Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pakiet Extra+ nie zawiera Eurosportu 2 ?  Gdzie znajdę dokładny wykaz kanałów Extra+? Jeśli myślę o wszystkich kanałach sportowych muszę posiadać na chwilę obecną jaki minimalny pakiet? Byłem przekonany że zestaw : Extra+ 6C+ eleveny + manpack dadzą mi wszystkie kanały sportowe?!

 

Zawiera Eurosport 2. Jest on na liście trochę dalej niż Eurosport 1.

 

Dzisiejsza, zaakceptowana oferta, za 69,90 zł, umowa wygasała 31 stycznia.

 

Ekstra +

Canal + 6x

nc+go 100 godzin miesięcznie

WiFi PremiumBox+

Adventure TV, FILMBOX, HISTORY, History 2, SunDance na miesiąc za darmo

Cinemax na 6 miesięcy za darmo.

 

Nic więcej ugrać się na obecny moment nie da. Ponadto okres promocyjny na Eleveny (za 7,9 zł) się skończył i obecnie można je zdobyć wyłącznie za 15 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki @czerstwy i D-Note, mój błąd zasugerowałem sie wypowiedzią wyżej kolegi @skarżyski nie zauważając ze pisał o pakiecie Comfort i braku Eurosport2 a nie o Extra+, wszystko więc jasne.

Mam nadzieję ze wrócą do promocyjnej ceny elevenów bo 15 zł to juz zdecydowana przesada

Edytowane przez bartc1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawiera Eurosport 2. Jest on na liście trochę dalej niż Eurosport 1.

 

Dzisiejsza, zaakceptowana oferta, za 69,90 zł, umowa wygasała 31 stycznia.

 

Ekstra +

Canal + 6x

nc+go 100 godzin miesięcznie

WiFi PremiumBox+

Adventure TV, FILMBOX, HISTORY, History 2, SunDance na miesiąc za darmo

Cinemax na 6 miesięcy za darmo.

 

Nic więcej ugrać się na obecny moment nie da. Ponadto okres promocyjny na Eleveny (za 7,9 zł) się skończył i obecnie można je zdobyć wyłącznie za 15 zł.

Wifi Premiumbox w cenie 69.90 zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otrzymałem dziś telefon "ostatniej szansy" z Krakowskiego numeru pod pretekstem "zwrotu dekodera".

Oferty odrzucone:

  • Start z MR: 19,90zł
  • Comfort z MR: 39,90zł

Oczekiwałem Start za 9,90zł lub Comfort za 24,90zł.

Sprzeciw na marketing utrzymany więc był to ostatni telefon z ich strony.

 

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otrzymałem dziś telefon "ostatniej szansy" z Krakowskiego numeru pod pretekstem "zwrotu dekodera".

Oferty odrzucone:

  • Start z MR: 19,90zł
  • Comfort z MR: 39,90zł

Oczekiwałem Start za 9,90zł lub Comfort za 24,90zł.

Sprzeciw na marketing utrzymany więc był to ostatni telefon z ich strony.

Skoro miałeś sprzeciw na marketing to dlaczego zadzwonili?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otrzymałem dziś telefon "ostatniej szansy" z Krakowskiego numeru pod pretekstem "zwrotu dekodera".

Oferty odrzucone:

  • Start z MR: 19,90zł
  • Comfort z MR: 39,90zł

Oczekiwałem Start za 9,90zł lub Comfort za 24,90zł.

Sprzeciw na marketing utrzymany więc był to ostatni telefon z ich strony.

 

Ja też jestem umówiony na telefon "ostatniej szansy" na jutrzejszy poranek: Obecnie Extra+8c z HBO i Multiroom Standard za 64,90 zł. Ze strony NC+ żelazna propozycja na Extra+6C+ Multiroom za 69,90 do tego Cinemax na 6 miesięcy za darmo i Filmbox na miesiąc. Moje pytanie brzmi: czy przy tym telefonie ostatniej szansy da się wyrwać Man Pack za 5 zł na 12 lub 24 miesiące? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@szmatt

 

Konsultant dzwonił informacyjnie z przypomnieniem o konieczności zwrotu dekoderów (mediabox, wifibox) w ciągu 14 dni od dnia zakończenia umowy (31.01) wraz z ustaleniem co zawiera zestaw do zwrotu oraz gdzie zdać.

 

Napomknąłem podczas rozmowy, że nie zgadzam się z ich polityką cenową-ofertową od 05.2015 więc rezygnuję definitywnie. Poinformował, że mam zgłoszony sprzeciw na koncie więc nie może przedstawić mi oferty. Zaproponowałem, że mogę się jednorazowo zgodzić na przedstawienie oferty ale po rozmowie sprzeciw ma wrócić na konto. Liczyłem na to, że konsultant mając świadomość iż jest to nasza ostatnia rozmowa zaproponuje maksimum.

 

Wniosek jest jeden, ucieka im bardzo dużo abonentów :wink:

Uważam w dobie internetu, że lepiej mieć klienta z niskim pakietem niż go nie mieć wcale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory extra+ Canal+ i Hbo za 54,90 i turbo dekoder w cenie oraz niedawno dobrany eleven za 7,90 (abo do końca kwietnia). Dziś byłem w aps-ie złożyć wypowiedzenie i pan mocno zdziwiony, że nikt do tej pory nie dzwonił.

Zaproponował extra i 6x canal+ za 69,90 + eleveny osobno za 15,90 ale póki co mogłaby zostać obecna promocja. HBO zamiast za 25zł to za 12,50.

Na mój uśmiech i pytanie- czyli co, dajemy mniej za więcej? Tylko smutno przytaknął i powiedział, że od maja bardzo się zmieniło. Wspomniał, że aktualnie nie ma ale prawdopodobnie będzie opcja extra i 6x Canal za 59,90 ale co dziwne dekoder będzie za 5zł bo nie dają za free.

Zobaczymy, jak niewiele się zmieni to nie wykluczam, że zlikwiduje tv i sport będę w necie oglądał

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozmowy się toczą, że extra 6xC+ za 59,90 , mi już ze 3 razy proponowali 6xC+ + HBO z HBO GO za 89,90

a dzisiaj dzwonią, że za 110 zł - to zwątpiłem i tekst: "jak miał Pan lepsze oferty to trzeba było brać, a nie wybrzydzać teraz" - podziękowałem i rozłączyłem się, oddzwoniłem później do kogoś bardziej ogarniętego to, że konsultant rozmawiał ze mną tydzień temu ale o 8C+ z HBO i HBO GO za 99,90 (tak ma Pani w notatce zapisane), i że za 89,90 nie da się zrobić...

Także te oferty ostatniej szansy (umowa do 31.01)... szkoda gadać :)
Idę do APS-u, może tam się dogadam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Kolega czerstwy nie mówi całej prawdy dlaczego dostał taką a nie inną ofertę  :mrgreen: Wyjaśnij nam w drodze jakiego postępowania ją dostałeś? :popcorn:

Czy to ważne bo dla mnie nie.

Liczy się to że ma taką ofertę na jaką miał ochotę,jakim sposobem ją uzyskał to jego prywatna sprawa...

Ja też kiedyś wykorzystałem pewną sytuację na infolinii i uzyskałem coś czego niektórzy z was mogą mi pozazdrościć i tyle w temacie "co i jak" się załatwia :P

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...