Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Panowie, przespałem okres końca umowy, nikt do mnie jeszcze nie dzwonił a umowa kończy się 31/01.

Na jaki adres wysyłamy teraz wypowiedzenia aby coś ponegocjować?

 

Dzięki z góry

 

Zostaw chęć kontaktu na swoim MOJE NC+ a i do ciebie zadzwonią. Ja dostałem po 4 telefonach z WARSZAWY lepszą ofertę bez wypowiedzenia niż niektórzy tutaj z wypowiedzeniem.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio konsultant tak Ci powiedział? Dobrze, że nie powiedział, że dobra cena to 80 zł, bo dla niego byłaby ona zdecydowanie lepsza, gdyby za tyle udało mu się sprzedać Ci ten pakiet.

A tak na poważnie - oceń sam. Wiedz jednak, że w cenie 53 zł rok temu był Extra+ i 8C+ i nierzadko HBO/multiroom do tego. Czy zaszły jakieś okoliczności, przez które ceny skoczyły o 30-40% i za coś co było na C+Sport trzeba teraz płacić dodatkowo (kanały Eleven)? Nie sądzę, ale pewnie się mylę, bo wielu tu przedłuża umowy biorąc Extra+6C za 70 zł i twierdzą, że to dobra cena, mimo, że wcześniej płacili za to samo (a nawet więcej) 53 zł.

Edytowane przez tomekb1976
Usunięto zbędne cytowanie.
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio konsultant tak Ci powiedział? Dobrze, że nie powiedział, że dobra cena to 80 zł, bo dla niego byłaby ona zdecydowanie lepsza, gdyby za tyle udało mu się sprzedać Ci ten pakiet.

A tak na poważnie - oceń sam. Wiedz jednak, że w cenie 53 zł rok temu był Extra+ i 8C+ i nierzadko HBO/multiroom do tego. Czy zaszły jakieś okoliczności, przez które ceny skoczyły o 30-40% i za coś co było na C+Sport trzeba teraz płacić dodatkowo (kanały Eleven)? Nie sądzę, ale pewnie się mylę, bo wielu tu przedłuża umowy biorąc Extra+6C za 70 zł i twierdzą, że to dobra cena, mimo, że wcześniej płacili za to samo (a nawet więcej) 53 zł.

Rok temu było 8C+ bardzo ciekawe skoro paczka 8C+ jest od maja :lol2:

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem sms o kontakt w sprawie umowy (mam do końca marca). Zadzwoniłem dwa razy w ciągu 15 minut:

 

Za pierwszym razem: extra 6C - 89,90 24 m   lub   comfort 6C/8C - 69,90 24m

Drugi telefon:            extra 8C - 84,90 24 m   lub   comfort 8C + filmbox lub manpack do wyboru na całą umowę - 79,90 24 m

 

Komentarz chyba zbędny :)

 

Obecnie mam comfort+ ze wszystkimi canalami+ MR 2 camele - płacę średnio 63 w łamańcu, teraz 69,90

 

Najbardziej pasowałby mi comfort 8C+ eleven za max 60, ale mogę chyba pomarzyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio konsultant tak Ci powiedział? Dobrze, że nie powiedział, że dobra cena to 80 zł, bo dla niego byłaby ona zdecydowanie lepsza, gdyby za tyle udało mu się sprzedać Ci ten pakiet.

A tak na poważnie - oceń sam. Wiedz jednak, że w cenie 53 zł rok temu był Extra+ i 8C+ i nierzadko HBO/multiroom do tego. Czy zaszły jakieś okoliczności, przez które ceny skoczyły o 30-40% i za coś co było na C+Sport trzeba teraz płacić dodatkowo (kanały Eleven)? Nie sądzę, ale pewnie się mylę, bo wielu tu przedłuża umowy biorąc Extra+6C za 70 zł i twierdzą, że to dobra cena, mimo, że wcześniej płacili za to samo (a nawet więcej) 53 zł.

Tak powiedział konsultant, tak powiedzieli w punkcie NC+ w moim mieście. Twierdzą uparcie że tańszej oferty już nie będzie. 1,5 roku temu przy przedłużaniu dostałem jeszcze HBO na kilka miesięcy, a teraz nic  :-|  porażka jakaś. Umowę mam do końca lutego, nie sądzę że wysyłanie wypowiedzenia coś tu da, ale spróbuję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Właśnie o to chodzi, nie ma sensu dzwonić bo to na 90% nic nie zmieni, szkoda kasy na dzownienie nawet. Tu nie chodzi wcale o 5-10 zł mniej miesięcznie, tylko o to jak się traktuje starych klientów. Mogę płacić i 100 zł, tylko platformy myślą że większość abonentów to jelenie, wiec i tak podpiszą co im się podstawi.

Edytowane przez pitter
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Obecnie płacę:

                                                 CENA        RABAT      SUMA

■ Comfort+                                 59,00       -19,10       39,90

■ Konto podstawowe                   1,99           0,00         1,99

■ HBO                                         25,00        -5,00        20,00

■ Premium Sport & Film              69,00      -19,00        50,00

■ Cinemax                                   15,00        -5,00        10,00

■ Eleven Sports                           15,90        -7,95          7,95

■ Extra+                                       30,00      -20,00        10,00

■ Multi+                                        15,00      -15,00          0,00

■ Multiroom Standard                   40,00     -20,00         20,00  (2 dodatkowe tunery)

■ nc+ GO                                        3,00      0,00             3,00

■ CZYNSZ NAJMU SPRZĘTU                                         5,00

 

co daje cenę 167,84 pln. Umowę mam do końca stycznia. Najkorzystniejsza jak dotąd propozycja to 143 zł. Powinien już przystać na tą propozycję czy czekać dalej? Jest szansa by im coś jeszcze urwać? Proszę o odpowiedź i z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Szanownych

 

Dzisiaj złożyłem wypowiedzenie w punkcie NC+, zero reakcji ze strony Pani która mnie obsługiwała. Zagadnąłem o ofercie jaką parę razy proponowali przez telefon a Pani na to że "teraz tak jest i już nie będzie jak było kiedyś", rozchodziło się oczywiście o podwyższoną cenę za okrojoną ofertę. Z tego co tak pobieżnie policzyłem to człek z ulicy ma lepiej niż stary klient. 

