Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lukimann

Jakie 15,90 za 11.? Dostanie to za połowę. Do tego jeszcze opłata za MR jeśli ma na zasadach ITI.

Można uzyskać multiroom na zasadach ITI za free.

Potwierdzone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumiem to tak :

2 marca dzwonie by mi wlaczyli eleveny a w kwietniu obojetnie ktorego zglaszam rezygnacje z elevenow. place te 15.90 do rachunku za kwiecien.  2 maja ponownie dzwonie by wlaczyli eleveny a w czerwcu dzwonie by mi je wylaczyli i znow za czerwiec 15.90 abo drozej. I tak w kolo ? Szukam w warunkach korzystania elevenow tego zapisu o mozliwosci wylaczania elevenow w 2 moesiacu i nie widze. Moze ktos podrzucic link z tymi warunkami ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam oferty proponowane innym - uznałem że jestem mega wyjątkowym klientem dla nc+ (ewentualnie jestem nie godny by dostać ofertę zbliżoną do przedstawianych na forum  :crazy:). Może po prostu traktują mnie jak idiotę, który do się dymać... Ale do rzeczy - obecnie mam extra, 8xC+, HBO, HBOgo, Filmbox, Cinemax, History, 2xmultiroom (białe dekodery po dawnej N). Za wszystko płacę 129,90 zł. Proponują mi superpremium za 109,90 zł + 15 za multiroom, ewentualnie vip+ 139,90 zł + 15 za multiroom. Koniec umowy 31.05.2016 r. - wypowiedzenie nie złożone. Na moje pytanie jaki abonament za Extra+6xC+ odpowiedź: dla mnie wyjątkowa oferta za jedyne ... 99,99 zł - nic innego nie ma.

 

Oczywiście spytałem co jest powodem tak znaczącej podwyżki abonamentu. Odpowiedź: zdrożały posiadane przez nich prawa do ofert sportowych. Pytam więc czy chodzi o droższe prawa do ligi francuskiej, włoskiej i hiszpańskiej ..... i słyszę yyyyyyyyyy, oczywiście są tak wyjątkowi i mogą zaoferować mi w/w ligi za jedyne 15,90 miesięcznie (Eleven). Konsultant zadaje na koniec śmieszne pytanie - to co przesłać do akceptacji ofertę vip... Oczywiście podziękowałem - kolejny klient danej N (od początku istnienia) z końcem maja 2016 przechodzi do kablówki. 

 

Jestem przekonany, że za 130 zł (tyle płacę obecnie) dostanę neta, kanały telewizyjne (minimum odpowiednik comfor) oraz kanały Eleven. A nc+ skoro gardzi moją kasą - nie zamierzam ich obrażać  :mrgreen:

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jacoz. Jakoś nie widać, aby nawet ktoś taniej dostał z wypowiedzeniem. Dla Ciebie to minimum Superpremium za 99,90 do tego MR razy 2 i tak wychodzi. Taniej nie dostaniesz.

 

Więcej niż raz tak włączałeś i przeszło?Jak tak to znowu wprowadzili w błąd konsule.

Cały czas pierwszego. Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Panowie!

 

Panowie mam pytanie, bo chce się zorientować czy pakiet: Vip+ za te 139,90zł zawiera w sobie Eleven, czy raczej do tych 139,90zł należy doliczyć magiczne 15,90, lub 7,90zł miesięcznie?

Edytowane przez Mr. Orbita
Dyskusje o rezygnacjach, czy drożyźnie w innych wątkach, proszę trzymać się tematu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam oferty proponowane innym - uznałem że jestem mega wyjątkowym klientem dla nc+ (ewentualnie jestem nie godny by dostać ofertę zbliżoną do przedstawianych na forum  :crazy:). Może po prostu traktują mnie jak idiotę, który do się dymać... Ale do rzeczy - obecnie mam extra, 8xC+, HBO, HBOgo, Filmbox, Cinemax, History, 2xmultiroom (białe dekodery po dawnej N). Za wszystko płacę 129,90 zł. Proponują mi superpremium za 109,90 zł + 15 za multiroom, ewentualnie vip+ 139,90 zł + 15 za multiroom. Koniec umowy 31.05.2016 r. - wypowiedzenie nie złożone. Na moje pytanie jaki abonament za Extra+6xC+ odpowiedź: dla mnie wyjątkowa oferta za jedyne ... 99,99 zł - nic innego nie ma.

Mi wczoraj proponowali Extra,multiroom i najem mediabxa za 64,99 a z 6 canal+ 84,99 odmowilem bo mam juz Polsat. Dziwna ta rozbieznosc w cenach. Najwidoczniej wychodza z zalozenia placiles duzo to plac tak dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do końca umowy 4 dni telefon dziś i nic nie drgnie Superpremium za 99,90 do tego 7,90  Eleven ,konsultant stwierdził że taka jest polityka firmy i nie ważne że klient ma 12 letni staż nic się nie da zrobić a i poinformował mnie że czekanie do 29 lutego nic mi nie da! Wiedzą dobrze że każdy tak robi i tłumaczył że mogę się zdziwić , oczekują szturmu telefonów ostatniego lutego  i radził mi pospieszenie się z decyzją bo 29 mogę się nie dodzwonić a 1 marca mnie odłączą. A i że mogę sobie iść do Cyfrowego Polsatu ale i tak tam takiego sportu nie uświadczę! NO tak ale są jeszcze kablówki Panie konsultancie!

 

Ciekawi mnie ile procentowo ludzi stracili od początku roku z tą magiczną polityką firmy! W mojej branży jak bym stracił 12 letniego stałego płacącego na czas klienta to szefostwo wręczyło by mi karton wyprowadzkowy i pokazało drzwi! 

 

 

 

 

Dotychczas Comfort+HBO +Eleven Sports 77.85

 

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz Superpremium  za 99zł + opcje dodatkowe. Dzisiaj 2 rozmowy z Krakowem z dwóch numerów i oferta 89,90zł 12 lub 15 miesięcy Extra,6C+,MR, 2 dekodery i Eleveny na cała umowę za 7,90. Mogę jeszcze coś urwać z tego czy już nie zejdą ? Superpremium za 109.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie.

 

Dotychczasowe warunki wypowiedzianej umowy to średnio 59,90zł miesięcznie do końca marca 2016 roku:

 

Comfort+

Premium Sport & Film

Extra+

Multi+

Multiroom Standard

2 x wifiBox+ Sagemcom

 

Dziś przedłużyłem umowę na następujących warunkach:

 

Extra+

8 x Canal+

Multiroom Standard

2 x wifiBox Sagemcom

64.90zł przez 12 miesięcy

marzec - ManPack za 0zł

kwiecień - FilmBox za 0zł

 

Nowe warunki wejdą w życie już od marca bieżącego roku.

 

opcjonalnie mogłem wziąć:

 

Extra+

6 x Canal+

Multiroom Standard

2 x wifiBox Sagemcom

59.90zł przez 12 miesięcy

marzec - ManPack za 0zł

kwiecień - FilmBox za 0zł

 

Wcześniejsze propozycje ze strony NC+:

 

Extra+

8 x Canal+

Multiroom Standard

2 x wifiBox Sagemcom

79,90zł przez 24 miesiące

 

lub

 

Extra+

6 x Canal+

Multiroom Standard

2 x wifiBox Sagemcom

69,90zł przez 24 miesiące

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...