Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wam. Przegapilem sprawę i nie wysłałem wypowiedzenia a umowę mam do końca sztucznie:-D Mam kilka pytań. Czy teraz obowiązuje 30 dniowy okres wypowiedzenia tak jak mówią na infolinii? Czy jak się złoży wypowiedzenie w punkcie to jest ono od razrazu zarejestrowane w systemie? Bo muszę szybko złożyć wypowiedzenie i przedłużyć jeszcze przed końcem stycznia umowę. To co dają bez wypowiedzenia to jakieś żarty:-D

 

Tak 30 dni w punkcie masz po chwili w systemie.W styczniu niestety bierzesz co dają albo luty bez zniżek niestety.

 

 

 

No i koniec jak że krótkiej przygody z negocjacjami. Wypowiedzenie złożone w środę dziś przedłużona umowa.

 

107.8 zł

Superpremium

Eleven Sports

Filmbox 6m gratis

Multiroom na 2 camele gratis

 

Nie wiem czy to dobrze czy źle. Pierwszy telefon w miarę rzeczowa konsultantka. Nie chciało mi się z nimi bawić. Bo może coś by jeszcze wyszarpal. Dzięki forumowicze za podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

No i koniec jak że krótkiej przygody z negocjacjami. Wypowiedzenie złożone w środę dziś przedłużona umowa.

 

107.8 zł

Superpremium

Eleven Sports

Filmbox 6m gratis

Multiroom na 2 camele gratis

 

Nie wiem czy to dobrze czy źle. Pierwszy telefon w miarę rzeczowa konsultantka. Nie chciało mi się z nimi bawić. Bo może coś by jeszcze wyszarpal. Dzięki forumowicze za podpowiedzi.

Jak masz opcję Eleven rozliczną?Jest w tej cenie zawarta na całą umowę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,
obecnie Extra+ 8xC+ za 79,90 w klasycznym łamańcu 15/5 - średnio 53,27.
Dekoder Turbo bez czynszu.
Propozycja z samego rana:
Extra+ za 49,90 (wcześniej kilkanaście ofert 59,90) lub Extra+ 6C+ za 74,90 (wcześniej 79,90) - odmówiłem.
Telefon znów kilka minut temu, ale w cenie 74,90 8C+ (wcześniej 89,90) do tego HBO i Filmbox na 6 miesięcy gratis.
Umowa do końca stycznia.
Cały czas powtarzam konsultantom, że interesuje mnie Extra+ za 44,90 lub Extra+ 6C+ za 69,90 i umowa wyłącznie na 24 miesiące, ponieważ nie chcę znów negocjować i tracić tyle czasu - tym bardziej, że mam jeszcze do czerwca drugą umowę Superpremium Multiroom 2 x PVR PACE na Cameleonach i znów się zacznie zabawa w kotka i myszkę. Czekam dalej.
Widać z tego, że coś drgnęło i idzie w dobrym kierunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pedersen, to zależy jak wiatr zawieje. Problem przedłużeń umów polega na tym że nie negocjujemy z konsulami, tylko przyjmujemy do wiadomości co nam powiedzą w oparciu o to co im wyświetli system. Jednym proponują Extra+6C+ za 59,90 a np. mnie zaproponowali go za 109zł + 5zł za dzierżawę starego Turboboxa, gdzie aktualnie płacę w nieszczęsnym łamańcu 53,27 za Extra+8C+C+VOD. I jeszcze mnie straszą że w lutym to o co pytasz ma dla mnie kosztować 119zł bo wtedy mi się kończy umowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyslalem wypowiedzenie do nc+ (umowa do końca marca).

W międzyczasie dzwonili do mnie ze 2-3 razy z propozycją przedłużenia umowy, ale niezbyt mi pasowały te oferty (chciałem Extra + 6C+ za 69zł). 
Ze 2 dni temu dostałem maila z informacją, że odnotowano moje wypowiedzenie i że umowa zostanie rozwiązana z końcem marca 2016 r,

 

Czy to oznacza, że już nie będą do mnie dzwonić z propozycjami przedłużenia umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są [beep]i miałem VIP i chcę zejść do EXTRA+ 8xC+ za 79,90 na 24 m-ce a oni mi mówią że się nie da i muszę płacić 99,90zł to pytam się jeżeli ja mam umowe z wami od 7 lat i mam płacić 99,90 zł a przyjdę z ulicy i wezmę sobie mix'a na rok ten sam pakiet za 89,90zł to się pytam gdzie sens gdzie logika ?? tutaj mam abonament na rok a oni mi wciskają na dwa lata za 99,90... Po prostu de-bi-le. Adios z c+ ide do polsatu ...

 

A potem się dziwią, że im ludzie w sharing uciekają.

Edytowane przez nawasaqi
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś kolejna taka sama oferta, Extra+6c+ multiroom standard na 24 miesiące za 69,90 zł. Do tego Cinemax na 6m za 0 i Filmbox do marca za 0 zł. Umowa do końca stycznia. Konsultant powiedział ze taniej juz nie będzie i to ostateczna oferta. Rozumiem ze juz nie da się więcej nic wyrwać lub zejść z ceną?

 

Do tej pory Extra+8c+HBO+multiroom za 64,90 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...