Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nie dla wszystkich, ci co płacili 79 zł za extra + 6 canal + , mają opcję przedłużającą tylko za 79 zł lub wyżej , nie niżej :(, chyba że zechcę wziąć samo extra za 59,90 . To jest skandal

Nie jest tak do końca.

 

Płacę w łamańcu za Comfort+, Multi+, EXTRA+, Premium Sport &Film, Najem BOX+ 53,26zł/ mies., choć niby liczy się taryfa 79zł.

Dotychczasowe propozycje comfort+ i 6xC+ za 59 lub extra+ i 6xC+ za 69zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Mam do przedłużenia NC+. Staż u nich to ponad 5 lat. Wypowiedzenie wysłane, umowa kończy się w dniu 31.12.2015.

Moje pytanie brzmi: co obecnie można wynegocjować? Gdzie dzwonić? Czy biuro w Krakowa dalej daje najlepsze oferty?

Chciałbym płacić nie więcej jak 60 zł/miesiąc. Może być bez C+

Z góry dzięki.

Edytowane przez konstant
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz przedłużyć umowę to konsultant zadzwoni z odpowiednią ofertą i telefonicznie możesz wycofać wypowiedzenie biorąc odpowiednią oferte. Będziesz miał tą samą kartę którą masz obecnie.

Jestem na ich 'Blacklist', bo mnie telefonicznie terroryzowali z powodu wymiany na dekoder HD. Nikt nie zadzwoni. Czy w takim razie mozna isc do punktu sprzedawczego nc+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Mam do przedłużenia NC+. Staż u nich to ponad 5 lat. Wypowiedzenie wysłane, umowa kończy się w dniu 31.12.2015.

Moje pytanie brzmi: co obecnie można wynegocjować? Gdzie dzwonić? Czy biuro w Krakowa dalej daje najlepsze oferty?

Chciałbym płacić nie więcej jak 60 zł/miesiąc. Może być bez C+

Z góry dzięki.

Nigdzie nie dzwoń tylko idź. Idź kilka stron wstecz i zadaj sobie trochę trudu czytając posty.Tam masz wszystko.Zamiast ofert to mamy "cześc,co mogę dostać...". Aha ja mam stażu 17 lat jak by to miało dla nich jakieś znaczenie.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na ich 'Blacklist', bo mnie telefonicznie terroryzowali z powodu wymiany na dekoder HD. Nikt nie zadzwoni. Czy w takim razie mozna isc do punktu sprzedawczego nc+?

Jeżeli masz dekoder SD to musisz podejść do APS o wymianę na Sagecom DSI 87 lub 83, sprzedawca tylko przełoży kartę do nowego. W moim przypadku tak było.

 

Tak możesz podejść do punktu i się zapytać o ofertę, ale możesz mieć gorszą niż telefonicznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. 99,90 bez HBO Go + opłata za 11 ..

mnie własnie tyle proponowali po pierwszym telefonie od nich. oferta z wypowiedzeniem do końca stycznia 2015. Odrzuciłem mam teraz to samo w średniej cenie 85zł. miałem 20 zł za 4 m-ce i 99,90 za resztę co dało cenę średnią 85zł. Na tyle teraz liczę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi zaoferowano pakiet ekstra+ z 8C+ za 89,90 i programy eleven moge dobrać za 8 zł. Czyli całość by mnie wyszła nie całe 98zł. Jeśli chciałbym tańszą ofertę to moge sie zdecydować na tańszy pakiet comfort+ z 8C+  za 79zł plus dobrać z wyższego pakiety program eurosport2 za 5zł (który mnie interesuje ze względu na bundeslige) i programy eleven za 8zł, czyli w sumie 92zł. Czyli w porównaniu co tutaj piszecie że macie oferte ekstra+ z 8C+ za 79zł czy za 69zł lub comfort+ z 6C+ za 59zł to to co mi oferują to jest troche kpina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmowa z dzisiaj :

moje pytanie o golutki extra +   cena 59,90 zł -  :crazy:

za to co mam teraz ( stopka)  propozycja super premium 99,00 zł

miły konsultant poinformował,ceny idą w górę obecny pakiet który mam to pakiet "promocyjny"

 także drodzy forumowicze dlaczego tak drogo ? bo promocja się skończyła ale takie opinie już tu się pojawiały więc to tylko małe potwierdzenie.

