Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie Dziekuje za pomoc od wielu lat - pytanie na dziś obecinie za pakiek który posiadam dzis do 31 grudnia

 

Comfort +

HBO 

Premium Sport & Film

Extra +

Multi + 

Multiroom Standart

Najem Dekodera 

Cinemanm

Filmbox 

 

Płace obecnie 54zł mam do tego Redlight HD  ile za taki pakiet można obecie wyciagnąć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę o podpowiedź: ile można wytargować za Entry z Canal+ ?

(migracja z nc+tnk na Start+ na 12 miesięcy i od razu przedłużenie umowy na Entry z Canal+)

Czy do tego pakietu można dostać opcję Multi+ za 0zł ?

 

pozdrawiam i życzę wszystkich Wesołych Świąt !!!

Multi+ jest częścią start+ tylko i wyłącznie. Nie przejdziesz na entry z canal+. Zaoferują ci co najmniej start+ z canal+. Edytowane przez Ranger0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie Dziekuje za pomoc od wielu lat - pytanie na dziś obecinie za pakiek który posiadam dzis do 31 grudnia

 

Comfort +

HBO

Premium Sport & Film

Extra +

Multi +

Multiroom Standart

Najem Dekodera

Cinemanm

Filmbox

 

Płace obecnie 54zł mam do tego Redlight HD ile za taki pakiet można obecie wyciagnąć ?

115+standardowa opłata za RL. Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Umowę mam do 30.04.2016, ale już na stronie internetowej oferują pakiet Vip + za kwotę 139 zł przez cały okres umowy (24m) + multiroom (cameleony). Nie wysyłałem wypowiedzenia, ponieważ jeszcze mam trochę czasu do kwietnia. Czy to dobra cena?

Edytowane przez Panzermeyer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie Dziekuje za pomoc od wielu lat - pytanie na dziś obecinie za pakiek który posiadam dzis do 31 grudnia

 

Comfort +

HBO 

Premium Sport & Film

Extra +

Multi + 

Multiroom Standart

Najem Dekodera 

Cinemanm

Filmbox 

 

Płace obecnie 54zł mam do tego Redlight HD  ile za taki pakiet można obecie wyciagnąć ?

 

Miałem też taką opcję z tym że Cinemax, Filmbox i Redlight lub Hustler na pół roku za darmo (zamiast HBO). Reszta to Extra z 6C+ za 69,90 a po pół roku trzeba doliczyć opłate za te kanały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cesc4 - prawdopodobnie na infolinii bedziesz mial taka mozliwosc. Jesli nic sie nie zmienilo w standartowej cenie 25zl. ( pierwszy miesiąc niepełny gratis drugi płatny i musisz pamietać przed końcem stycznia o dezaktywacji - jeśli się mylę proszę mnie poprawić forumowicze )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi nie chcą nawet zaoferować za 69 tylko 74,95

no coz dla mnie tez absolutnie nie bylo canal + 6c za 69.90, tylko i wylacznie 8c za 79.90 no albo 6c za 79.90 :) z extra+ oczywiscie, wczesniej mialem comfort z extra plus i canal+ za 79.90 na 15 mies do 31.12... nie bylo wyjscia dla mnie i jest 24 mies za 79.90 z 8 canal+ extra i Hbo na 6 mies za automatycznym wylaczeniem plus eleveny za 7.95 na rok i z koncem grudnia jak chce musze sam wylaczyc bo oni automatycznie wylaczaja tylko jeden pakiet...aha multiroom i dwa 2 cameleony mam do tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedac dzisiaj w punkcie Nc+ i skladajac wypowiedzenie(umowa do konca marca)-zapytalem o aktualne ceny. Bardzo mila i rzetelna Pani powiedziala ze  Extra+ z 6C+ dostane u niej za 69,90,czyli tyle samo co na infolinii daja  z wielka łaska i to nie wszystkim. Bo zdaje sie ze to  w tej chwili jest najlepsza oferta jesli chodzi o ten zestaw. Chyba ze cos przegapilem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatecznie myślę nad takim rozwiązaniem:

comfort + 6C+ z HBO z darmowymi 6 miechami na HBO wychodzi razem 78.65 zł za miesiąc czyli podobnie co płacę teraz w łamańcu 5x0 10x 79.90 zł 

tracę parę kanałów z pakietu extra  c+ discovery i seriale oraz canal + vod 

jakie przydatne jest C+ vod każdy wie , seriali nie oglądam z brakiem części extra da się żyć  zostanie mi  to co chcę najlepsze kanały filmowe,  NBA i turbacz 

taka mała analiza świąteczna przy kominku   :crazy:

w CP  wielka niewiadoma  to sprzęt i sygnał więc szala przechyla się w stronę NC 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...