Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przedłużyłem umowę na 24 m-ce:

Extra+ z 6x C+  za 69,90

MR 2 cameleony za 0 zł

Moduł CI+ za 0 zł

Eleveny za 7,95 na 12 m-cy

Cinemaxy za 0 zł na 6 m-cy

Filmboxy w lutym za 0 zł

Myślę że dzięki temu forum uzyskałem maksa. Niestety na dzień dzisiejszy taniej się nie da.

Dziękuję wszystkim i pozdrawiam.

I dali Ci Moduł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy jesli mam obecnie "łamaniec" ze średnia 55zl za 8xC+ i Extra

To moge zejść do Start za 9,90 ?

Jesli tak to na ile umowa ? I Pace Hd da rade dalej za free przez cała umowę jak mam obecnie ?

 

Pozdrawiam

U mnie była o tym rozmowa z konsulem w środę. Mam to samo tylko dekoder BOX+, wypowiedzenie złożone. Tylko oferta za 19,90 dla mnie, jedyna różnica to chyba na krótszy okres  (15 miesięcy chyba). Miałem też możliwość wymiany dekodera za 0 złotych. Nie zgodziłem się. Umowę mam do końca stycznia i chyba przyjdzie oddać sprzęt. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa przedłużona, ostatecznie zdecydowałem się na Superpremium 8xC+ za 99,9zł (24 miesiące), do tego w cenie 2x Pace PVR i 2x cameleon (czyli to co miałem wczesniej). Do tego opcje dodatkowe Filmbox, Adventure, History, H2, HBO GO, Sundance do 2mies gratis. Telefon z Krakowa, wcześniej był słynny łamianiec 4x0, 11*79,9zł.

Edytowane przez Maq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ponownie.

rok temu dzieki Waszej pomocy udało mi sie wytargować po wypowiedzeniu umowy poniższe warunki:

 

Extra +

Canal+ VOD

Cinemax

Premium film

Multi +

History HD

 

wszystko za cene 61 zł

 

Teraz przy przedłuzeniu umowy propozycja 99 zł przy takim zestawie lub 79 przy rezygnacji z 2 Canal +, VOD i Cinemax

Ponownie zwracam sie z pytaniem - jak cena jest możliwa do utargowania by zostało to co jest ?

A.. i powiedziano mi jeszcze, że wypowiedzenie umowy nic nie da bo już NC+ ustaliło że ceny bedą ujednolicone i wszyscy będą płacic za to samo tyle samo.

Czyli nie ma targowania i straszenia wypowiedzeniem?

 

Podpowiecie coś?

 

Pozdrawiam

A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny kontakt z DUK

Umowa przedłużona, ostatecznie z bólami zdecydowałem się na Extra+ 6xC+ za 69,90 (24 miesiące). Do tego opcje dodatkowe Filmbox 6 miesięcy gratis, Cinemax, Adventure, History, H2, do 2 miesięcy gratis. nbox rekorder bez opłat.

 

Nic więcej raczej nie da się wyciągnąć, a koniec umowy 31 stycznia, wiec również zaliczam się do grona ludzi którzy jednak płacą więcej za mniej w myśl nowej definicji drożyzny.

Jeżeli za 2 lata nic się nie zmieni żegnam definitywnie nc+, bo jak widać platforma obiera kierunek byłej cyfry+.

 

Obecnie był tzw. Łamaniec 5x0 i 10x79,90 (Comfort+, Extra+, Multi, 8xC+ VOD, 3xHBO).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ponownie.

rok temu dzieki Waszej pomocy udało mi sie wytargować po wypowiedzeniu umowy poniższe warunki:

 

Extra +

Canal+ VOD

Cinemax

Premium film

Multi +

History HD

 

wszystko za cene 61 zł

 

Teraz przy przedłuzeniu umowy propozycja 99 zł przy takim zestawie lub 79 przy rezygnacji z 2 Canal +, VOD i Cinemax

Ponownie zwracam sie z pytaniem - jak cena jest możliwa do utargowania by zostało to co jest ?

A.. i powiedziano mi jeszcze, że wypowiedzenie umowy nic nie da bo już NC+ ustaliło że ceny bedą ujednolicone i wszyscy będą płacic za to samo tyle samo.

Czyli nie ma targowania i straszenia wypowiedzeniem?

 

Podpowiecie coś?

 

Pozdrawiam

A

Czyli około 69 zł to max co da sie wyciagnąć?

czy wymówienie coś da?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś dostałem ofertę po złożeniu rezygnacji i sie zgodziłem. Opcja vip + multiroom na 4 tv + hustler .  Mam jednak do was jedno pytanko. Kwota jaka mi zaproponowano to 174zł razem z multiroomem na 4 tv. W szczegółach warunków promocji pisze jednak coś co mnie lekko zdziwiło: "Jednorazowa Opłata Aktywacyjna dla każdego kolejnego Sprzętu Uzupełniającego - od 2-go do 5-go Sprzętu Uzupełniającego 49 zł"  Czyżbym musiał znów płacić za aktywacje 2 dekoderów mimo że one są aktywowane i cały czas działają?

Konsultant mówił przez telefon że od następnego miesiąca płace 174 zł i tyle przez 15 miesięcy. Nic o żadnych aktywacjach nie wspominał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem dzis SMS w sprawie pilnego kontaktu odnosnie umowy.

 

Wiec zadzwoniłem, i mowię konsultantce wprost, ze chce pakiet jak najniższy w nc+ za cenę 9,90zl miesięcznie ona, ze takich ofert nie ma. Moze mi dać Start za 19,90zl i dekoder za free (ten co mam obecnie czyli Pace PVR HD po C+)

Umowa na 15m i jesli chce wymienić dekoder to wifibox Premium za 5zl miesięcznie

 

Jak myślicie jest szansa wyrwania Start za 9,90zl

 

(Obecnie mam 8xC+ i Extra i słynny "łamaniec")

 

Z gory dziekuje za pomoc

Pozdrawiam

 

 

P.S. Wypowiedzenie oczywiscie wysłane i zarejestrowane, umowa do końca marca

Edytowane przez michall1234
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...