Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

30 zł drożej za mniej, a Ty piszesz że to nie ma znaczenia ?

Chyba dla NC+ nie ma i dla Ciebie, bo dla abonentów którzy się nie dają kiwać i doić korporacji ma ogromne znaczenie podwyżka o 60 % !!!

Kiedyś była inna polityka i rozdawnictwo C+. Teraz to sie zmieniło i ceny są bardziej adekwatne do zawartości. Nikt nikogo na sile nie trzyma, jeżeli komuś nie odpowoada obecna polityka cenowa, to można zrezygnować, a nie płakać, że jest za drogo.
  • Popieram 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i kolejny tel. z propozycją bez zmian, extra 8c+ za 79,90 na 24m-cy i eleveny dodatkowo płatne. Konsultant pytał nad czym się zastanawiam bo taniej nie ma i już nie będzie, dodał że wcześniej popełnili błąd że rozdawali oferty jak to nazwał "za pół darmo". Propozycji nie przyjąłem i chyba [beep]nął focha bo odpowiedział że cytuje; :D

Nie przejmuj się z terrorystami się nie negocjuje. Ja mam czas do końca lutego 2016 r. teraz płacę w łamańcu 53,27, przy okazji jak kazałem wyłączyć HBO to konsul mnie zagadnął o przedłużenie umowy. Próbował zrobić ze mnie głupka że oferta za 85zł to "last minute" szybko z nim zakończyłem rozmowę, po czym zablokowałem nr w telefonie aby nie zabierali mi czasu na [beep]ne gadki. Jedyny sposób na nich to zlewać ich i nie przedłużać umów. A tak jak czytam forum to wszyscy biadolą że drogo a co post to przedłużają za 79,90!!!!!!, to ich tylko utwierdza że można stosować takie ceny.

Ja nie przedłużę umowy za 85zł za Extra + 8C+. Mam ich gdzieś jakbym mógł to już dziś bym zdał dekoder i niech spadają.

Tym bardziej że z filmów nie ma tam nic do ogladania, kontent słabiutki.

Za 80zł miesięcznie w SmartDomie będę miał TV+Internet+Telefon.

Czasami czytam że ktoś się wykłóca o extra za 44,99, pytam się po co? za 45zł jest pełna oferta słoneczka, bez HBO. 

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co mnie może zatrzymać u nich to Mini Mini,bi jak na razie lepszego kanału dla mojego szkraba nie ma.

Ten kanał jak i wiele innych dostępny jest w ofercie bezabonamentowej "Smart HD+", więc jak tylko na nim ci zależy, to bez problemu możesz uciekać z nc+ ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie bez przełomu, teraz do końca grudnia Extra z C+, HBO i Cinemax za 89,90zł

Z dziś same mało ciekawe propozycje (Kraków), wszystkie dwuletnie Extra z 8C+ 89,90zł

(chcę 8C+ ze względu na VOD) Comfort+ z 8C+ za tyle samo z tym, że po kilkadziesiąt zł rabatu przez... 2 miesiące;

 

Wszystko u mnie zmierzało do Superpremium za 99,90zł czyli 8C+, HBO i Cinemax też 2 lata, bonus... Filmbox na miesiąc...

Odrzucone

 

Ktoś uzyskał Superpremium taniej? albo coś ciekawego do tego?

 

Pytałem o to Extra 6C+ za 69,90zł podobno nie ma takiej oferty, albo nie ma dla mnie

 

Waham się miedzy Superpremium, albo CP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@prwsk, płacisz obecnie prawie 90 zł więc masz odpowiedź, dlaczego nie chcą Ci zaproponować Extra+ 6xC+ za 69,90 zł :)  Za wszelką cenę nie chcą dopuścić do tego, żeby klient płacił mniej. W najgorszym przypadku ma płacić tyle samo, ale najlepiej jakby płacił więcej. Na Twoim miejscu walczyłbym o Extra+ 8xC+ za 79,90 na 24 miesiące, w innym przypadku bym nie podpisał, bo dlaczego miałbym być gorzej traktowany niż inni, którzy ten pakiet otrzymali właśnie za taką cenę. Co do Superpremium, to nie dostaniesz taniej niż 99 zł na 24 miesiące.

