Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bez MR. Nigdy z niego nie korzystałem.

//EDIT: Dostałem telefon, że konsultant wprowadził mnie w błąd. I nie ma takiego pakietu dla mnie, żebym czasem reklamacji nie składał. Cóż...

//Policzyłem sobie ile razy dzwonili do mnie z NC+ co nie odebrałem. Łącznie z prywatnymi nr. aż 21 razy. Ciekawe.

Edytowane przez bartolinos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta na święta nie pojawia się w święta, tylko jeśli już to teraz. Moja umowa jest co prawda do 31.01, ale straciłem złudzenia, jak konsultant zaproponował mi Extra+ z Cinemaxem za coś około 70 zł i to bez żadnych MR. Dodam, że miałem łamańca Extra+ 8xC+ za 53 zł i dodatkowo po 5 zł za Cinemaxy co miesiąc.

Edytowane przez prezes22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie moja umowa kończy się w kwietniu, a za każdym razem jak odbieram to słyszę, że "już niedługo". W dodatku raz mi ktoś mówi, że jakbym wziął samo Extra to kosztuje 44,90zł, czyli tyle ile płacę, a raz, że 59zł. Nie wiem jak zaufać konsultantowi. Niby rozmowy nagrywane, a jak chciałem kiedyś odtworzyć jedną z nich z dobrą ofertą, to podobno się nie nagrała. Nie wiem co o tym myśleć, nie chcę być nabity w butelkę. W dodatku dzwonią albo jak jestem w pracy, albo na uczelni. Nigdy o normalnych godzinach wieczornych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kolejny telefon z DUK, i muszę powiedzieć że oferta juz troche lepsza niż ostatnio

Na początku chciałbym zaznaczyć że dobieram Multiroom ( w nc lub CP jeszcze nie postanowiłem) dlatego opłaty za MR nie są zrabatowane.

 

Aktualnie:

Extra+ (8C+)

PVR BOX 500GB

49,99zł/mc

15mcy abonament 

 

Dzisiejsza oferta:

Comfort+ (6C+) - 59,99

24 miesiące

 

Multiroom:

   - Wymiana dekodera na WiFi Premium + drugi WiFi Premium  - średnio 12,50/mc

   - Wymiana dekodera na WiFi Premium + drugi zwykły dekoder HD (konieczność tego drugiego połączenia kablem-akurat to noproblem bo będzie obok routera głównego stał)  - średnio  5zł/mc 

 

Dodatki:

Filmbox - 1 mc za free 

VOD - 1 mc za free 

 

HBO:

Kilka opcji:

- 6x 0zł + 6x 25zł

- 1mc za free +5x 25zł  

 

Eleven:

7,95zł/mc przez pierwszy rok a później rezygnacja lub 15zł przez kolejne 12mcy 

 

Bardzo miła i rzetelna konsultantka.

Powiedziała że nc+ planuje przenieść więcej sportu na kanały Eleven w najbliższej przyszłości. 

 

-------------------------------------------

 

Planuje wyrwać jakieś HBO za free... I prawdopodobnie przedłużę. Dla fana BPL,Serie A i Ligi Mistrzów raczej rozwiązania nie ma. 

Zastanawiałem się nad opcją CP + Eleven w Player.pl ale po 3tyg korzystaniu z Playera musze stwierdzić że jakoś szłu nie ma... Tym bardziej że nie ma kanałów w SmartTV w aplikacji Player.pl 

Edytowane przez posmak77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedziała że nc+ planuje przenieść więcej sportu na kanały Eleven w najbliższej przyszłości. 

Rzeczywiście dokładnie tak powiedziała, że to nc+ planuje przenieść więcej sportu do Eleven :) ??

 

To by potwierdzało moje przypuszczenia o bardzo silnej zależności, ale żeby już tak oficjalnie o tym mówić?

Edytowane przez menthal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Powiedziała że nc+ planuje przenieść więcej sportu na kanały Eleven w najbliższej przyszłości.

Strasznie kompetentna ta konsultantka. NC+ może sobie co najwyżej przenosić na nSport+. Eleven to odrębne stacje, tyle, że są na ich platformie. To tak jakby mieli coś przenosić na Eurosport.

Edytowane przez mingo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie piszę co usłyszałem w rozmowie , 20min temu.

 

Pytałem o bezproblemowej rezygnacji z Eleven po roku, i czy po tym okresie bedzie mozna znowu aktywować na kolejne 12miesiecy za 7,95.

Na rezygnacje, powiedziała że OK nie ma sprawy ale na drugą sprawę że prawdopodobnie się ceny zmienią ponieważ będą przenosić więcej sportu na kanały Eleven i coraz częściej mówi się o kolejnym kanale 

 

 

@mingo

A konsultantka była naprawdę OK , w porównaniu do innych a rozmów juz miałem DUZO. a Widać że na temat Eleven gdzieś cos usłyszała i tak powiedziała. 

Edytowane przez posmak77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś zadzwoniłem do nich bo otrzymałem sms że szaleństwo mikołajowe dalej trwa i rozdają c+ z hbo,no ale niestety nie rozdają a oferty takie jakie są tu na forum,Zastanawiam się czy nie iść po słońce po pakiet premium.Średnio wyjdzie 67,50.Pies [beep] tą naszą ekstraklape.W sumie jakby za 69,90 dali extra+ 8c+ do bym się zgodził

Edytowane przez cichy82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to nie ma już ofert 12m-cy? Ciągle tylko oferują 24 m-ce. W dodatku podobno to oferta świąteczna i się nie powtórzy(mówię to w kwestii mojej umowy do kwietnia), a pytałem dziś znajomego to przedłużył NC+ we wrześniu i dostał taką samą propozycję jak ja przez cały grudzień.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...