Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth

mialem dwa telefony juz z nc ale nie odebralem

Dobrze że nie odebrałeś po co miałbyś czuć się rozczarowanym,raczej operatora zmienisz ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

posiadam comfort + /39,90/ koniec umowy w maju 2016 ./zlozone wypowiedzenie -mialem dwa telefony juz z nc ale nie odebralem/co moge ugrac jaki pakiet moge dostac w tej samej cenie ,prosze o rade

chodza mi mysli o przeprowadzce do CP z gory dziekuje :popcorn:

 

A co Ci poradzić?...... Skoro masz odpowiedź na każdej stronie......  Możesz powoli już przeglądać ofertę CP. Chyba, że coś do maja się zmieni ;-)

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni dzień umowy...jedynie zjechali za extra na 49.90zl/15m natomiast z 6xC+ bez zmian 69.90zl.konsul powiedział ze jeśli w ciągu 14 dni się zdecyduje to zapłacę 40zł za 2 deki...hmm czemu nie 0zl nie 20zł jak mówicie tylko aż 40zł

Edytowane przez Marcin80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni dzień umowy...jedynie zjechali za extra na 49.90zl/15m z 6xC+ bez zmian.konsul powiedział ze jeśli w ciągu 14 dni się zdecyduje to zapłacę 40zł za 2 deki...hmm czemu nie 0zl nie 20zł jak mówicie tylko aż 40zł

Sory, nie wiem czy dobrze zrozumiałem, konsultant zaproponował Ci 49,90 zł za pakiet Ekstra+ łącznie z 6xC+ ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie!za samo extra które do tej pory było za 59.90zl jak dla nowych.konsul jedynie straszył ze oferty za 69.90zl za extra z 6xC+ po wygaśnięciu umowy może juz nie być tylko droższa. Jak to jest w praktyce?ktoś kto przedłużal w 14 dniach na zdanie sprzetu dostawał te same oferty które miał na wypowiedzeniu?

Edytowane przez Marcin80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za nie długo zbliżają się i u mnie negocjacje obecnie 24-miesięczna umowa ze zobowiązaniem w kwocie 79,90 zł z następującymi składnikami umowy:

 

Moja obecna oferta:

Comfort+

 

Opcje dodatkowe:

Aktywacja turboBox+

AKTYWACJA STD 1-ST SL MR150

AKTYWACJA STB SLAVE 1 MR 150

Multiroom Standard

netVOD+ konto podstawowe

netVOD+ HBO OD

netVOD+ National Geographic

netVOD+ Filmbox Live

netVOD+ konto dodatkowe
netVOD+ Multi+
netVOD+ CANAL+ Platinum
Multi+
EXTRA+

Premium Sport &Film

CANAL+ VOD

HBO

HBO GO HB ITI

Cinemax

Filmbox

SunDance HD

History HD

H2 HD

Adventure TV HD

Aktywacja NC+ GO internet R 1.0

NC+ GO internet 1.0

nc+GO Multi+
nc+GO nSport
nc+GO CANAL+ Sport

 

Ile na dzień dzisiejszy mogę się spodziewać za w/w ofertę?

Edytowane przez Raver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przedłużyłem umowę i standardowo najkorzystniejsza oferta jaką można dostać to 6xCanal+ za 69,90 na 24 miesiące. Zaproponowałem jeszcze, że chciałbym wziąć Eleven na 24 miesiące z gwarantowaną ceną 7,95. Nie ma takiej opcji, 7,95 za Eleveny jest dostępne tylko dla osób które w październiku wzięły je w promocji, dla innych 15,90. Dowiedziałem się też, że za ok. 2 miesiące ma być nowa promocja na Eleveny. Ponoć przygotowują też jakieś oferty aby osoby które skorzystały z promocji na Eleveny mieli je po 12 miesiącach w niższej cenie. Tyle mi powiedział konsultant czy jest to prawdą okaże się z czasem.
Podsumowując: straciłem dostęp do Canal+Seriale, Canal+ Discovery, Sportklubu i Zest TV. Myślę, że jest nienajgorzej biorąc pod uwagę obecną politykę cenową nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.Posiadam w tej chwili abonament za 49,90 ,który zawiera:

