Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki.

A można dostać moduł CI+ w ramach multiroomu (mogą nawet sparować kartę z nim) - zależy mi tylko na tym żeby multi nie był przez wifi?

Nie ma takiej opcji. Możesz sam sobie kupić moduł. Np. Aston . Nowy 3 stówki Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam Extra i C+ słynny łamaniec 6m za 0 zł 18 m po 79,90

 

Umowa do końca marca, wysyłają ciagle SMSy i dzwonią dzis tel z propozycja o najniższy pakiet czyli

- Start 19,90 zł umowa na 15m / lub 21zl na 24miesiace i 2 miesiące 8C+ pózniej wyłączenie

- Entry i HBO za 24,90zl na 15m

- Comfort za 39zl

 

Pytałem o Start za 9,90zl pani pytała u kierownika, jest, ale nie dla mnie...

 

I tu pytanie i prosba do Was czy jest szansa jednak na Start za 9,90 a jesli nie to co do Startu za 19,90 moge wyrwać gratis i na jaki okres ?

 

Pani mi proponuje wymianę sprzętu z Pace na Mediabox lub Wi-Fi box Premium za 0zl miesięcznie oczywiscie Pace moge zachować jak chce. Tylko jesli wymienię na wifi box Premium z karta Cameleon to mnie nie sparuję czy sparuję karte ?

 

Z gory dzieki za pomoc

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. 79.90 za extra+  8xC+ HBO  multiroom i PVR to nie jest zła oferta. Tym bardziej, że za to samo w lokalnej kablówce musiałbym zapłacić jakieś 180 zł.

Po pierwsze to w cenie miałbyś szybki internet, a po drugie dostałbyś spory rabat na cały pakiet. Widzisz różnicę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to w cenie miałbyś szybki internet, a po drugie dostałbyś spory rabat na cały pakiet. Widzisz różnicę?

Na pakiety premium w kablówkach raczej nie ma rabatów Tylko na podstawowe. Sprawdzałem to wielokrotnie i nawet jak kupie net niezależnie a tv od nc+ to i tak jest lepiej niż całość od kablówki. Oczywiście sytuacja zmienia sie jak nie zależy nam na pakietach premium
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą telefon z nc+. Propozycja Superpremium za 99,99 zł plus eleveny co razem daje 108 zł.  Mówię że nie bardzo bo nie widzi mi się płacić aż tyle i nie chcę płacić powyzej 100 to gościu że mogę zrezygnować z elevenów. (chyba go głowa boli). Muszę na szybko wysłać wypowiedzenie bo umowa do 30.04 a jak narazie to propozycje słabe z ich strony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@michall1234. Sparują.... za jakiś czas. Specjalnie tak robią. ..delikatnie namawiają. .. potem powiedzą, że drugiego Pejsa trzeba zdać i wziąć Sagemcoma lub Wifibixa. Wtedy w sieć i żegnaj MR z 2 kartami. Oczywiście są tacy co twierdzą, że tak nie będzie. Ok. Może i nie. .Nie teraz, ale za jakiś czas. .. Priorytetem nc jest kasacja MR po Cyfrze.

 

Przed chwilą telefon z nc+. Propozycja Superpremium za 99,99 zł plus eleveny co razem daje 108 zł. Mówię że nie bardzo bo nie widzi mi się płacić aż tyle i nie chcę płacić powyzej 100 to gościu że mogę zrezygnować z elevenów. (chyba go głowa boli). Muszę na szybko wysłać wypowiedzenie bo umowa do 30.04 a jak narazie to propozycje słabe z ich strony...

Głowa Ciebie rozboli... Nie dostaniesz taniej tego pakietu razem z 11... nawet po wysłaniu wypowiedzenia. Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karta powinna zostać ta sama. Wtedy parowania brak. Oczywiście masz szansę na Comfort w tej cenie.

Karta powinna zostać ta sama. Wtedy parowania brak. Oczywiście masz szansę na Comfort w tej cenie.

Karta powinna zostać ta sama. Wtedy parowania brak. Oczywiście masz szansę na Comfort w tej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam umowę do sierpnia 2016. Wypowiedzenie złożone w APS NC+. Zaczynają pomału atakować, ale nie odbieram jeszcze.

Obecnie mam:

Comfort+

Najem ultraBOX+

EXTRA+

HBO GO HB ITI

Filmbox

HBO

MULTIROOM STANDARD

Cinemax

Premium Sport &Film

Multi+

za 89,90PLN. Jaka jest szansa utrzymania tego samego i w jakiej cenie?

Byłbym gotów zapłacić 10PLN więcej ale widzę, że dają Superpremium za 99,90PLN bez HBO GO i bez Filmbox'ów.

Edytowane przez kapciu75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...