Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przedłużyłem na 24 miesiące. Umowę miałem do 31.01.2016.
 
Teraz mam:
Pakiet Superpremium+ /8 C, HBO, Cinemax/ wszystko na cały okres umowy z pakietem Extra.
Filmbox /cała paczka/ do końca lipca, potem aktomatyczne wyłączenie

Dodatkowo:
nc+go TV Disney MOD /2 m/
HBO GO HB ITI /2 m/
History HD / H2 /2 m/
Adventure TV HD /2 m/
SunDance HD /2 m/
nc+ go TV /wszystkie kolekcje za 0 zł przez dwa miesiące, potem zostają tylko te do pakietu Superpremium+/
nc+ go /100 godzin/miesiąc/
WiFi BOX /0 zł przez cały okres umowy/
 
Miesięczna opłata 99,90 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kończy mi się umowa pod koniec lutego konsultant do mnie dzwoni i przedstawia mi nową umowę Superpremium za którą musiałbym zapłacić 175zł więc od razu powiedziałem że chciałbym mieć w ofercie tylko Canal+ i Hbo  bez Cinemax Filmbox , Sundance, History 1 i 2, Adventure to usłyszałem że mogę nie mieć tych programów ale za resztę bede musiał zapłacić 165zł

Może mi ktoś powiedzieć jaką ofertę wybrać od 80zł- 99zł + multiroom, bo to co mam teraz przedstawione w ofercie to jakaś kpina.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś kolejna oferta na przedłużenie umowy (do 31.01.2016)

 

Extra+

6 Canal+

Cinemax na 6 m. za darmo

Filmbox do marca za darmo

History, H2, Adventure, Sundance HD do końca lutego za 0 zł

Multiroom Standard za 0 zł/24 m.

 

Obecnie: Extra+ 8C+ HBO + Multiroom Standard za 64,90 zł 

A może byś napisał za ile ta propozycja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja jakbym dostał taką ofertę to bym został w nc+ ale niestety tylko extra i 8c+ bez multiroom za 89,9. 6xc+ tylko z comfort i superpremium odpowiednio 69,9 i 94,9.  W obecnej sytuacji chyba dostałeś opłacalną ofertę. HBO to opłaca się jedynie raz na kwartał wykupić na m-c i jeżeli nie zdołasz obejżeć to sobie ponagrywać co ciekawsze pozycje. Eleven też bym nie brał na cały rok, bo od czerwca do września nic tam nie będzie.

Edytowane przez beyondnc+
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużyłem umowę na 24 m-ce:

Extra+ z 6x C+  za 69,90

MR 2 cameleony za 0 zł

Moduł CI+ za 0 zł

Eleveny za 7,95 na 12 m-cy

Cinemaxy za 0 zł na 6 m-cy

Filmboxy w lutym za 0 zł

Myślę że dzięki temu forum uzyskałem maksa. Niestety na dzień dzisiejszy taniej się nie da.

Dziękuję wszystkim i pozdrawiam.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie umowa do końca kwietnia. Na razie zero telefonów z ich strony a i mnie się nie spieszy. Teraz posiadam Comfort +:

Najem ultraBOX+
Multi+
EXTRA+
Premium Sport &Film
CANAL+ VOD
HBO
History HD
SunDance HD
Eleven Sports

Chcę zejsć na EXTRA + 6 x C+ do tego eleveny i chciałbym multiroom. Za ilę mogę to wyrwać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonili i oferowali:

Superpremium + Filmbox na 12 mies za 0zl + HBO GO za 0zl/6mies potem 6 mies za 10zl + Hustler na mies za 0zl + pełne nc+go na 3 mies. Oczywiście Mr nadal za 0zl. Powiedziałem że przedłużenie nastąpi jeżeli wymienia sagemcoma na Pace. Narazie nie chcą o tym nawet słyszeć. Jak nie to nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

HBO GO mozesz igladac na tv jesli sciagniesz aplikacje.

Nie każdy smart tv ma taką możliwość mój D5500 niestety nie jest wspierany żadnymi aktualizacjami i takiej opcji nie posiada kilka lat i tv robi się przestarzały ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...