Pozdrówka dla wszystkich.

Edytowane przez REM.explorer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan konsultant mi powiedział, że oferty łamane już się skończyły i proponował też superpremium za 99,00. Mam umowę do końca stycznia 2016r więc i tak poczekam bo teraz płacę za 8c+ i HBO 85 w cenie średniej. Zobaczymy może w ostatni dzień coś się ugra. Mam już trochę dość płacenia takiej kasy za telewizję.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pawel 

obawiam się , że nie ugrasz ani w ostatni dzień ani po wyłączeniu sygnału - ceny są bez zmian nawet last minute :/

ja zobaczę mam umowę do końca stycznia ale jak Cyfrowy Polsat będzie miał jakąś fajną promocję świąteczną to wezmę już w grudniu

i tak na promocji w CP jest 6 miechów bez opłat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest tak do końca.

 

Płacę w łamańcu za Comfort+, Multi+, EXTRA+, Premium Sport &Film, Najem BOX+ 53,26zł/ mies., choć niby liczy się taryfa 79zł.

Dotychczasowe propozycje comfort+ i 6xC+ za 59 lub extra+ i 6xC+ za 69zł.

 

 

Płacę w łamańcu za Comfort+, Multi+, EXTRA+, Premium Sport &Film, Najem BOX+ 53,26zł/ mies., choć niby liczy się taryfa 79zł.

Dotychczasowe propozycje comfort+ i 6xC+ za 59 lub extra+ i 6xC+ za 69zł.

 

Jeśli już miałbym przedłużyć to w wersji Comfort , 6C+ ( mam tu na myśli sam sport , jeśli dobrze rozumuję ichną ofertę ... hmm) + Eurosport2 w cenie .... no właśnie , i czy warto ?.... Mam to samo. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam Canal Plus z Eurosportem 2 i z HBO. Płacę za to 77zł z Elevenem.

 

Chcę teraz przedłużyć, czytam tutaj o ofercie superpremium, co wchodzi w skład?

Bo u mnie po zalogowaniu do ncplus wyskakuje ze mam extra plus, premium film premium sport, hbo, eleven. Więc mam inny pakiet.

 

To co wchodzi w skład superpremium?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam Canal Plus z Eurosportem 2 i z HBO. Płacę za to 77zł z Elevenem.

 

Chcę teraz przedłużyć, czytam tutaj o ofercie superpremium, co wchodzi w skład?

Bo u mnie po zalogowaniu do ncplus wyskakuje ze mam extra plus, premium film premium sport, hbo, eleven. Więc mam inny pakiet.

 

To co wchodzi w skład superpremium?

Chyba to wchodzi w skład SuperPremium    http://ncplus.pl/sklep/oferta/extraplus-superpremium

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...teraz płacę za 8c+ i HBO 85 w cenie średniej. Zobaczymy może w ostatni dzień coś się ugra. Mam już trochę dość płacenia takiej kasy za telewizję.

Jak chcesz mieć pakiety premium to trzeba płacić. Jest jednak proste rozwìązanie Twojego problemu, zrezygnuj z C+ i HBO, to będziesz płacił mniej.

Dziś gdy dzwonił konsultant z ofertą "świąteczną" to z rozmowy wynikło że z oferty znikają 2 kanały Sportklub i zest tv. Czy jest jakieś oficjalne info odnośnie końca nadawania tych kanałów?

Kanały nadają dalej w "Manpacku" Edytowane przez Pawop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do 31-12 wypowiedzenie wysłane, obecnie mam :

-Comfort+

-MULTIROOM STANDARD
-Premium Film
-EXTRA+
-Premium Sport
-Multi+
-HBO
-Pace PVR HD 500 GB

 

Dzisiaj drugi telefon, propozycja 69,90 zł, ale bez C+seriale, C+Discovery i HBO na pół roku za darmo, a następne pół roku 25 zeta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...