Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zaczeły się u mnie telefony z NC+, posiadam obecnie:

 

- umowa na 24 miesiące
- abonament: 6 miesięcy 0zł, 18 miesięcy 79,90zł rednio 59,93zł)
- dostępne kanały: wszystkie pakiety tematyczne (comfort+extra+) oraz wszystkie canal+ (łącznie 6) przez całe 24 miesiące oraz kanały HBO przez pierwsze 6 miesięcy
- wymiana na dekoder mediabox+: jednorazowa aktywacja 49zł + miesięczna opłata 5zł

 

Koniec obecnego okresu minimalnego: 31-03-2016

 

Czy da radę utrzymać obecne warunki jakie posiadam, gdzie średnio w miesiącu płacę 59,93 zł? Czy coś udało by się ugrać, typu brak opłaty za dekoder, lub wymiana dekodera na lepszy model w cenie którą obecnie płacę?

Edytowane przez mr_andre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tokić, jeżeli oczekujesz pomocy, to napisz co miałeś dotychczas, jakie masz dekodery i ile teraz płacisz. Jeżeli płaciłeś dużo, to będą chcieli, żebyś nadal płacił więcej za dany pakiet niż inni. Ujednolicona oferta to mrzonki dla jeleni.

 

@mr_andre, praktycznie wszyscy dostają tutaj Extra+ 6C+ za 69,90, chyba, że jesteś super negocjatorem to dostaniesz dychę taniej. Do tego Mediabox 5 zł, a HBO trudno wyrwać na 6 miesięcy za darmo bez zobowiązania na 12 miesięcy. Z zobowiązaniem jest 6 miesięcy 0 zł, 6 miesięcy 25 zł.

Edytowane przez focus1224
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zaczeły się u mnie telefony z NC+, posiadam obecnie:

 

- umowa na 24 miesiące

- abonament: 6 miesięcy 0zł, 18 miesięcy 79,90zł (średnio 59,93zł)

- dostępne kanały: wszystkie pakiety tematyczne (comfort+extra+) oraz wszystkie canal+ (łącznie 6) przez całe 24 miesiące oraz kanały HBO przez pierwsze 6 miesięcy

- wymiana na dekoder mediabox+: jednorazowa aktywacja 49zł + miesięczna opłata 5zł

 

Koniec obecnego okresu minimalnego: 31-03-2016

 

Czy da radę utrzymać obecne warunki jakie posiadam, gdzie średnio w miesiącu płacę 59,93 zł? Czy coś udało by się ugrać, typu brak opłaty za dekoder, lub wymiana dekodera na lepszy model w cenie którą obecnie płacę?

Nie ma szans na tą cenę z 6XC 79,90 lub 8xC+ za 89,90 z pakietem Extra +

@Tokić, jeżeli oczekujesz pomocy, to napisz co miałeś dotychczas, jakie masz dekodery i ile teraz płacisz. Jeżeli płaciłeś dużo, to będą chcieli, żebyś nadal płacił więcej za dany pakiet niż inni. Ujednolicona oferta to mrzonki dla jeleni.

Ja mam pakiet ;

Multi+
Cinemax
EXTRA+
Filmbox
HBO
Premium Sport &Film
CANAL+ VOD
Eleven Sports 

Mediabox za free

 

za wszystko płaciłem 99,90 + 7,95 za Eleven

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tokić, Skoro masz mediaboxa za free, to Superpremium z 8C+ powinieneś dostać za 99,90 na 24 miesiące + opłata za Eleveny. Podobno wczoraj skończyła się promocja 12 msc za 7,95, ale pewnie dla bogatych pakietów ta promocja nadal będzie obowiązywać, bo za 15,90 mało kto kupi.

Edytowane przez focus1224
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tokić, Skoro masz mediaboxa za free, to Superpremium z 8C+ powinieneś dostać za 99,90 na 24 miesiące + opłata za Eleveny. Podobno wczoraj skończyła się promocja 12 msc za 7,95, ale pewnie dla bogatych pakietów ta promocja nadal będzie obowiązywać, bo za 15,90 mało kto kupi.

Tak mam bo jak startowała nc+ dostałem go za free od nich. 

Mnie za Eleveny proponowali do listopada 7,95 potem 15,90 (w listopadzie aktywacja - 1 rok 50% taniej) i mówili że promo za 7,95 zakończone dla innych.