Edytowane przez focus1224
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi ktoś z DUK przy którymś z kolei telefonie powiedział że przypomina czy informuje (już nie pamiętam dokładnie) że oferty zaczynają się jakoś od 19 zł.

Płaciłem do tamtej pory 99.90 i mogłem zejsc poniżej.

Rozmowa z konsultantem w drugiej połowie listopada.

Edytowane przez referee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@refree, gdybyś płacił mało to zaproponowaliby Ci Start za 9,90 zł, a tak konsultant Cię okłamał i powiedział, że oferty utrzymaniowe rozpoczynają się od 19,90 zł, czyli standardowej ceny za Start dla nowych abonentów. To jest właśnie to równe traktowanie, nad którym tak rozpływają się nc klakiery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż mimo podwyżki przyjmę ofertę bo przyzwyczaiłem się do Canal+, chyba w CP nie miałbym co oglądać (preferuję filmy, sport niekoniecznie).

Było:

Comfort+, extra+, multi+, 6xC+ z VOD (działa 8xC+), HBO, multiroom, 2 x Pace za 73,27 (średnia łamańca).

 

Będzie:
Extra+ z 6xCanal+ (multiroom i 2xPace) na 24 mies. za 69,90

Filmboxy na 1 mies. gratis

HBO 6 mies. za 0,00 potem 6 mies. za 25,00

 

Zakładając wyłączenie po roku HBO średnia 76,15 a jeżeli zostawię to 88,65.

Edytowane przez alek710
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdż ile jest abonentów a ile osób wypowiada się na tym forum.Że nikt się tu nie pochwalił to nie znaczy że nikt nie dostał.Znajdż mi inną osobę na forum która za free dostała Wifi Premiumboxa bez przedłużania umowy.Mi się to udało a wcale nie musiałem się tym chwalić.Już nie jedna osoba chwaliła się w tym wątku niską ceną to zaraz była nagonka że kłamie , oszukuje i ma udowodnić.I teraz ktoś by tego uniknąć nie pisze o atrakcyjnej ofercie.A tak nawiasem mówiąc była jakaś atrakcyjna oferta z innego forum nie wiem na ile wiarygodna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jestem świeżakiem na tym forum, ale mam do was pytanie.

W marcu kończy mi się umowa (kolejna) mam: comfort+,multi+ i extra+ za które do tej pory płaciłem 49.90... przed chwilą dzwonili do mnie z warszawskiego numeru w kwestii przedłużenia- EXTRA+ (mieszczą się w nim te trzy pakiety, które miałem do tej pory) za tą samą kwotę na 13 miesięcy...

czytam i czytam już jakiś czas wasze komentarze na tym forum i widzę, że to co mi proponują to żaden rarytas, ale nie wiem co można jeszcze ugrać

Dlatego proszę o jakieś sugestie, co można urwać w tej kwocie

za wszelką pomoc z góry dziękuję :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jestem świeżakiem na tym forum, ale mam do was pytanie.

W marcu kończy mi się umowa (kolejna) mam: comfort+,multi+ i extra+ za które do tej pory płaciłem 49.90... przed chwilą dzwonili do mnie z warszawskiego numeru w kwestii przedłużenia- EXTRA+ (mieszczą się w nim te trzy pakiety, które miałem do tej pory) za tą samą kwotę na 13 miesięcy...

czytam i czytam już jakiś czas wasze komentarze na tym forum i widzę, że to co mi proponują to żaden rarytas, ale nie wiem co można jeszcze ugrać

Dlatego proszę o jakieś sugestie, co można urwać w tej kwocie

za wszelką pomoc z góry dziękuję :mrgreen:

Jeśli chcesz coś lepszego ugrać to podstawą do takich rozmów jest wypowiedzenie, także niezwłocznie zanieś takowy druczek do APSu nc+, następnie oczekuj na telefon ze strony DUK z numeru krakowskiego. :D

360slim, Poczekaj do połowy stycznia.

Edytowane przez andrzejgratis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...