Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Rozmowa jednak skończyła się na tzw. "superpremium" za 99.90 zł na 24m, bez wodotrysków, w cenie 8c+ hbo i cinemaxy na 24 m  Do tego na 6 miesięcy za 0 zł dostałem Filmboxy (coś co i tak jest w promo z superpremium)  Próbowałem ugrać menpacka, lub eleveny za free ale bezskutecznie. Finał akcept umowy i reaktywacja. W styczniu 20 zł za najem dekod. Później już tylko 99.90 zł :sad:

 

 

Dzisiaj złożyłem wypowiedzenie

Nadal prosiłbym o info czy ktoś w superpremium zamienił  cinemax na filmbox w ogólnej cenie 99.90zł?

Da się ugrać na 24 miesiące superpremim 6xC+ HBO,Filmbox i manpack w tej cenie?  [beep]a dalej nie wiem czego się spodziewać na kanałach cinemax i filmbox czy ten ostatni poprawi jakoś ofertę skoro kupili disneya

Edytowane przez Kris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Anonim69 Z wynajmu tylko dekoder pace'a i drugi własny. I na tym działa stary MR.

A jaki masz multiroom, premium czy standard? i Czy jest to mydelniczka wykupiona na własność??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziś pierwszy telefon z Krakowskiego DUK. W zasadzie wszystkie opcje cenowe takie jak podawane na forum. Dodatkowo upierał się przy obowiązkowej opłacie niezależnie od opcji za jeden dekoder 5 zł. Mam jeszcze 3 miesiące do końca umowy konsultant nalegał że już dziś mogę przedłużyć umowę od kwietnia z nowymi cenami. Nie ma pośpiechu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie posiadam Extra i 8x C+ płace 79,90 i mam kilka opcji dodatkowych umowa kończy sie za 2m juz dzwonią z ofertami

 

Czy moge zejść do najniższego pakietu Entry lub Start+ i czy ceny za entry jest 4,99 a Start 9,99 tak jak kiedys byli i mozna umowę na 12 lub 15m ?

 

Z gory dzieki za pomoc,

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te ceny sa jak dla mnie nie do przyjecia. Place 49,90 za 8 C+ 3X HBO comfort+ Extra+

Umowa mam do konca kwietnia wiec jeszcze mam czas, ale nie bede na pewno placil za to 99.

Wie ktos moze czy za ta cene 99 da sie ugrac to co mialem ale z dodatkowym dekoderem??? Bo czytajac kilka stron wczesniej nie znalazlem nikogo w takiej stytacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca kwietnia.

Obecnie Comfort+ 8C+ MR (2 karty cameleon) 2x PVR PACE + Eleven za to płaciłem niecałe 78zł

Wypowiedzenie złożone wczoraj w punkcie.

Dziś sms z prośbą o kontakt pod nr 12 294 78 79 z prośbą o "pilny kontakt w sprawie umowy"

Oddzwoniłem i trafiłem na konkretnego konsultanta.

Dostałem

Extra+ 6C+ za 69,90zł

Eleven za 7,85zł (do końca promocji)

MR (2 karty cameleon) 2x PVR PACE za 0 zł

FilmBoxy na jeden miesiąc gratis.

Umowa na 24 miesiące i wchodzi w życie od 1.05.2016r.

Krótko mówiąc straciłem C+ Discovery i C+ seriale których i tak nie oglądałem a cenę mam dokładnie taką samą jak miałem.

Co prawda jeszcze mam 4 miesiące ale czytając co się dzieje zdecydowałem się już na tą ofertę bo wydaje mi się że jest całkiem niezła a nie chce mi się z nimi użerać i odbierać dziesiątek telefonów z bzdurnymi ofertami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te ceny sa jak dla mnie nie do przyjecia. Place 49,90 za 8 C+ 3X HBO comfort+ Extra+

Umowa mam do konca kwietnia wiec jeszcze mam czas, ale nie bede na pewno placil za to 99.

