Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Superpremium z 6xC i filmboxami 104.90

Extra z 6xC hbo i filmboxami 99.90

Jak już to Superpremium z F.B 114.90. Chyba że za jakiś czas po aneksowaniu weźmie w promocji. .. co się nie opłaca. Lepiej robić włącz -wyłącz. Z drugą ofertą taż nie pocelowałeś.
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej widziałbym w ofercie Filmboxy niż Cinemaxy, gdzie i tak po jakimś czasie filmy trafiają na HBO. A Filmbox przejął ostatnio wytwórnię Disneya. Tylko głupie, ze Filmbox jest tak daleko, bo ja powyżej 125 już nawet nie idę kanałami.

Canal+ Seriale i Discovery nie oglądam. W ogóle nie rozumiem po co dają 8canal+ a innym 6Canal+. Przeciez to chora polityka. Jak dawać to całość każdemu a nie okrojoną wersję.

 

Więc Extra+ + 6Canal+ + HBO + Filmbox za 79,90 zł moim zdaniem to niezła promocja.

Wychodzi na to, że Extra+ + 6Canal+ + HBO wyjdzie za 69.90 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już to Superpremium z F.B 114.90. Chyba że za jakiś czas po aneksowaniu weźmie w promocji. .. co się nie opłaca. Lepiej robić włącz -wyłącz. Z drugą ofertą taż nie pocelowałeś.

Nie znasz się. Superpremium z 6xC dostaniesz za 94,9 a filmboxy za 10. Z kolei extra z 6xC za 69,9 + hbo 20 + filmboxy 10. Więc jest dokładnie tak jak napisałem. Oczywiście nie oznacza to że kolega wyżej taką ofertę dostanie, ja piszę o minimalnych cenach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca 6xC+ za 69,90zł nie musi dobierać HBO za 20zł, lepiej wziąć te HBO 6m free a 6m po 25zł czyli średnio 12,50zł a nie 20zł, podobnie jest z Cinemax może być 6m free + 6m po 15zł, Filmbox mnie nie interesował, nie brałem, nawet 2m za free bodaj mogłem, ale nie włączam tego, więc nie chciałem musieć pamiętać o wyłączeniu

Edytowane przez tomekb1976
Usunięto zbędne cytowanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Umowa kończy mi się z dniem 31.03.2016 ! Już do mnie wydzwaniają, na razie ich zbywałem że niby czasu nie mam także nie wiem z jaką propozycją dzwonią. Do tej pory miałem :

 

pakiet
Comfort+

opcje dodatkowe:
Multi+
HBO
Premium Film
EXTRA+
Premium Sport
AKTYWACJA STD 1-ST SL MR150
AKTYWACJA STB SLAVE 1 MR 150
AKTYWACJA STB SLAVE 1 MR 150
Multiroom Standard
Multiroom Standard
Najem turboBOX+
Adventure HD

Płace za ten zestaw: 69.90
Planuje w lutym wysłać znów wypowiedzenie. :twisted: Chciałbym pozostać przy tym co mam. Jest szansa zejść z tej ceny powiedzmy na 50-60 złotych?  :> 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Dzisiaj przedłużyłem umowę na 24 mce.

Był łamaniec 5x0 i 10x79,90 zł i MR gratis, najem dekodera gratis (Sagem bez dysku).

Wypowiedzenie wysłane w X.2015. Dotąd telefonów od NC nie odbierałem. Dzisiaj zadzwoniłem do Krakowa i dostałem ofertę Extra+ i C+ za 69,90 zł i MR gratis. Wiem z forum że niżej nie zejdą. Ale dostałem drugi dekoder sagem bez dysku, gratis. Szału nie ma, ale jestem zadowolony dlatego, że mam 2 cameleony i abonament na spółę z bratem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z cen nie zejdą.

Ktoś w końcu wziął kalkulator i policzył (zajmując się tylko łamańcami) zakładając pesymistycznie że na każdy 1000 abonentów (wpływy po uśrednieniu 53000) wypadnie 20% a reszta podpisze abonament za minimum 69.9 (wpływy 800*69,90=55920) to i tak są na plusie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zysk, to jest to, co zostanie po odjęciu kosztów od przychodu. Tu nie ma zastosowania zwykła matematyka, że 39+39>59. Było już to poruszane na forum, poszukaj.

 

A skąd to niby wiesz?Do końca umowy ma jeszcze 3 miesiące chyba że jesteś jasnowidzem.

Nikt nie dostał taniej Extra i 6xC+ niż 69.90

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znasz się. Superpremium z 6xC dostaniesz za 94,9 a filmboxy za 10. Z kolei extra z 6xC za 69,9 + hbo 20 + filmboxy 10. Więc jest dokładnie tak jak napisałem. Oczywiście nie oznacza to że kolega wyżej taką ofertę dostanie, ja piszę o minimalnych cenach.

Oj ... przepraszam . Tak mi przykro, że się nie znam. Normalnie otworzyłeś mi oczy i zrozumiałem, że Superpremium z 6C+ to takie oszukane Superpremium i to b. drogie, a dzięki Twoim kalkulacjom jest jeszcze drożej i w dodatku na opcję dodatkową trzeba się wiązać umową oraz płacić więcej. . Już się znam. ;-) . Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...