Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba można to napisać w tym wątku, bo jakby nie było jest to oferta dla stałych abonentów. W ICA w zakładce wiadomości dostaliśmy kod obniżający cenę XboxaOne 500GB z Fifą 16 o 200zł, czyli do 1299zł.

Pisaliśmy już o tym w innym wątku. Myślisz, że to atrakcyjna oferta w b.drogim sklepie ?  :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na innym forum piszą że od nowego roku przedłużaniem umów zajmnie się firma z zewnątrz. Nie wiem na ile to jest prawdziwa informacja. Jeśli by okazała się prawdziwa to co to będzie oznaczać dla abonentów? Może tylko tną koszty? A może DUK nie daje rady z odpływem klientów :) Ale to akurat wina oferty a nie tego działu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie oznaczać- albo drożej, albo taniej. Jak taniej- to byle jak, jak drożej- to mało abonentów. Zostaną w większości sportowcy. Firmy zewnętrzne już dawno u nich pracują. Wydaje mi się, że są gorsze od nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomnijmy, że od czasu majowej rewolucji w pakietach, kiedy to Extra+ stał się wyższym pakietem zawierającym w sobie Comfort+ (wcześniej był tylko opcją do Comfortu), część kanałów zmieniła pakiet a Zest TV oraz Sportklub wypadły z Extra+ i obecnie znajdują się wyłącznie w opcji dodatkowej ManPack, zawierającej 8 kanałów (Adventure HD, History HD, H2 HD, Fightbox HD, Sportklub, Zest TV, Motowizja i Hustler HD). Warto pamiętać, że osoby, które aneksowały swoją umowę przed 11 maja 2015, mają dalej dostęp do wszystkich kanałów sprzed repakietyzacji, po podpisaniu aneksu, nawet jeżeli będziemy mieć dostęp do Extra+ to stracimy Zest TV i Sportklub. Kanał Motowizja jest zarówno w ManPacku jak i w nowym Extra+. Warto pamiętać o tym wszystkim przy przedłużaniu umowy, aby nie być zaskoczonym, że ubył jakiś kanał po aneksie, albo że płacimy dwa razy za ten sam kanał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, kończy mi się umowa z końcem roku; wypowiedzenie zarejestrowane i dzwoni DUK krakowski. Interesuje mnie Extra+ 6xC+ multiroom (dwa cameleony) i najem PACE i sagecom za 69PLN. Pytanko co jeszcze można wycisnąć? HBO na 6 m. za darmo z automatycznym wyłączeniem jest do ugrania? Coś jeszcze w tym stylu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest gra. Teraz nc+ ma w głębokim poważaniu przedłużających umowę. Albo bierzesz na ich zasadach...albo...idziesz do konkurencji. Ja mam umowę do końca grudnia E+ C+ dodatki internetowe za średnio 53zł. Chciałem przedłużyć samo E+ za ~45zł, ale nie da się. Więc jedną nogą jestem już u konkurencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawe bo były osoby które twierdziły że aneksowały umowy z opcją Mini Pack czy jakoś tak.I dostały np. Zest TV i Sportklubem w tej opcji a nie był to na pewno Man Pack o którym wspominasz że tylko tam te kanały.Wystarczy poczytać historię tego wątku.

Możliwe że taki Mini Man Pack jest jako specjalny pakiet dodatkowy, dla osób niezadowolonych utratą tych 2 wyżej wymienionych kanałów, przy negocjowaniu oferty warto trochę pogrymasić, że tych kanałów już nie ma w nowej ofercie. Chociaż na pewno warto też powalczyć o cały Man Pack, bo jest tam parę ciekawych kanałów, np Adventure albo H2. Czy może ktoś z forumowiczów otrzymał ManPacka przy aneksowaniu umowy za 10zł lub mniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dwie rozmowy z numerem 122947879, umowa do konca grudnia i jestem na wypowiedzeniu.

Najpierw pani proponuje mi Extra + C 6 za 89.99 na 15 miesięcy plus dekoder za 49 jednorazowo i mówi mi, ze nie ma dla mnie przygotowanej oferty na 24 za 69.99 tylko drożej. Potem jakiś zrąbany koleś dzwoni i mówi, że nie ma tej na 15 miesięcy a jest ta za 69.99 na 24 miesiące a dekoder 5 zł miesięcznie.

Ktoś ma jakiś pomysł o co tu chodzi?:)  Myślałem że są stałe oferty przygotowane dla abonentów i każdy konsultant widzi to samo a tu taka akcja.

Jeszcze mogę wziąć goły Comfort na 15 miesięcy za 39 zł i ewentulanie czekać na jakąs promocyjny dodatek Canalów za jakąs promocyjną cenę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szerokie grono forumowiczów !!!

Negocjuję od pewnego czasu ofertę przedłużeniową - nic się nie zmieni dzisiaj rozmowa z DUK miły konsultant powiedział , że do stycznia 2016 wszyscy będą mieć ujednolicone umowy - nie będzie widełek - tyle .

Dla mnie najbardziej przystępny pakiet extra + z 6 C+ za 69 zł na 15 mies czyli standardzik.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostaniesz extra + za 44.90 jeśli wcześniej miałeś pakiet tylko z comfort + ale jak comfort i extra to już nie dostaniesz w tej cenie :/ więc to jest ujednolicenie że aneksując nie zejdziesz z ceny extra + - owszem możesz wziąć pakiet tańszy ale już nie ten co miałeś do tej pory.Tak to rozumiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...nic się nie zmieni dzisiaj rozmowa z DUK miły konsultant powiedział , że do stycznia 2016 wszyscy będą mieć ujednolicone umowy - nie będzie widełek - tyle ...

Pozdrawiam

Gratuluję. Bo tak powiedxiał konsul. A jak Ci powie, że zimą chodzi się w sandałach, to też łykniesz?
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szerokie grono forumowiczów !!!

Negocjuję od pewnego czasu ofertę przedłużeniową - nic się nie zmieni dzisiaj rozmowa z DUK miły konsultant powiedział , że do stycznia 2016 wszyscy będą mieć ujednolicone umowy - nie będzie widełek - tyle .

Dla mnie najbardziej przystępny pakiet extra + z 6 C+ za 69 zł na 15 mies czyli standardzik.

Pozdrawiam

Standard to chyba jest na 24 m-ce a nie na 15 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...