Wie ktos moze czy za ta cene 99 da sie ugrac to co mialem ale z dodatkowym dekoderem??? Bo czytajac kilka stron wczesniej nie znalazlem nikogo w takiej stytacji.

Akurat za HBO to nie płacisz bo dostałeś zapewne za free tak samo jak za 2C+bo gdy podpisywałeś umowę nawet ich wtedy nie było.Teraz nie dają takich rabatów na podstawę i C+ dodatkowo za HBO chcą opłatę stąd ta cena.Jeżeli chcesz taka konfigurację to raczej u żadnego dostawcy taniej nie dostaniesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotychczas pakiet Comfort + Extra bez MR bez C+ - cena 35 zł,dekoder Wifi PB+ za 0 zł (wymiana w APS zamiast uszkodzonego Pace)

Z końcem roku umowa rozwiązana. Propozycje standardowe, czyli Extra + 6 C+ za 69.90zł, dekoder zostaje za 0 zł, umowa 24 m-ce. Jedynym moim warunkiem jest MR z drugą kartą Cameleon. Udało się komuś w ostatnim czasie wziąć MR Standard z Camaleonem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Do konca lutego 2015 umowa słynny łamaniec za 53 z groszami (Comfort, extra plus, 8c+, HBO) oraz eleveny za 7.95, dekoder BoX plus.

 

Dzisiaj telefon Comfort, Extra 6xC+ za 69,90 oraz eleveny 12x7,95 potem 15zł. Chcę dobrać MR standard, Zaproponowano mi Wifi premium box jako pierwszy dekoder oraz box plus jako 2 dekoder ( 5zł za dekoder przez całą umowę, 12 miesięcy MR za darmo, kolejne 12 miesięcy 10 zł).

Czy to na dzień dzisiejszy jest max czy ktoś dostał np, 0 zł za wynajem? Można coś jeszcze z tego ugrac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 

jakiś czas temu pisałem jaki pakiet posiadam... ogólnie wychodzi 160 pln mc 

jak zadzwoniłem sam dostałem propozycje superpremium na 12 mc 171pln 

po złożeniu wypowiedzenia 

dostałem sms z prosba o kontakt i znów zonk pakiet Extra z 8C+ = 104 pln na 15 mc 

Czekam na coś w stylu 80pln za taki pakiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyglądam się forum już ze 3 m-ce, co do kombinacji, by  HBO czy Eleveny za co 2 miesiace aktywować (1 gratis, 2 płatny) to nie powiem niecny plan, ale po moich "wspomnieniach" z plusem miesiąca to nie chciałbym się w to bawić... Zamawiałem trzykrotnie plus miesiąca (i rezygnowałem trzykrotnie by nie płacić) - 1 raz dzwoniłem ale konsultant "zapomniał" kliknąć, kolejnym razem dzwoniłem i coś w systemie nie zagrało, nie wyłączyło się a 3 raz przeszli samych siebie i "RZEKOMO" nigdy do nich nie dzwoniłem by odwołać (tutaj już sprawa o UOKiK zachaczała, ale na szczęście się zrefrektowali) - więc jeżeli mieliby podobne praktyki w przyszłości, to nie radzę, bo mnie już szlak trafiał jak pisałem setną reklamacje z wyjaśnieniami łopatologicznymi co i jak... chyba, że to ja jestem pechowy jakiś  :)

Obecnie: Extra,8canal+,HBO, MR - 15m/ średnio 74,23 zł

Dziś zadzwoniłem do DUK, co mam zrobić żeby oddać dekodery etc:
Extra + 6xCanal+ + MR(0zł)  - 79,9 i ni [beep]y taniej, bo, że jestem teraz na abo 99,9 i ich nie interesuje moja średnia cena... (bajka konsultatna jak zawsze)
Także czeka mnie walka za 69,9 za to co powyżej.

Umowa do 31.01.2016


Ps. Ja wiem, że nowoczesność, wygoda, ale wchodząc na forum warto mieć szacunek do innych i nie pytać się z marszu czy dostanę super full ekstra za 50 zł... a wszystko piszę nie trzeba daleko szukać.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...