Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie obecnie superpremium za 99zł do konca marca, wypowiedzenie wysłane pierwsze oferty były po 130zł.

Po dłuższejj przerwie wczoraj telefon z pytaniem czy ostatecznie rezygnuję i dlaczego. Odpowiedz  mniej kanałów za więcej, stwierdziłem że chcę te same kanały ewentualnie w minimalnie wyższej cenie i tutaj pani zaproponowała 119zł za superpremium    :>

Oczywiscie ofertę wyśmiałem tym bardziej że pani nie poinformowała nawet że to bez filmboxów -szukają jeleni?. Ostatecznie kobiecina dała mi do zrozumienia że skoro nie chcę to już mi dzwonić nie będą i na koniec przypomniała o oddaniu dekodera, co miało mnie chyba nastraszyć?? przynajmniej takie odczucie miałem.

Edytowane przez Kris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca marca.

Pierwszy telefon:

Superpremium za 94zł na 24 miesiące

lub

Extra+ z 6C+ za 69zł na 24 miesiące.

Odmówiłem.

 

Teraz mam przekładańca za 59zł:

 

HBO
Premium Film
EXTRA+
Premium Sport
Multi+
AKTYWACJA STD 1-ST SL MR150
AKTYWACJA STB SLAVE 1 MR 150
Multiroom Standard
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

dotychczas Pakiet: Extra+Premium Film+Premium Sport+Filmbox na cała długość umowy w cenie 0/5m + 79,90/10m

 

kilka telefonów w grudniu (prawie cały styczeń zero tel) aż do dziś.

 

Propozycja to co u większości - Pakiet: Extra+Canal+x6 za 69,90 umowa na 24m / dodatkowo mogłem dobrać Filmbox lub Cinemax a 0/12m i 15/12m lub HBO 0/12m i 25/12m. Możliwość doboru Eleven 7,95 zł do października z możliwością wyłaczenia!

 

Co ciekawe Pakiet Comfort+Canal+x6 w cenie 69,90 (na moje pytanie ta sama cena - konsultant odpowiedział - tak! - parodia).

 

UWAGA!

nie mogę wymienić dekodera - ponieważ mam go na własność po telewizji na kartę - jak to obejść?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonił dziś do mnie zakompleksiony konsultant, który nie chciał się za bardzo odzywać :)

No ale proponował mi 8x c+ za 79 albo superpremium za 99 bez multiroomu. Jak twierdził innym abonentom rabatują multiroom lecz u mnie się nie da bo mam dekoder do multiroom na własność. Tak więc musiałbym płacić razem z multiroom premium 119 i to jeszcze bez HBO GO.

Oferta z 6x c+ dla mnie nie istnieje.

Mogłem dostać samo extra za 59,90 co wg konsultanta było dobrą ofertą ;)

Na koniec zaapelował do mnie bym w dniach od 1 do 14 maja oddał sprzęt :)

 

Jak mu powiedziałem o ofercie konkurencji to zamilknął i czekał nie wiem na co. Wystraszony jakiś.

Poczekam do końca umowy, zobaczymy jakie będą dalsze oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety z braku czasu (umowa do 31.01.2016) zgodziłem się na ofertę

Extra+ 6C+

Cinemax 6m gratis

filmboxy na 1m i nc+ go

Multiroom standard za 0zł

Eleven 7.95

Co ciekawe miałem opcję hbo na 6 miesięcy gratis z opcja wyłączenia ale za wybranie pakietu 8C+ 79.90

Czy ktoś spotkał się z taka sytuacją?Jest szansa na wyrwanie hbo gratis ale przy abonamencie 69.90?

Edytowane przez Milan397
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o wymiane dekodera wlasnosciowego (zostawiasz go dlasiebe a kombinujesz zeby przedluzyc umowe z dekoderem a wynajem) ja tak zrobilem ponad rok temu a moj tata miesiac temu. Sprawa jest prosta, musisz wyczaic nieswiadomego konsultanta ktory sam zaproponuje ci dekoder na wynajem pda za niego cene aktywacji i oplate miesieczna itp ty wtedy wypytujez jeszcze raz i zatwierdzasz warunki, jedziesz do punktu a tam sie okazuje ze jest problem i nie dadza ci dekodera, wtedy skladasz reklamacje, i grasz twardo bo najpierw nastrasza zeby zrezygnowac z umowy itp a pozniej ulegaja i robia myka z zalozeniem nowego nr abonenta uniewaznieniu starego i gra:)

 

Sorki ze tak chaotycznie ale potwierdzam ze da sie to zalatwiuc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety z braku czasu (umowa do 31.01.2016) zgodziłem się na ofertę

Extra+ 6C+

Cinemax 6m gratis

filmboxy na 1m i nc+ go

Multiroom standard za 0zł

Eleven 7.95

Co ciekawe miałem opcję hbo na 6 miesięcy gratis z opcja wyłączenia ale za wybranie pakietu 8C+ 79.90

Czy ktoś spotkał się z taka sytuacją?Jest szansa na wyrwanie hbo gratis ale przy abonamencie 69.90?

eleveny dostałes w promocji po 7.95 zł ale chyba dlatego ze miałes dotychczas? Czy tak? A jesli po 7.95 to na jaki czas? na ten okres który miałes przed podpisaniem aneksu? Mylę się? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Aktualnie posiadam:
Comfort+
Canal+ VOD
Extra+
Multi+
MR premium
Premium Film
turbo boxa
za 89,90zł

Umowa do końca marca 2016

Jakiś tydzień temu dzwonił konsultant z propozycją tego samego co mam, z tym że 6 X C+, z MR za 79,90 na 1 rok, 89,90 na 2 rok. Powiedziałem ze sie zastanowię. Od tamtej pory codziennie do mnie wydzwaniają ale dopiero dzisiaj miałem czas/ochotę na rozmowę i dziś mi Pani zaproponowała to wszystko co miałem czyli pakiet Extra z 6 x C+ i MR za 89,90 plus na jeden miesiąc filmobxy za free... Po pytaniu a co z poprzednią ofertą, stwierdziła że nic takiego nie ma...

Generalnie pytanie czy jest szansa zminusować MR na 0zł?? Ewentualnie zamienić MR premium na standard? Ktoś się może orientuje??

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po przedłużeniu umowy ze 2 tygodnie temu byłem bardzo zaskoczony brakiem "Dopełnienia do Extra+" oraz kanałów History HD, H2 HD, mimo, że w umowie one są, a dopełnienie jest wpisane w usługach w mailu, który dostałem do przedłużenia umowy. Pani z nc+ (odpisano mi po 1,5 tygodniu. Serio.) napisała, że Extra+ będzie od 1 do 31 marca. Trochę dziwne. Przedłużam w styczniu a włączają mi za darmo Extra+ dopiero w marcu? Co do History to Pani zgłosiła do działu reklamacji. Ale jak to wygląda z tym Extra+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...