Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth

Wchodzę na "ica" a tam takie coś może ktoś się z kusi ,niestety ja nie skorzystam bo myślę o ps4 ;)

 

1111.jpg

 

Jakby nie patrzeć to jest jakaś oferta dla stałych abonentów więc dlatego to umieściłem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też tam zaglądałem. W tym sklepie sprzęt jest droższy niż gdzie indziej. Więc ten ich rabat to może max 100. Dlaczego nie zrobią tego np. z Mediamarkt, a nie digadują się z jakimiś dziwnymi sklepami.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy z was wspominają o NC+GO przy okazji prezentacji ofert. Czyli co, już teraz gwarantowane za free przez cały okres trwania umowy?

Mi w sumie konsul nic nie wspominał o NC+GO ale po prostu się zarejestrowałem na stronie, mam teraz za free taki mini MR w dodatku oglądam tam gdzie chcę i nie koniecznie w domu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ jaras99 to chyba jakieś jaja sobie robią sześć dych za golutki extra + 

No też im to powiedziałem, za Extra+ z HBO 79,90 zł a za Superpremium sobie wołali 109 zł, dlatego mam ciemność, czekam jeszcze tydzień, może się opamiętają, jak nic z tego to zdaje sprzęt i ide po słoneczko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończy się mi umowa z końcem roku, wkrótce pewnie zaczną dzwonić. Interesuje mnie Comfort+ 6 C+, z postów wynika że idzie to dostać za 59,90. Do tego eleveny standardowo. Czy próbował ktoś wytargać Eurosport 2 do tego za 0 złotych na cały czas trwania umowy, czy nie da rady?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc. Mam stary abo nc+ z czasów cyfry+ z kartą cameleon bez dekodera. Umowa konczy się 31.12.. Wypowiedziałem w razie czego umowe. Dokąd isc, jesli jednak bedę chcial przedłuzyc umowe? I czy będzie koniecznosc wycofania wypowiedzi (na pismie?)?

Czy nadal bede mogł uzywac starą karte?

Dziękuje za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończy się mi umowa z końcem roku, wkrótce pewnie zaczną dzwonić. Interesuje mnie Comfort+ 6 C+, z postów wynika że idzie to dostać za 59,90. Do tego eleveny standardowo. Czy próbował ktoś wytargać Eurosport 2 do tego za 0 złotych na cały czas trwania umowy, czy nie da rady?

Nikt nie dostał E2 za free

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dla wszystkich, ci co płacili 79 zł za extra + 6 canal + , mają opcję przedłużającą tylko za 79 zł lub wyżej , nie niżej :(, chyba że zechcę wziąć samo extra za 59,90 . To jest skandal

Ja wczoraj przedłużyłem umowę. Wcześniej miałem extra +, canal + za 79,90. Teraz mam Comfort+, Canal+ za 59,90. I nie było z tym  żadnego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś sam z okazji Mikołaja zadzwoniłem i z mojej strony padła propozycja:

Wybrana oferta:
 
Comfort+   6 Canal+
 
Opcje dodatkowe:
 
Eleven Sports
 
Moja cena to 48 zł a konsultantka powiedziała że da za 59 zł 
Oczywiście bez wypowiedzenia wysłanego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc. Mam stary abo nc+ z czasów cyfry+ z kartą cameleon bez dekodera. Umowa konczy się 31.12.. Wypowiedziałem w razie czego umowe. Dokąd isc, jesli jednak bedę chcial przedłuzyc umowe? I czy będzie koniecznosc wycofania wypowiedzi (na pismie?)?

Czy nadal bede mogł uzywac starą karte?

Dziękuje za pomoc!

Jeżeli chcesz przedłużyć umowę to konsultant zadzwoni z odpowiednią ofertą i telefonicznie możesz wycofać wypowiedzenie biorąc odpowiednią oferte. Będziesz miał tą samą kartę którą masz obecnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończy się mi umowa z końcem roku, wkrótce pewnie zaczną dzwonić. Interesuje mnie Comfort+ 6 C+, z postów wynika że idzie to dostać za 59,90. Do tego eleveny standardowo. Czy próbował ktoś wytargać Eurosport 2 do tego za 0 złotych na cały czas trwania umowy, czy nie da rady?

Nie da rady. Za to 5zł/mies. nie było problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...