  • COMFORT
  • Multi+
  • Premium Film
  • EXTRA+
  • Premium Sport

Za 2,5 miesiąca koniec umowy.Czy według was da się wywalczyć to samo w tej samej cenie?

pomarzyć możesz a dostać jedynie Extra+ w tej cenie przy dobrych wiatrach nic po za tym 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj sie kończy oferta . Do 31 stycznia przez poł roku dzwoniono domnie po 7-12 razy dzinnie z tą samą ofertą. Ja wczoraj dzwoniłem osobiscie 4 razy i za kazfym razem inna oferta. Jest godzina 15,20 dzwoni pani z ofertą wreszcie konkretną ale powiedziałem że czekam na konkretna ofertę do 16:45 ( biuro czynne do 17 ) Jest to ryzyk fizyk. I tak chciałem iść do cyfrowego polsatu

Propozycja była cały czas z strony na nc+
Za mulitroom z dyskiem i 3 male urządzenia z wifi za 79 zl przez 12 miesięcy a potem 89 zl . Pakiet extra
Do tej pory płaciłem za wszytko 62zł teraz mam płacić 89zł.

A dzisiaj byla taka oferta
Pakiet extra +, mulitroom z dyskiem i 3 male urządzenia . Pierwszy miesiać 49,90 , kolejne 4 miesiescy 64,99 i 10 miesiescy 69,99 dotkowo gartis hbo przez 6 gartis ( bez doplaty po 6 miesacach )
Edytuj/Usuń Wiadomość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przedłużyłem umowę i standardowo najkorzystniejsza oferta jaką można dostać to 6xCanal+ za 69,90 na 24 miesiące. Zaproponowałem jeszcze, że chciałbym wziąć Eleven na 24 miesiące z gwarantowaną ceną 7,95. Nie ma takiej opcji, 7,95 za Eleveny jest dostępne tylko dla osób które w październiku wzięły je w promocji, dla innych 15,90. Dowiedziałem się też, że za ok. 2 miesiące ma być nowa promocja na Eleveny. Ponoć przygotowują też jakieś oferty aby osoby które skorzystały z promocji na Eleveny mieli je po 12 miesiącach w niższej cenie. Tyle mi powiedział konsultant czy jest to prawdą okaże się z czasem.

Podsumowując: straciłem dostęp do Canal+Seriale, Canal+ Discovery, Sportklubu i Zest TV. Myślę, że jest nienajgorzej biorąc pod uwagę obecną politykę cenową nc+.

 

Przeciez mozesz miec Eleven za 8zl.Opcja wlacz wylacz.Od czerwca I tak tam nie bedzie meczow do poczatku wrzesnia....

 

Ja juz nawet dzisiaj od niech nie odebralem telefonu,propozycje bez zmian.Jutro rodzinka oddaje sprzet.

Edytowane przez grzejnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

jutro się kończy umowa.

Obecnie Superpremium 108 bodajże (bo mamy jeszce Mezzo) i Pace PVR bez opłat. Pace nam się psuje i chcielibyśmy dobrać MR

 

Propozycja:

Superpremium 8C, 99,90zł

Mezzo 5zł

ultrabox lub wifipremium box 5zl

wifibox aktywacja 49zl, 0zl miesięcznie przez 12 miesięcy, potem 10zł

 

Czyli 109,90zł przez 12 miesięcy, a potem 119,90zł (nie licząc aktywacji 49zł).

 

Uparcie DUK nie chce nic obniżyć, ani dodać Filmbox'a lub HBO GO (mówią, że tylko na 1 miesiąc gratis).

 

Zgodziłbym się, gdyby za 99,90zł miesięcznie lub ostatecznie np 109,90zł (ale z dwoma wifipremium boxami), ale blisko 120zł miesięcznie - wydaje mi się dość dużo.

 

Co powinno dać się ugrać? Wiem, że superpremium 99,90 to norma, ale co można z tym multiroomem ugrać ?

Dodatkowo, pytanie, czy jak się zgodzę na przejście na nowe dekodery, a Pace'a mam oddać, to 'zgubić' cameleona ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...