Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem że HBO miałeś na 6 miesięcy.Nawet bez tej opcji  nie dostaniesz tej oferty w tej cenie już nie wspominając o zbijaniu ceny.Z multi nie zrezygnujesz nie ma takiej opcji.

 

Dobry wieczór.

Aktualnie płace 64 zł za: http://imgur.com/vhxiS1w

 

Za dwa miesiące koniec umowy.  Co mogę ugrać biorąc pod uwagę aktualne oferty ? Zbiję to co mam o parę złotych ? Z multi rezygnuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Kolegów, śledzę forum od ładnych 3 lat i w sumie dzięki niemu udało mi się wynegocjować słynnego łamańca 53,27 + HBO i HBO GO na całe 15m. natomiast to co teraz wyprawiają to jakaś parodia. posiadam 4 umowy (wszystkie takie same) do 31.01.2016 i niestety niema z nimi gadki.. dzwonie na nr warszawki i krakowski i wszędzie to samo "nie da się " czy ktoś ma jakiś magiczny sposób jak dostać przynajmniej to co mam za 79,90 ? albo same c+ za 59,90 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, sam korzystam z jednej, pozostałe są w wynajmowanych mieszkaniach, teraz z tego wpadło jeszcze parę groszy - a tak będę musiał dołożyć 10 zeta (za każda sztukę) jeżeli ma zostać to samo:( bo proponują superpremium za 99,90+10zl HBO GO!, trochę jestem pod ścianą. naprawdę nic do nich nie dociera, żadne argumenty.. itp. sam już nie wiem czy czekać do końca czy jest sens ? sprawdzałem zbliżone oferty w neti, orange, upc do tego mialbym jeszcze dostęp ale tam to już totalnie ceny z kosmosu za taki pakiet:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałeś zdjęcie z ICA wkleiłem informacje z meila który dostałem.Co chcesz jeszcze?Meil z ofertą Cię zadowoli?Jak jesteś z Lublina jutro wybieraj godzinę i spotykamy sie na mieście i idziemy do wybranego przez

 

Wierzycie w to naprawdę? Osoba która płaciła dotychczas 79,90zł dostała na 4(!) miesiące przed końcem swojej umowy ofertę Extra z 6xC+ za 59zł(!) i to na 12msc(!), gdzie skracając okres umowy ceny są wyższe? I jeszcze wytargał Premiumboxa za 0(!)

 

 Ciebie punktu i sprawdzamy ofertę.

  • Popieram 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czy zaszły jakieś okoliczności, przez które ceny skoczyły o 30-40% i za coś co było na C+Sport trzeba teraz płacić dodatkowo (kanały Eleven)? Nie sądzę, ale pewnie się mylę, bo wielu tu przedłuża umowy biorąc Extra+6C za 70 zł i twierdzą, że to dobra cena, mimo, że wcześniej płacili za to samo (a nawet więcej) 53 zł.

Tak zaszły, platforma musi myśleć o inwestycjach w 4K, sam korzystałem z podobnej oferty, byłem też przekonany że cena będzie nie do utrzymania (co prawda spodziewałem się wraz z jej wzrostem wzbogacenia pakietów, lecz tak się nie stało). Umowa mi się kończyła z 31.01.2016 i przez miesiąc prowadziłem negocjacje, byłem też skłonny przejść do konkurencji (tutaj największym hamulcem był sprzęt, gdyż posiadam swój dekoder z którego jestem bardzo zadowolony i nie chciałbym zmieniać...), nie chciałem płacić więcej niż 60zł i mieć 6C+ , co niestety jest dostępne z pakietem comfort+, który nie jest zbyt bogaty (tak naprawdę zależy mi tylko na kanałach premium bez reklam), to też jako abonent z 10-letnim stażem C+/NC+ i bezproblemową współpracą, licytowałem się o dodatkowe bonusy i jak czytam tutaj to jestem w miarę zadowolony (6 m-cy free Cinemax, 1 H2, 2 m-ce podwyższona oferta Extra+). :)   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@eLBeG serio myślisz, że jakość oferty zależy od zdolności negocjacyjnych klienta?  :crazy:

Myślę dokładnie tak samo jak @eLBeG :cool:

W październiku będę mógł sprawdzić czy to nadal działa ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...