Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mam to samo jeszcze wczoraj na TV miałem komunikat żeby się z nimi skontaktować wczoraj do 21 ?? nie wiedziałem ze tak długo infolinia działa albo dzisiaj do 20 ...ale sami nie dzwonią

 

ciekawe jak długo będzie sygnał lub czy będą dzisiaj jakieś telefony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, umowa do wczoraj, nie przedłuzylem a kanaly dalej dzialaja. Ktos wytlumaczy mi dlaczego?

Do 10-15 działają uprawnienia z poprzedniego miesiąca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Janeknc+

Po prostu są śmieszni, niech nie czekają do 31.07, tylko już teraz mogą mnie skreślić w swojej bazie abo. Za kwotę 74,99,- przy 6m gratis u innego dostawcy mam full pakiet łącznie z Eleven. Paczka Canal+, a zwłaszcza wspaniały Canał+1 może niektórych abonentów rzuca na kolana i nie potrafią bez tego żyć, na mnie nie robi żadnego wrażenia.

 

Ostatnio pod koniec czerwca tel. z nr krakowskiego czemu rezygnuję, itp. Krótka rozmowa, nie interesuje mnie ich propozycja, natomiast moja to: E+, 6C+ do tego HBO 24m x 0,- zł za 69,99,- Pan stwierdził, że ok. ale HBO może być tylko na 6m. Podziękowałem, powiedziałem, że niech nawet nie dzwonią z inną ofertą, a dekoder mogę im zdać nawet na początku lipca za który to m-c już z góry zapłaciłem abo.    

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi sie wydawało że na koniec miesiąca dawali gorsze bo wcześniejsze były lepsze a potem coraz gorzej ....na poczatku zeszłego miesiąca jeszcze mozna było wyrwać za 79,99 8C+ z HBO na caly okres a potem to juz nie ma mowy więc nie generalizujcie i zgadujcie tylko piszcie co proponują ...

 

do nikogo dzisiaj nie dzwonili czy co ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś kręcisz... wczoraj do mnie dzwonili i za 79,99 bez problemu było 8C+ z HBO na cały okres... Umowa dziś mi się kończyła (sygnału już nie ma).

 

Chyba jednak Ty kręcisz lub konsultant z którym rozmawiałeś lub po prostu się nie dogadaliście. Nikomu nie oferowali w ostatnim czasie HBO gratis do umowy na cały okres 24msc. 

 

 Extra+ 6C+ MR standard można wyrwać za 69pln przy czym na umowie na 24msc. 

Edytowane przez Estanislau
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli znaczy sie znasz wszystkich? To ze Tobie nie dali nie znaczy ze innym nie oferowali. Gadka była prosta - na moja sugestie ze mogę przedłużyć umowę na warunkach Extra+ z 6xC+ i HBO na cała umowę za 69,99 Pani powiedziała ze takie cos może mi za 79.99 zaoferować (z 8x C+) Nie wiem jak można sie nie dogadać.

Edytowane przez myk6414
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba znać wszystkich, wystarczy wiedzieć jaka jest aktualna oferta. HBO jest aktualnie w promocjach do niskich pakietów:

HBO + Go za 25pln na cały okres umowy

HBO za 0zł na 6msc przy wymagalności zobowiązania 12msc. (średnio 12,5pln)

 

Sumując, źle zrozumiałeś lub Pani się delikatnie zakręciła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba znać wszystkich, wystarczy wiedzieć jaka jest aktualna oferta. HBO jest aktualnie w promocjach do niskich pakietów:

HBO + Go za 25pln na cały okres umowy

HBO za 0zł na 6msc przy wymagalności zobowiązania 12msc. (średnio 12,5pln)

 

Sumując, źle zrozumiałeś lub Pani się delikatnie zakręciła.

 

OK, nie będę się z Tobą kłócił bo to nie ma sensu... ja obstaję przy swoim.

 

p.s. jeżeli chcesz, ja do mnie zadzwonią wezmę tą ofertę tylko po to aby Tobie udowodnić że jest takowa, ale zapłacisz mi za do 240pln - czyli to co muszę zapłacić więcej ponad ofertę która mnie interesuje - pasuje Ci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast się droczyć co kto otrzymał a co się da wyrwać zrozumcie w końcu, że dostępne opcje są zależne od tego co się aktualnie posiada i decydują nie tylko kwoty, ale i promocje itd. Konsultanci ni emaja wplywu na to co im system pokazuje i dlatego dla jednego dana promocja jest dostępną i a dla innego nie. Kto co moze dostać zdecydowali w dziale utrzymania klienta ludzie za biurkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, nie będę się z Tobą kłócił bo to nie ma sensu... ja obstaję przy swoim.

 

p.s. jeżeli chcesz, ja do mnie zadzwonią wezmę tą ofertę tylko po to aby Tobie udowodnić że jest takowa, ale zapłacisz mi za do 240pln - czyli to co muszę zapłacić więcej ponad ofertę która mnie interesuje - pasuje Ci?

Jeśli to było extra, 8c+, HBO za 79, to żebyś nie żałował, że odrzuciłeś.

Możesz się zdziwić kiedy następnym razem zadzwonią z tą propozycją za 99.

Rozumiem, że chciałbyś to za 69?

Nie chcę cię zniechęcać to targów, ale taka oferta obecnie, to albo cud, albo pomyłka konsultanta.

W każdym razie życzę sukcesów w negocjacjach, bo mi nie proponują nawet za 79, choć obecnie mam to o czym pisałeś + filmbox + sundance za 59.

 

Ps. też miałem pierwszą propozycję już w kwietniu po 79, ale odrzuciłem licząc że będzie taniej, teraz bym brał.

Edytowane przez arzak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Po co go podpuszczasz? Standardowa, całkiem niezła oferta 69,99 + niecałe 12 za Eleveny. Kto dostał taniej? 59zł było przez chwilę, na dodatek z wykastrowanym nc+GO, czyli pozorna taniość. 8zł za Eleveny dostają ci, którzy korzystali z dawnej promocji na owe kanały. Przeważnie max do listopada tego roku, a potem negocjacje lub wyłączenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plus ochłap w postaci HBO na 6 miesięcy, ewentualnie zrabatowany MR. Wcześniej, co niektórzy dostawali HBO na całość trwania umowy. Jeśli chodzi o negocjację ceny, to w przypadku tych paczek raczej nie ma co marzyć. Jak ktoś negocjuje superpremium, owszem, ale też nie jakieś poważne sumy.

Edytowane przez grande
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...