Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie.

 

Im to na rękę abyś płacił więcej. Jak nie superpremium to ci powiedzą cenę za extra + 6xc 89,99 :D

 

Tak jak pisałem wcześniej: dzwonić, dzwonić i odrzucać te ich super oferty. Po x-telefonie powiedzieć prosto z mostu, że jak dalej będą oferować takie super pakiety to szkoda waszego czasu i powiedzcie czego chcecie np. extra za 69,99 czy comfort + 6xc za 59,99.

U mnie to podziałało.

Edytowane przez poziom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Do tej pory Extra+ 8C, MR (Pace+Sagecom na 2 cameleonach) w łamańcu za 53,26zł.

Umowa do końca lipca, wypowiedzenie wysłane.

 

Oferta od konsultanta standardowa:

Extra+ 6C, MR, Filmbox na 1 miesiąc i HBO na 6 miesięcy za 69,90zł.

 

Ale moje pytanie dotyczy wymiany dekodera.

Czy da radę wymienić Pace na wifipremiumbox zostawiając 2 karty cameleona?

Jeśli tak to w jakiej cenie można to dostać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

Ale moje pytanie dotyczy wymiany dekodera.

Czy da radę wymienić Pace na wifipremiumbox zostawiając 2 karty cameleona?

Jeśli tak to w jakiej cenie można to dostać?

pewnie ze sie da, w normalnych warunkach zdaje sie 199 zl + 20 zl/mies ;)

Nie.

 

Im to na rękę abyś płacił więcej. Jak nie superpremium to ci powiedzą cenę za extra + 6xc 89,99 :D

(...)

 

za ta cene to teraz chyba jedyna opcja aby miec umowe na 1 rok

Istnieje możliwość przy przedłużaniu umowy zejście z pakietu wyższego na niższy (np. z Superpremium na Extra + 6x Canal+)?

 

Konsultanci upierają się że nie. To prawda?

 

to jest nieprawda :) ale musisz poczekac nie do konca umowy, ale juz po wygasnieciu umowy a przed oddaniem sprzetu

Dziś pierwszy raz po zarejestrowaniu wypowiedzenia dzwonił konsul i dostalem 2 propozycje.

1. E+ za 44,99 zl   - to juz miałem proponowane wczesniej

2. E+ oraz 6 C+ za 74,99 tui cena poszla 5 zl w górę

 

u mnie zaś E+ za nic w swiecie nie chcieli zejsc ponizej 59, a ten E+6C+ za 74,99 to na rok czy 2 lata ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie ze sie da, w normalnych warunkach zdaje sie 199 zl + 20 zl/mies ;)

Też mi się tak wydawało, ale uprzejma pani z DUK po konsultacji z "kierownikiem" twierdzi, że tak się nie da i trzeba by wymienić na dekodery ze sparowanymi kartami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi się tak wydawało, ale uprzejma pani z DUK po konsultacji z "kierownikiem" twierdzi, że tak się nie da i trzeba by wymienić na dekodery ze sparowanymi kartami.

sciema, WPB+ spokojnie dziala na starych cameleonach w MR std

na 2 lata.  

no to nie tak dobrze, na 1. rok byloby niezle, na 2 za 69 powinienes miec, podobno jest za 59, ale to dla bardzo nielicznych

Edytowane przez Don kichot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W techj chwili:

 

C+ 6C+ 24 mieś 59,90

E+ 6C+ 24mieś 69,90

E+ 8C+ 24 mieś 79,90

 

 

nie ma: E+ 6C+ 24 mieś 59,90

- oferta była dostępna przez.... 1 dzień w okolicach połowy czerwca

- oczywiście można mieć nadzieję, ale obiektywnie mało prawdopodobne aby powróciła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótkie pytanie - umowa kończy mi się w X 2016.

Obecnie mam Comfort + oraz Najem ultraBOX+, EXTRA+, HBO, MULTIROOM STANDARD, Cinemax, Premium Sport &Film, Multi+.

Płacę 119,90.

 

TV niemalże nie oglądam, chcę zejść do Ekstra+6C.

 

Infolinia skontaktowała się ze mną po raz pierwszy, panienka niezmiernie zawiedziona brakiem chęci przedłużenia umowy na to sam drożej o parę zeta. Na konkretne pytanie o ofertę na Ekstra+6C zaproponowała mi cenę 89,90 co skłoniło mnie do pożegnania z panienką.

 

Pytanie: w jakiej cenie realnie mogę Ekstra+6C dostać?

Edytowane przez cosmo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca sierpnia, dziś telefon od rzeczowego konsultanta.

Przedłużone na 24m - Extra +6C+ 69,99 + Eleven do końca roku za 7,95 + HBO na 6m za free po 6m możliwość wyłączenia + Filmbox 1m gratis.

Myślę że oferta całkiem OK, bo z tego co tu czytam, nic więcej nie da rady ugrać.

 

Extra+ z CANAL+ (6) LIVE 69,99 zł 24 m dla Abonentów, HBO 0 zł 6m dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł 0zł dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem dziś  i niestety żadnych zmian w cenach, nie ma dla mnie opcji 69zł za Extra  6xCanal+. Jak zapytałem od czego to zależy że jedni dostają to z automatu a inni wcale Pani konsultantka nie potrafiła powiedzieć. Jedyny plus to HBO do końca sierpnia za free przy przedłużeniu. Powiedziałem że jak będą mieć dla mnie opcje za 69zł to moga wtedy dzwonić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem dziś  i niestety żadnych zmian w cenach, nie ma dla mnie opcji 69zł za Extra  6xCanal+. Jak zapytałem od czego to zależy że jedni dostają to z automatu a inni wcale Pani konsultantka nie potrafiła powiedzieć. Jedyny plus to HBO do końca sierpnia za free przy przedłużeniu. Powiedziałem że jak będą mieć dla mnie opcje za 69zł to moga wtedy dzwonić.

 

Nie spodziewałbym się opcji extra z 6c+ za cenę 69zł. Promocje w module ofert są generowane przez system, ktory bierze pod lupę dlugosc kontraktow, platnosci oraz terminy platnosci. 2 takich samych klientow a moga miec rozne oferty przedluzeniowe. :)

 

Generalnie obecnie punkty APS czy infolinia maja takie same promocje. Nie ma juz lini utrzymania klienta i takowej nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako nowy klient masz oferte extra z hbo + 2 miesiace canal+ za free w cenie 59.9/6 msc 69.9/12 msc. C+ do odłączenia po 2 miesiacach inaczej cennik wskakuje na 99, od 7 miesiaca 109. Jest to umowa 18 miesięczna.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Ja otrzymałem propozycję E+6+ i 6mHBO za 69,90. Do tego nc+go2.0, ale o dziwo bez C+. I tu pytanie: czy można dostać C+ w nc+go przy opcji 6C+? Na nc+go oglądam tylko mecze, więc wersja bez C+ jest dla mnie bezużyteczna. Konsultant twierdzi, że jest to dostępne tylko w opcji z 8C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...