taryfach są monotonne, 21 zl za start, 35 za comfort.

Dopiero na hasło ze wezmę canale plus rozmowa zmienia się w pełne zaangażowanie i cisna jak mogą.

Mi zależy albo na najniższym możliwym abo albo comfort plus za 59.

Na mój gust a sam pracowałem w handlu konsule poza tym ze zawyzsze plany dostają więcej hajsu to też mają pewnie wskaźniki ilość canal plusów do ogólnych itd.

No nic czekam sobie. Na pewno albo wezmę comfort z canalami plus albo zrezygnuje bo w tym 39 to nic nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po kilku latach bycia z Cyfrą i potem z nc+ dostałem podwyżkę o 10 zł - najwyższy pakiet, prawie wszystko. Złożyłem wczoraj rezygnację, lepszą ofertę mam w kablówce. Ciekawe czy jeszcze zadzwonią, żeby się zreflektować. Nie chciałem mieć nawet taniej, tylko taką samą cenę, ale po kilku telefonach twierdzą, że nie ma opcji. No to jak nie ma opcji, to niech sami oglądają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukimann

Jak uważacie czy opłaca się brać ofertę super premium za 99,99 zł na 24 m ?

Porównaj sobie ofertę konkurencji... i jak? Pewnie, że się opłaca! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za 99,90 mam jeszcze do końca sierpnia Superpremium plus HBO GO i MS oba za 0zł. Bez wypowiedzenia to samo proponowali za 119,90zł :D. Wypowiedzenie poszło w piątek. Oczekuję że uda się przedłużyć umowę na tych samych warunkach (plus np. max 5zł za Man Packa).

Szczerze wątpię, że dostaniesz HBO GO za darmo na cały okres za 0zł. No i o Man Packu za 5zł przy Superpremium za 99,99zł też raczej możesz zapomnieć. Ale nie mówię, że Ci się nie uda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Przed chwilą telefon od pracownika nc+.

Propozycja:

- Umowa na 24m

- Pakiet Extra z 6 C+

- HBO na 6m

- HBO Go na 6m

- NC+ Go 100h na 24m

- Filmbox na 1m

Cena 69.99

Na razie się wstrzymałem - powiedziałem, by zadzwonił wieczorem.

Nie wiem, co zrobić, bo z tego co piszecie to za tę cenę jest tylko Extra i 6C+

Warto ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze wątpię, że dostaniesz HBO GO za darmo na cały okres za 0zł. No i o Man Packu za 5zł przy Superpremium za 99,99zł też raczej możesz zapomnieć. Ale nie mówię, że Ci się nie uda...

Mi proponowali do superpremuum za 99 menpacka za 5 zl i hbo go za 7 zł na cały okres umowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Przed chwilą telefon od pracownika nc+.

Propozycja:

- Umowa na 24m

- Pakiet Extra z 6 C+

- HBO na 6m

- HBO Go na 6m

- NC+ Go 100h na 24m

- Filmbox na 1m

Cena 69.99

Na razie się wstrzymałem - powiedziałem, by zadzwonił wieczorem.

Nie wiem, co zrobić, bo z tego co piszecie to za tę cenę jest tylko Extra i 6C+

Warto ??

Myślę,że warto. Edytowane przez No Chance
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam trzy propozycje ekstra z 8 c+ z 79,99 zł na 24 m lub super premium za 99,99 zł na 24 miesiace lub samo ekstra z hbo i hbo go plus man pack  najpierw przez 2 miesiące za 26 zł  później za 84,99 zł na 24 miesiące .Która oferta jest według was dobra ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzgodniłem telefonicznie odstąpienie od wypowiedzenia i za pakiet Comfort z C+ mam płacić 59zł. Potwierdzić zgodę mam mailowo, dostałem maila z ofertą ale coś mi nie pasuje. Wygląda to tak:

 

Kwota do zapłaty za miesiąc, w którym nastąpi aktywacja promocji za wymienione oferty/usługi:
59,99

 

Wybrane usługi:

Pakiet ComfortCANAL+(6)LIVE130,, Dopełnienie do Extra+, MULTIROOM STANDARD, NAJEM HD, Najem HD Multiroom

 

Wybrane promocje:

Comfort+ z CANAL+ (6) LIVE 59,99 zł 24 m dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł 0zł dla Abonentów, Najem Box+ 0zł dla Abonentów

 

Teraz pytanie brzmi, o co chodzi z tym dopełnieniem do Extra+? Nic nie ma o tym w promocjach, czy przypadkiem konsultant nie dorzucił mi czegoś czego nie chcę, a za co będę dodatkowo płacił?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na miesiąc czasu dostajesz kanały wchodzące w skład wyższego pakietu, tj. Extra.

Po upływie czasu kanały automatycznie są blokowane, taka forma promocji, a może abonentowi coś się spodoba i jednak weźmie wyższy pakiet ;)

Obecnie mam taką ofertę jak Twoja, przerabiałem ofertę z dopełnieniem do Extra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...