Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Samo Extra+ na 100% da sie za 39.90, bo tyle mi proponowal Pan na start. "Dla sportu" chciałem zbić do 34.90, ale Pan nie chciał zejść z ceną. Umowa do końca marca, miałem rezygnować z nc+, ale jak dadzą mi Extra+ za 34,90 to wezmę. :)

A zapomniałem napisać, dekoder pejs 500 GB za 0 zł.

Edytowane przez massakra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do propozycji Ekstra+ wraz z HBO za 64,90 zł chciałem dodatkowo jeden History HD za free, który lubię oglądać (koszt jakieś 2 zł miesięcznie) konsultant nie zgodził się zarzekając się, że nie może, dlatego podjąłem decyzję o przejściu do Polsatu. Szkoda było im tych 2 zł, to mi nie będzie szkoda przejść do konkurencji.

Edytowane przez LWIK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zenon1, NC+ podobało mi się, przyzwyczaiłem się do nich, wcześniej byłem w Polsacie, coś mnie zabolało w pewnym momencie, tak jak teraz z NC+, dlatego postanowiłem przejść do Polsatu. Dla ścisłości do tej pory miałem za 59,90 zł:

PAKIET COMFORT+
OPCJE DODATKOWE:
MULTI+
PREMIUM FILM
EXTRA+
HBO
PREMIUM SPORT
HISTORY HD
CANAL+ wraz z Canal+VOD

TurboBox+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W lutym to już po umowie- czy dobrze rozumię ....

74.90 to słaba propozycja mówicie - ok

 

To co trzeba zrobic by wskoczyc na 64,90 ??

Rozmowa z konsultantem to jak do kamienia gadać [jaka my łaske robimy że TYLKO 74.90  za extra i HBO]

Tak po zakończeniu umowy masz 14 dni na zdanie sprzętu i wtedy też możesz negocjować.Użyj argumentów w rozmowie z konsulem co oferuje konkurencja jaki ma nowy dekoder itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Czy można dokupić Eleven bez paczki C+?

Tak to jest pomyślane by .....wilk był syty......ale czy owca cała to zależy od podejścia abonenta ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tez umowa kończy się w weekend i faktycznie dzwonią albo sms-y ślą... 

Zaproponowali mi Comfort+ z HBO + FilmBox na 15 miesięcy średnio za 70 zł.

 

Tłumaczę, że w CP mam to samo (bez kilku mało istotnych kanałów) + kilka dodatkowych + Cinemax + dekoder z nagrywarką (500 GB) średnio za 60 zł... Cisza w słuchawce i się żegnamy... Definitywnie pożegnamy się z niedzieli na poniedziałek.

 

P.S.

Od kilku godzin "testuję" (14 dni na zwrot w CP) nowy dekoder... Chyba jednak nie zostanę w nc+... :-)

Trochę będzie mi szkoda filmowych kanałów w C+ ale co zrobić... Ja chcę zostać a le skoro nc+ nie chce... Następną szansę damy sobie za 2 lata... :-) Tak cały czas się zastanawiam kto w tej naszej "wymianie" zyskał a kto stracił, ja czy nc+???

  • Popieram 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa przedłuzona

Pakiet Comfort + 6 Canal+  59,90 zł

Dekoder Premiumbox Pvr wifi- 0 zł

Sagemcom - 0 zł

Multiroom 2 karty camelon - 0 zł

Hustler - 2,50

Pakiety na 1 miesiac gratis

  • Seriale+
  • Adventure TV HD
  • History 2HD
  • Dopełnienie do Extra+
  • nc+GO TV AXN Now
  • nc+go TV  NAJLEPSZE TVPPL
  • nc+go TV  FUN VOD+
  • nc+go TV  DZIECI
  • nc+go TV  DA VINCI Extra
  • nc+go TV  KINO ŚWIAT
  • HISTORY HD
  • SunDance HD

Razem 62,40 zł  na 2 lata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...