Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszy telefon dziś (umowa do końca kwietnia) i chyba z grzeczności już babka nie proponowała mi tego samego co mam, bo sama zaczęła że ceny się zmieniły bo ich to kosztuje :D i standardowa cena: extra z 6C+ za 69,90 i ewentualnie eleven w dalszej promocji jak mam (po promocji za parę miesięcy cena już 15zł) i do tego miałbym płacić za wynajem starego turboboxa 5zł.
Śmiechłem, podziękowałem i pożegnaliśmy się po tym jak powiedziałem że podwyżka o 50% za mniej kanałów. Pani rzekła, że oferta może się zmieni- w co jednak zaczynam wątpić bo tam nieźle ktoś na baniak upadł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam umowę mam do końca marca mam extra + 8 c+ za 54.90 za ile można teraz dostać samo   Extra  złożone wypowiedzenie  w punkcie  na początku stycznia były 2 telefony ale nie mogłem odebrać 

 

Mi cały czas proponują Ekstra+ ale z 6xC+ za 69,90 zł i podobno nic więcej nie można dostać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Proszę powiedzieć mi czy jest to odbra oferta konczy mi sie umowa już w sobote od listopada dzwonią z jedna i ta samą ofertą.

 

Pakiet extra z

Dekoder HD z WiFi

i dyskiem 500GB

 

z mulitroom i 3 male urzadzenia z wifi za 79 zl przez 12 miesiecy a potem 89 zl .

Do tej pory placilem za wszytko 62zł teraz mam placic 89zł. Prosze o pilna odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu informuje jedna osoba że dostała taką ofertę https://forum.satkurier.pl/topic/10321-oferty-dla-sta%C5%82ych-abonent%C3%B3w-nc-wy%C5%82%C4%85cznie-pytania-i-odpowiedzi-dot-bie%C5%BC%C4%85cych-ofert-nc/page-1332 a wcześniej była też jedna czy dwie osoby które wspominały o tym pakiecie w takiej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja umowa kończy się z ostatnim dniem lutego, wypowiedzenie już dawno złożyłem. Do tej pory miałem podobnie co Ty za 59,90 zł:
 
PAKIET COMFORT+
OPCJE DODATKOWE:
MULTI+
PREMIUM FILM
EXTRA+
HBO
PREMIUM SPORT
HISTORY HD
8xCANAL+ oraz Canal+VOD

TurboBox+
 
Cały czas oferują mi bez możliwości negocjacji:
- Extra+ oraz HBO za 64,90 zł
- Comfort+ z 6xC+ za 59,90 zł

- Ekstra+ z 6xC+ za 69,90 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Moja umowa kończy się z ostatnim dniem lutego, wypowiedzenie już dawno złożyłem. Do tej pory miałem podobnie co Ty za 59,90 zł:
 
PAKIET COMFORT+

OPCJE DODATKOWE:

MULTI+

PREMIUM FILM

EXTRA+

HBO

PREMIUM SPORT

HISTORY HD

8xCANAL+ oraz Canal+VOD

 

TurboBox+

 
Cały czas oferują mi bez możliwości negocjacji:
- Extra+ oraz HBO za 64,90 zł
- Comfort+ z 6xC+ za 59,90 zł

- Ekstra+ z 6xC+ za 69,90 zł

 

Extara+ z HBO to jest gołe HBO czy z HBO GO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów-pierwszy raz piszę więc proszę o wyrozumiałość jak coś nie tak.

Mam obecnie extra + oraz HBO płace obecnie 74.90- wcześniej mniej[ łamaniec]

Umowa do końca stycznia.

 

Obecna propozycja to 74.90 na 15 msc- EXTRA i HBO.

MR 6msc-5 zł następne 9msc-10 zł.

Proste pytanie- czy jest sens czekać na lepszą propozycję?

Zenon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...