Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy to dla Was ważne i czy konsultant trochę nie podkolorował (był konkretny i znał się na rzeczy), powiedział że dają HBO za darmo na pół roku z możliwością wyłączenia po 6 msc, tylko na początku każdego miesiąca. Mają jakąś pulę do wykorzystania dla przedłużajacych (ja skorzystałem i mam nadzieję że nie będę miał później problemów)

Mam nadzieję że pomogłem.

Pozdrawiam

Dostałeś taką ofertę przy przedłużaniu umowy ? Jeśli tak to jaki pakiet dostałeś i za ile ?

Edytowane przez LWIK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Czy w nc+ dalej trzeba się bawić  wypowiedzenie żeby dostać dobrą ofertę?

Jeśli to dla ciebie jest zabawa to polecam coś innego np:piaskownicę ;)

Nie musisz a zapłacisz tyle że ktoś dzięki tobie dostanie dobrą ofertę a ty będziesz dopłacał do jego rachunku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to dla ciebie jest zabawa to polecam coś innego np:piaskownicę ;)

Nie musisz a zapłacisz tyle że ktoś dzięki tobie dostanie dobrą ofertę a ty będziesz dopłacał do jego rachunku :)

Dzięki. Nie lubię piasku

Chciałem się tylko upewnić czy nadal to tak funkcjonuje czy może przez 2 lata coś się zmieniło.

Czy Extra+ z dekoderem WiFi z dyskiem jest realne za 50 zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Nie lubię piasku

Chciałem się tylko upewnić czy nadal to tak funkcjonuje czy może przez 2 lata coś się zmieniło.

Czy Extra+ z dekoderem WiFi z dyskiem jest realne za 50 zł?

Jak nie dadzą Ci za tyle to nowa umowa 30 m-cy średnio 47,82 + 5 wifi premium box i aktywacja 49. Do tego na pewno coś gratis się znajdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czerstwy

Jak się okazuje chyba lepiej teraz brać dłuższe umowy. Jeżeli kogoś interesuje konkretna oferta to ma spokój na dwa i pół roku. 

 

Ja nikogo nie namawiam, ale zawsze można konsula poinformować, że istnieje taka alternatywa i potargować się przy przedłużaniu o krótszą umowę lub lepszą ofertę. Bez proszenia się można to mieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Najlepiej sobie zobacz porównanie kanałów jakich nie ma w pakiecie Comfort+. a które są w Extra+. Takie porównanie masz pod tym linkiem:

http://ncplus.pl/sklep/oferta/comfortplus

Możesz sobie tam sprawdzić poniżej listy kanałów do pakietu Comfort+ takie okienko (Dopełnienie do pakietu Extra+) i tam w tym okienku masz kanały których nie ma w Comforcie+, a są tylko w Extra+ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Obecnie posiadam następującą ofertę:

Comfort+ z  8x Canal +

HBO

Multi+

Multiroom

Extra +

Premium Sport & Film

 
 

za 79,90 miesięcznie.

 

Wypowiedzenie złożone 27.01.16r., umowa do końca lutego.

Co mogę obecnie wynegocjować ?

 

Dzięki, pozdrawiam

Edytowane przez h3hiks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie Extra+ 8xC+ za 79,90 w klasycznym łamańcu 15/5 - średnio 53,27. Turbo 0 zł.
Umowa do końca stycznia. Dziś po długiej walce umowa została przedłużona.

- Extra+ za 49,90 na 24 m-ce
- Filmbox na 3 miesiące z automatycznym wyłączeniem po okresie promocyjnym.

Konsultant upierał się, że nie ma takiej opcji i że co najwyżej może mi zaproponować ten pakiet za 59,90. Grzecznie podziękowałem i przedstawiłem mu doskonały argument w postaci umów dla nowych klientów (59,90) 30 m-cy - 6 gratis ze średnią 47,92 zł . Powiedział, że za kilka minut oddzwoni i w tym czasie dowie się co i jak. Oddzwonił i dobiliśmy targu.
Upierał się przy umowie na 15, ale nie chcę za rok znów się bawić w kotka i myszkę.
Na C+ mi nie zależy, ponieważ mam te kanały na drugiej umowie z Multiroom 2 x PVR PACE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie Extra+ 8xC+ za 79,90 w klasycznym łamańcu 15/5 - średnio 53,27. Turbo 0 zł.

Umowa do końca stycznia. Dziś po długiej walce umowa została przedłużona.

 

- Extra+ za 49,90 na 24 m-ce

- Filmbox na 3 miesiące z automatycznym wyłączeniem po okresie promocyjnym.

 

Konsultant upierał się, że nie ma takiej opcji i że co najwyżej może mi zaproponować ten pakiet za 59,90. Grzecznie podziękowałem i przedstawiłem mu doskonały argument w postaci umów dla nowych klientów (59,90) 30 m-cy - 6 gratis ze średnią 47,92 zł . Powiedział, że za kilka minut oddzwoni i w tym czasie dowie się co i jak. Oddzwonił i dobiliśmy targu.

Upierał się przy umowie na 15, ale nie chcę za rok znów się bawić w kotka i myszkę.

Na C+ mi nie zależy, ponieważ mam te kanały na drugiej umowie z Multiroom 2 x PVR PACE.

Można? Można! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...