Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wystarczy, że wprowadzą zasadę, że po rezygnacji z opcji dodatkowej, przez trzy miesiące nie można jej ponownie włączyć i będzie lament.

Zobowiązania mi nie przeszkadzają. Nie mam ochoty co miesiąc dzwonić żeby coś włączyli albo wyłączyli.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Le0nGC Dziś i wczoraj nie dzwonili również i do mnie. Zwyczajnie, choćby krakowski DUK nie pracuje. Jutro dam znać co załatwiłem. Kanały u mnie nie świecą już od wczoraj. Jedno jest pewne mam wrażenie po dwóch rozmowach z krak. DUK, że konsultanci są nieugięci. P.S. podajcie proszę tel. do warszawskiego DUK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie taką samą bo bez HBO  :lol2:  a tak już poważnie, odrzucałem i czekałem do końca licząc jak każdy tutaj że zaoferują coś lepszego ale jak widać bez zmian od dluższego czasu. Przedłużyłem bo innej alternatywy nie mam np. kablówki, w cp brakuje kanałów które są w nc+ więc to nie dla mnie no i co też ważne dwie karty cameleon(wiadomo o co chodzi) zresztą nigdy nie pisalem że jak nie otrzymam tego co chce to zrezygnuję.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam umowę  do lipca  wiec trochę czasu mi pozostało, ciekawi mnie jedno jak długo będzie możliwość oglądania na dwóch cameleonach?Wątpie żeby się nic nie zmieniło.Podpisze latem nową umowę a oni za jakiś czas mogą mi karty sparować ....nie wyobrażam sobie oglądania tv na ich archaicznym sprzęcie a na moduł CAM nie ma szans.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale warto było ich wstrzymać jeszcze kilka dni w niepewności.

Może warto, ale liczy się efekt końcowy. A ten jest taki, że utrzymano abonenta, który będzie płacić tyle, ile od niego zażądano i to przez najbliższe dwa lata.

To utwierdza nc+, że obrał właściwą politykę cenową, musi być jedynie bardziej cierpliwy.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zatem po dzisiejszej rozmowie bez zmian (przyp. kanały już nie świecą). Nie ma opcji, że osoby, którym skończyły się umowy, lub kończą wynegocjują coś lepszego. Standaryzacja cen??? Poza propozycjami extra+ z 6c+ za 69.90 i extra+ z 8c+ weszła rozmowa o tzw "superpremium" za 94.90 z 6c+ i 99 z 8c+ (hbo i cinemax). Brak gdziekolwiek w cenie menpack'a. Oczywiście miałbym w standardzie nadal stare MR za 0 zł. Pytanie czy są jeszcze pomiędzy tym jakieś pośrednie inne promo, o których nie wiemy, ale na specjalne hasło czy kod;-) DUK je przedstawia.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem,ta oferta extra+ 6 c+ za 69,90 jest do zaakceptowania.Nie jest to co prawda to co było jeszcze kilkanaście miesiecy temu,ale jak wiemy zmieniła się strategia firmy i trudno przypuszczać by w najbliższym czasie się wycofali z tego.Ja mam umowę do końca marca i nie miałem jeszcze telefonów w sprawie przedłużenia,także sobie cierpliwie czekam bo nie mam pośpiechu.A;e jak nic się nie zmieni,to wezmę te etra+ 6c+ za 69,90,bo ja jestem tzw"sportowcem" i oferta polsatu wcale mi nie odpowiada,bo nie miałbym tak co do oglądania.Ale jak ktos nie jest sportowcem to nie ma sencu się zastanawiac nad ofertą nc+ tylko brać CP

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pawo24

 

Zgadzam się z tobą, że oferta extra + 6 c+ za 69.90 jest jeszcze do zaakceptowania.

 

@ironman

 

Nie można tutaj mówić o standaryzacji cen. NC+ stara się podwyższać stawkę lub jak ktoś płaci te 80 zł po prostu ją utrzymać. Według mnie standaryzacja cen jest wtedy, kiedy każdy klient może skorzystać z każdej oferty, a dla mnie np. NC+ nie przewidziało oferty Extra + 6 c+ za 69.90. Proponują mi to za 10 zł więcej, gdyż obecnie płacę 79.90...

Edytowane przez Mihalek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...