Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma takiej możliwości z tego co się dowiedziałem z wielu źródeł. HBO aktualnie jest 6x0 i 6x25, możliwe że zawarłeś umowę wcześniej, a wtedy taka opcja była tylko każdy wyłączał HBO i nie zarabiało wiec od grudnia 2015 zrobili "lojalkę".

Możliwe, że teraz tego nie ma. Ja przedłużałem w listopadzie i dostałem HBO na 6 m-cy gratis i filmboxy  na 1 m-c gratis z automatycznym wyłączeniem przez nich po tym terminie. Wiem, że inni też takie opcje mieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedna informacja zdradzona przez DUK (lub straszak)

Osoby które zawarły umowę z pakietem 6xC+ (później bezpłatnie doszły Discovery i Seriale) mają opcję przedłużenia 6xC+ lub 8xC+. Lada miesiąc wszystkie nowe oferty mogą/mają być tylko z pakietem 8xC+ i odpowiednio większą ceną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Wróciła promocja: Eleven 12 miesięcy za 7,95 zł, a następnie 15,90 zł .....może będzie ktoś z was zainteresowany ;)
 

.................Dodaj jeszcze HBO GO ...... Dodatkowo płatne ........


@asiafan "hbo go" posiadam ale nie z nc+ więc nie płace za niego ani grosza :P 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając te wasze komentarze, rozumiem że jeśli ktoś ma darmowe HBO, powiedzmy na 6msc i go wyłączy to HBO nic nie zarabia.

Według mnie jest to głup* pomysł, nie chce nikogo obrażać. To, że w cenniku wam pisze że macie za 0zł to nic nie znaczy! Oni i tak was wyruch***, a wy nawet o tym nie będziecie wiedzieć, to jest po prostu biznes.

To tak jak z ratami 0% w sklepach, nie dość że sklep na tym zarobi, to jeszcze bank! I nie ukrywajmy, za darmo kredytu nie dostaniemy, zawsze ktoś poniesie jakiś koszt!

 

 

@sabaka

Extra+8C+HBO 89,90 i HBO GO gratis.

Patrząc na te oferty co tutaj przedstawiacie ta oferta jak dla mnie jest najlepsza z tych wszystkich które tu są, w szczególności gdyby do tego było jeszcze multiroom za 0zł.
 

Edytowane przez mateuszj14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiej możliwości z tego co się dowiedziałem z wielu źródeł. HBO aktualnie jest 6x0 i 6x25, możliwe że zawarłeś umowę wcześniej, a wtedy taka opcja była tylko każdy wyłączał HBO i nie zarabiało wiec od grudnia 2015 zrobili "lojalkę".

nie wprowadzaj ludzi w błąd... ja przedłużyłem umowę  23.12 z automatycznym wyłączeniem HBO po 6mies... chciałem automatycznego wyłaczenia Elevenow po roku za ktore place 7.95 ale konsul po konsultacji z przelozonym powiedzial ze automatycznie moga wylaczyc tylko jeden pakiet wiec o Elevenach sam musze pamietac z koncem grudnia 2016

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz sie przygotuj na minimum 90zł :D

Kilka osób pisało tutaj że otrzymało to za 79.90 Fakt że o Man Packu nie wspominali ale może za piątkę udałoby się utargowac... Mam jeszcze co miesiąc zwrot 20 zł w promocji Eurobanku fakt też że tylko do listopada ale zawsze coś... Edytowane przez emarti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wprowadzaj ludzi w błąd... ja przedłużyłem umowę  23.12 z automatycznym wyłączeniem HBO po 6mies... chciałem automatycznego wyłaczenia Elevenow po roku za ktore place 7.95 ale konsul po konsultacji z przelozonym powiedzial ze automatycznie moga wylaczyc tylko jeden pakiet wiec o Elevenach sam musze pamietac z koncem grudnia 2016

nie musisz pamiętać - wyślij już dziś rezygnację z terminem grudniowym i to oni będą musieli pamiętać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@piotrekj66

Tą ofertę możesz mieć  ale z extra+ i 6 c+ ( HBO 6 x 0 6x 25 - średnio 12,50 mies ) wtedy wychodzi Ci 82.40 zł plus najem dekodera i masz 87, 40 zł inaczej dolicz do tej kwoty 10 zł za pozostałe dwa C+ - to przy układzie ze zwykłym HBO a z HBO GO krzyczą sobie 20 złotych mies na całą umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużyłem umowę (czeka na zatwierdzenie poprzez kliknięcie), ale zapomniałem zapytać o NC+GO i Canal+ VOD. Jeśli mam comfort z 6xC+ to Canal+ VOD także w to się wlicza? I rozumiem, że dostęp do NC+GO zgodnie z tym co piszą na stronie nc+ to 100h/msc

C+VOD tylko do 8C+. Nie ma możliwości doboru do 6C+. Jeśli się ma pakiet z C+ to jest z automatu 100h/msc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...