 

Jeśli niedostane tego co miałem za tyle samo czyli 99,90 + Eleven za 7,95 to rezygnuje całkowicie. Bez przesady ponad 100 zł za tv za 10 kanałów które da się oglądać i za 140 beznadziejnych wciskanych na siłę :)

 

Niech zrobią porządek z tym rozdawaniem wszystkiego na lewo i prawo bo potem wszystko tracili jak ludzie płacą za full 59 zł

Edytowane przez Tokić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@focus1224 ja chcę umowę na 24 miesiące tak jak dotychczasowa, by mieć na dłuższy czas spokój ;) Przy pierwszej rozmowie zaproponowano mi Extra+ 6C+ za 69,90, więc odmówiłem twierdząc że chcę przedłużenia obecnych warunków, więc konsultanty zapisał że cena ma być w okolicach 60 zł za Extra+ 6C+ w tym już cena za wynajem dekodera. Da radę to wyrwać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mr_andre, moim zdaniem jak dostaniesz Extra z 6C+ za 59,90 + 5 zł za mediaboxa to nie powinieneś się długo zastanawiać, tylko brać. Mało kto dostaje dekoder za 0 zł, jeżeli wcześniej za niego płacił. Jak już dostaniesz w dobrej cenie pakiet, to szanse na darmowy dekoder spadną prawie do 0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefon z DUK :

przedłużyłem na 24 miesiące : extra+ z  6C+ z HBO i HBO GO ( stała cena na całość umowy 89,90 zł ) miesiąc Filmboxów potem wyłączenie automatycznie.

Było jeszcze H H2 Adventure i Soundance na mies ale nie wziąłem - koniec negocjacji bo już dostawałem do głowy.

Za dwa latka pewnie będziemy znowu negocjować - może nadejdzie czas na wymianę dekodera nbox  recorder będzie miał już swoje 6 latek - jak się sprawdzą evoboxy w CP to zobaczymy jak NC + da coś fajnego w sprzęcie to zostaniemy - dla mnie głównie liczy się film z internetu nie ściągam takie mam zasady.

A  zatem spadam do innych wątków szczególnie o HBO GO bo muszę się nauczyć z tego korzystać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po telefonie na 224413103 i chwili rozmowy pani widziała że jestem zorientowany w ofertach  zaproponowałem Extra 6xC+ za 59,90zł, po konsultacji z przełożonym  :mrgreen: 64,90zł- do tego MR na camelach 0zł pace o raz wifiszrot 0zł, do tego mogę man pack za 10zł lub History 6m 0zł potem 1,99zł, Adventure 1,99zł i H2 za 1,99zł , bo akurat te mnie interesowały. Co myślicie? napewno zależy mi na całej podstawie i 6c+

@Marcin80 a składałeś wypowiedzenie? Bo zadzwoniłem z ciekawości i mi Pani powiedziała, że niestety nie może mi zaproponować żadnej oferty, bo złożyłem wypowiedzenie i jej się nic nie wyświetli (z dostępnych ofert). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefon z DUK :

przedłużyłem na 24 miesiące : extra+ z  6C+ z HBO i HBO GO ( stała cena na całość umowy 89,90 zł ) miesiąc Filmboxów potem wyłączenie automatycznie.

Było jeszcze H H2 Adventure i Soundance na mies ale nie wziąłem - koniec negocjacji bo już dostawałem do głowy.

Za dwa latka pewnie będziemy znowu negocjować - może nadejdzie czas na wymianę dekodera nbox  recorder będzie miał już swoje 6 latek - jak się sprawdzą evoboxy w CP to zobaczymy jak NC + da coś fajnego w sprzęcie to zostaniemy - dla mnie głównie liczy się film z internetu nie ściągam takie mam zasady.

A  zatem spadam do innych wątków szczególnie o HBO GO bo muszę się nauczyć z tego korzystać :)

 

Z jakiego numeru do Ciebie dzwonili mnie by coś takiego interesowało tylko z wersją extra+8c+ 3 Hbo z hbo go za 99zł ciekawe czy dali by mi taką ofertę ?? Obecnie płacę 79,99 Extra+ 8C ale bez HBO umowa do końca marca

Edytowane przez XMAREKK30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...