Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Czy to prawda,ze juz nie mozna dostac wifipremiumbox przy przedluzeniu umowy na standardowym multiroom?

Tydziem temu konsultant powiedzial o kwocie 5zl/mies a teraz juz mowi ze nie ma tej opcji...

Raczej przedluze umowe (comfort+, 6 canal+,cinemax 6 mies gratis za 59zl) ale liczylem na ta wymiane dekodera bo obecny pvr pace slabo dziala.

Jak to wyglada u Was dostajecie mozliwosc wymiany dekodera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

 

Umowa do końca marca. Oferta bez wypowiedzenia.

 

Dzisiaj pierwszy telefon:

1 oferta pakiet extra + 8 c+  VOD + multuroom,+  2 x pace umowa na 24 miesiące cena 81,80 zl

2 oferta pakiet extra + 6 c  + multuroom, + 2 x pace + pakiet filmbox do lutego  umowa na 24 miesiące cena 69,90 zl

 

Oferty myślę że  dość ciekawe. Z wypowiedzeniem da się coś jeszcze ugrać. Myślę ze jakieś HBO na 6 miesiecy.

 

Dzieki za uwagi i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wilos - Po co sie spieszy toz masz jeszcze 3 miesiace umowy. Sadzisz ze bedzie gorzej ? Oni zawsze strasza ze to ostatnia szansa bo maja prowizje od wcisniecia nam drozeszej oferty. Moze i ujednolica oferty i nie bedzie podejscia indywidulanego ale coz na tym swiat sie nie konczy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostaniesz extra + za 44.90 jeśli wcześniej miałeś pakiet tylko z comfort + ale jak comfort i extra to już nie dostaniesz w tej cenie :/ więc to jest ujednolicenie że aneksując nie zejdziesz z ceny extra + - owszem możesz wziąć pakiet tańszy ale już nie ten co miałeś do tej pory.Tak to rozumiem.

To czemu mnie proponowano Extra+ za 44.90zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czemu mnie proponowano Extra+ za 44.90zł

Stary nie wiem czemu :/ chciałbym taką propozycję ale jej nie dostałem - przekazałem tylko co mi konsultant powiedział i spadły na mnie gromy 

 

 

Gratuluję. Bo tak powiedxiał konsul. A jak Ci powie, że zimą chodzi się w sandałach, to też łykniesz?

 

Nie łyknę ale też nie zakładam  z góry, że wszystko co powie konsul to kłamstwo i próba zaciemnienia obrazu .

Jest sporo przykładów , że różne osoby na tę chwilę otrzymują różne propozycje pakietów - może w przyszłości wszystko się wyrówna było by to obiektywnie sprawiedliwe. Konkretne ceny pakietów w konkretnych przypadkach a nie indywidualne podejście.

Edytowane przez domidaxon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@domidaxon, konsultant jest nastawiony na zysk maksymalny czyli, wcisnąć Ci najdroższy pakiet i powiedzieć że innych nie ma :) Nigdy nie będzie równych cen bo wtedy nie będzie możliwości oszukania klienta :) tak jak jest teraz. Jak jesteś nie kumaty i się nie interesujesz to płacisz bo tak mówi konsultant ale jak masz trochę wiedzy i się nie uginasz nagle są oferty z Extra+ za 44,90 dlatego powiadam Wam ludzie. Nauczcie się kłamać tak samo jak robią tą konsultanci to jest walka. Oni chcą jak najdrożej My jak najmniej wygrywa lepszy Amen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miesiąc temu proponowali

umowa na 24 miesiące

comfort za 59,9 + 6 x canal i 6 miesięcy HBO gratis

 

dzis to samo lecz dodał zeby dostać 6 miesięcy HBo gratis musze za kolejne 6 miesięcy placic 25 zł ekstra miesiecznie

 

czy kazdy ma tą opcję płatna ktora tak wygląda czy faktycznie mozna dostać GRATIS HBo na 6 miesięcy ale mnie juz nie dotyczy ???????

Edytowane przez przemekg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@domidaxon, konsultant jest nastawiony na zysk maksymalny czyli, wcisnąć Ci najdroższy pakiet i powiedzieć że innych nie ma :) Nigdy nie będzie równych cen bo wtedy nie będzie możliwości oszukania klienta :) tak jak jest teraz. Jak jesteś nie kumaty i się nie interesujesz to płacisz bo tak mówi konsultant ale jak masz trochę wiedzy i się nie uginasz nagle są oferty z Extra+ za 44,90 dlatego powiadam Wam ludzie. Nauczcie się kłamać tak samo jak robią tą konsultanci to jest walka. Oni chcą jak najdrożej My jak najmniej wygrywa lepszy Amen.