 

Comfort+

Multi+

Extra+

3 x HBO

History HD

 

Średnio 57zł z groszami na 15 miechów.

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferty są w miarę stałe, ale trzeba pamiętać, że punktem odniesienia w przypadku ofert przedstawianych abonentowi jest wysokość rachunku z przed dwóch miesięcy - jeśli płaciłeś 49,90 zł nie można liczyć na ofertę za 44,90 - bo taka będzie poprostu niedostępna. W "najgorszej" pozycji są abonenci z tzw. łamańcami, którzy płacili średnią kwotę - bo podstawą do ich przedłużeń jest wysokość ostatnich rachunków - ale nadal ofety dla przedłużających są tańsze niż dla nowych, moim zdaniem nie jest tanio, ale nie jest też "za drogo". Każdy sam musi odpowiedzieć, czy otrzymana oferta mu odpowiada czy nie.

Edytowane przez profik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koniec umowy 29 luty. 

W tej chwili mam extra+/wszystkie C+/multiroom + 2 x dekoder z nagrywrką za 79.90.

 

Oferta z dzisiaj 

Extra+8c zostawiają mi w tej samej cenie co mam 79.90

Extra+6c krzyknęli 74.90...

START +6C zaoferowali za jedyne 69.90....masakra

 

to w takim razie pytam o COMFORT z 6C :) Okazuje się, że to samo co EXTRA tj 74.90. Zgłupiałem, nie rozumiem ich taktyki już w ogóle :)

 

Oczywiście przy każdej ofercie było podkreślane, ze multiroom i dekodery z nagrywrką pozostają za 0 PLN. 

 

Do tego ewentualnie 11 za 7.95. HBO na rok, srednio 12,50/miesiac pakiet 6m/6m. Tak samo przy CIN lub FILMBOX ale za 15 PLN

Ponadto standadowo superpremium za 99.90, z manpackiem za 109.90, oraz VIP (wszystko oprócz erotycznych) za 119.

 

Coś czuje, że może być tylko gorzej. EXTRA+6C z bólem, ale pewnie wezmę, chociaż liczyłem realnie jakiś czas temu, że powinienem zejść do 59 PLN :)

 

Powiedzcie mi, jeśli dzisiaj bym przedłużył umowę to będzie obowiązywała od 1 marca  ?  Kiedy aneksować, żeby mieć prawie cały miesiąc za free ? Jak już odetną sygnał np. 3 marca, bo wtedy zaczną naliczać dopiero od 1 kwietnia ? 

 

Propozycja VIP (bez xxx) za 119 jest możliwa do ugrania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie dla tych, którym oferują 69,90 za 6C+. Czy miał ktoś inną ofertę prócz tych słynnych łamańców ? Np abonament stały 59,90 lub 79,90 czy więcej ? Być może oferta cenowa 6xC skierowana jest właśnie tylko dla "łamańców"

Ja mam stałą ofertę za 79.90. Odpowiednik Extra wraz z kanałami C+ i proponują mi teraz extra8C za tą samą kwotę. Extra+6C jednak za 74.90, co śmieszniejsze COMFORT +6C w tej samej cenie 74.90 !, a START+6C za 69.90 (żałosne). 

Także cena inna, 5pln większa, ale ja z kolei mam do tego multiroom + 2 dekodery z nagrywarką, więc może tutaj sobie dodali te 5pln, z tymże oficjalnie twierdzą, że MR i dekodery mam gratis.

Propozycja VIP (bez xxx) za 119 jest możliwa do ugrania?

no taką ofertę mi zaproponowano więc wychodzi na to, że jest to możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś dostanie i zaakceptuje, to wtedy można pisać, że możliwe.

to co, oferują 119, a jak przychodzi co do czego to twierdzą, że jednak się nie da ? To po ch... taka gadka z ich strony. Chociaż jak mi oferują COMFORT i EXTRA w tej samej cenie i nic innego nie widzą w tych swoich magicznych monitorkach to wszystko jest możliwe...Ogólnie kiła i mogiła to ich podejście i oferty w tej chwili. Co mnie ku..de trzyma przy tym NC to Liga mistrzów, nba i minimini. Ja chce tylko 5 kanałów za powiedzmy 19.90 :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta z dzisiaj :

Extra + z 6 c+ z HBO ( na rok średnio 12,50 ) za w sumie 82.40 zł- jak myślicie dobra oferta ?  Oczywiście odpowiedź zawsze będzie subiektywna każdy szuka czegoś innego mnie wystarczy kuchnia + ,  ekstraklasa i kanały filmowe .

 

PS tak sobie wspominam czasy lata chyba 2010 , że za takie coś płaciłem 109 zeta  i byłem zadowolony a teraz mam wątpliwości

Edytowane przez domidaxon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...