Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy komus z Was oferowano dzisiaj lub wczoraj ofetre Extra+ i 6C+ za 69,90?

 

Caly czas, od momentu kiedy otrzymali ode mnie wypowiedzenie przedstawiali mi taka oferte, ale krecilem nosem, az dzisiaj w koncu chcialem juz przedluzyc, a w DUK powiedziano mi, ze tej ofert juz dla mnie nie ma... :)

Jeszcze kilka dni temu przedstawili  Extra+ i 6C+  w kwocie 69,90. Szczerze nie wiem czy jej nie wezmę, chyba mało prawdopodobne żeby mogli zejść do kwoty 59,90zł za ten pakiet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś jestem umówiony z konsultantem i mam dostać ten pakiet nawet taniej.Nie chcę na razie podawać szczegółów bo różnie to z wiarygodnością konsultantów bywa.

Daj znac, jak sie dogadasz, jesten ciekawy...

 

Jeszcze kilka dni temu przedstawili Extra+ i 6C+ w kwocie 69,90. Szczerze nie wiem czy jej nie wezmę, chyba mało prawdopodobne żeby mogli zejść do kwoty 59,90zł za ten pakiet

Zadzwon i sprawdz, czy ta oferta jeszcze dla Ciebie jest... Edytowane przez Płatek71
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+

No tego jeszcze nie grali - obecnie moga mi tylko zaproponowac Extra+ + 8C+ za 79,90 :) :) :)

MY friend bo Extra + z 8 c+ a 6 c+ to różnica 10 zł - chyba że w ogóle nie chcą Ci już dać z 6 c+ to nowość - dla mnie od początku golas extra + za 59,99 choć inni dostawali za 44 zeta - ot nowa filozofia taniej nie zejdą ale mam czas ostatecznie zrobię drugie podejście do CP z nowym dekoderem evobox a n-ka niech się ugryzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś pierwszy telefon z DUK :

Extra + 8xC+ i HBO oraz Cinemax w cenie 99,99? Serio?

Do tej pory miałem to wszystko w łamańcu 4x0 11x79,99.

30pln drożej za to samo?

Ktoś wynegocjował coś lepszego jeśli chodzi o cenę w takim pakiecie?

 

Dodam że nie mam multiroom i nie interesuje mnie nawet więc nie wiem skąd takie podwyżki??

 

Aaa i jeszcze proponowali Eleven za 7,5/mies na rok, później możliwa dezaktywacja - ponoć ostatnie dwa dni w tej cenie mogą oferować.

Edytowane przez luxus77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta z przed chwili:

Extra+ z CANAL+ (6) 69,90 zł 24 m dla Abonentów, HBO 0 zł 6 m i 25 zł 6 m dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł 0zł dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów

Umowa do końca stycznia br. niestety nic lepszego ciągle nie proponują :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Umowa do końca stycznia br. niestety nic lepszego ciągle nie proponują :)

Niestety ? ale dla kogo ? :) 

Ja jestem dzisiaj po nieprzyjemnej napastliwej rozmowie z konsultantką , która na koniec powiedziała, że za prestiż trzeba płacić ( uśmiałem się ) w nagonce na klienta już są zdesperowani skoro takie argumenty padają - prestiż stracę za 12 dni i co ja zrobię na tym świecie :/

Extra + golas za 59,99 jak dla nowych klientów. 

  • Popieram 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tych abo co mieli wcześniej łamańce i płacili średnio po 52 zł m-c za canal+ x8 i HBO x3 to jest szok i podwyżka. Żeby utrzymać zbliżoną ofertę do tej co miałam przez ostatnie 15 c-cy będę płacić średnio 82 zł a stracę 2 canal+ i canal+ vod. Tylko dlatego że mam MR po cyfrze i rozbijam koszty na 2 osoby biorę taką ofertę, inaczej pewnie zostałby mi polsat ;)

Moja wcześniejsza oferta to: 

Extra+ z HBO 64,90zł 15m dla Abonentów, Filmbox 0 zł 6m dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł 0zł dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie jest szansa wyrwania Start za 9,90zl

 

(Obecnie mam 8xC+ i Extra i słynny "łamaniec")

 

 

Jeszcze kilka dni temu przedstawili  Extra+ i 6C+  w kwocie 69,90. Szczerze nie wiem czy jej nie wezmę, chyba mało prawdopodobne żeby mogli zejść do kwoty 59,90zł za ten pakiet

 

U mnie umowa do końca kwietnia, warunki jak w stopce (obecnie w tej cenie mam 8xC+, 2 promocyjnie).

Za paczkę C+ z COMFORT+ mogę dać do 50 zeta. Jako, że nie jest to obecnie realna kwota, będę celował w Start+ za 9,9.

Jeśli nie uda się wywalczyć C+ w nc+, to podwyższam na Premium w CP i biorę ten ich nowy evobox od ADB.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też to samo usłyszałem godzinę temu, a oczekiwałem Extra+ za 44,90. Podsumowałem rozmowę jedynie słowami, że najprawdopodobniej się rozstaniemy, bo nie chcę być traktowany gorzej niż klient z ulicy, który ma Extra+ w średniej cenie 48 zł. Długość umowy nie miała dla mnie znaczenia. Dowiedziałem się, że nie ma dla mnie innej propozycji i tyle. Ale więcej niż te 44,90 im nie zapłacę, bo ten pakiet nie jest wart więcej. Prędzej przejdę do CP. Na marginesie - z końcem stycznia kończy się mi umowa ze słynnym łamańcem.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstępnie jestem dogadany na Extra+6C+ za 59.90zł jednak w meilu nie zgadza sie okres rozpoczęcia i zakończenia umowy czasem na jaki jest zawarta.Jutro ma być to wyjaśnione.

Uważam, że to jest uczciwa cena za ten pakiet.  Widocznie w nc+ doszli do epokowego odkrycia, że w okresie 11 maja- 31 lipca (Extra z 6C+ za 59,90 zł) więcej abo przedłużało umowę, a od sierpnia (wtedy Extra z 6C+ podrożał z 59,90 na 69,90 zł) było gorzej. I tak dobrze na tym wyszli, bo odpadły im do opłacania prawa za LL, Serie A i Ligue 1. Dodatkowo jeszcze wpadnie parę groszy  za sprzedaż Elevenów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...