Zgadzam sie calkowicie . Warto brac konsultantow na przetrzymanie  przeczekac np 2 dni niech  odetna sygnal. Swiat sie nie zawali przez te kilka dni  bez tv zadzwonic z propozycja reaktywacji jak  nie znajda sie normalne oferty  to olac NC cieplym moczem . Dla mnie cudem :) tez znalazlo sie EXTRA ZA 44,90 choc wczeniej w ogole nie bylo o czym gadac . Wiecej wytrwalosci  zycze .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio staram się nie odbierać od nich telefonów. Dziś jednak się ugiąłem i to co usłyszałem skłoniło mnie do podziękowania za propozycję. 79,90 za Extra i 6xC+ (de facto 5). Kpin z klienta ciąg dalszy. Już nawet mi się nie chce z nimi dyskutować. Wysłu[beep]ę grzecznie co mają do powiedzenia i podziękowałem. Wiedzą co mam w ofercie i niech nie przesadzają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakończyłem temat, wcześniej Extra+ C+ HBO i Cinemax za 89,90zł do końca grudnia

teraz różne propozycje, w tym Superpremium z HBO Cinemax 6C+ za 94,90zł i  z 8C+ 99,90zł

 

umowa 24m  Extra+ 6 C+ 69,90zł do tego HBO 6m free/6m 25zł i Cinemax 6m free/6m 15zł, multiroom free

 

czyli średnio 89,95zł pół roku 69,90zł, pół roku 109,90 zł, a potem na drugi rok się zobaczy

 

tym zabiegiem otrzymałem na 1 rok i pakiet i cenę 89,95zł średnią jak wcześniej (0,05zł wyższą :-) a teraz to rzadkość

ot takie małe Superpremium troszeczkę taniej, jestem względnie zadowolony, to tego mam elastycznośc na II rok, albo 70zł

albo dobrać HBO lub (i) Cinemax zależnie jaka będzie promocja

 

a no i jeszcze promocja z Eurobank -20zł co miesiąc przez 12 miesięcy (jak zadziała :-) czyli 69,95zł za moje "superpremium" przez 12m :-)

 

Lepiej się nie dało, z tymi kanałami, które chciałem. Pozdrawiam i życzę trafnych decyzji negocjacyjnych, teraz przez pewnie czas będę

hobbystycznie tylko czytał forum

Edytowane przez prwsk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi konsultant powiedział że poprzednie ceny (łamańce) były po bardzo dużych rabatach. Jednak patrząć na wycenę pakietu bez promocji czyli 198 zł, to dużo mniejszy rabat nie dają oferując za 79,90 czy 5x,xx

Dla mnie standard czyli Comfort + 6C = 59,9

Extra + 6 C=69,90

Eleveny za 7,95 na 12m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

W styczniu kończy mi się umowa. Mam obecnie wszystkie kanały (oprócz erotyków , 2 x Hiostory, 2 x Eleveny , Adventure i Sudance) do tego MR Premium  place 112zl

Sprzet turbobox 2720sx i box + 2849

 

Chce przejść na MR z 2 dodatkowymi dekoderami ( czy muszę wymienić wszystkie dekodery) Kanały które mnie interesują to to co obecnie mam może być  bez Filmbox i cinemax. Jaką ofertę próbować wytargować Jakie koszty z wymianą dekoderów.

 

 

Dziękuję i Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie ponowny telefon (WARSZAWA) za Comfort + extra + z 6 C+  Eleven za 97,50  zł na 15 mies. Jak oznajmił konsul to promocja która już nie będzie tańsza tylko droższa dla mnie. umowa do końca marca bez wypowiedzenia. Chyba podpisze bo juz nie mam sił

Miałem podobnie, a nawet drożej, bo chcieli coś około 110zł, powiedziałem, żeby nie dzwonili z takimi ofertami. Za dwa dni normalnie propozycja EX+6xC+El = 69+7,5 i podpisałem. Specjalnie tak robią. Zależy od konsultanta. Nie targowałem się o Hustlera, czy Adventure bo i tak bym ich nie oglądał.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...