Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth

Superpremium "99"pln umowa na 24 miesiące czyli jeszcze do października 2016 :jupi:

Usługę "HBO GO" posiadam na 12 miesięcy ale to nie z nc+ tylko dzięki teściowej bo przedłużała umowę w "vectrze" 8)

Właśnie sprawdzałem "hbo go" mam do marca 2016

 

image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukimann

Jaki jest sens w ekscytowaniu sie ofertą przed 11 maja?

To było, nie wróci i poco mącić abonentom w głowach wypasioną ofertą za dobrą kasę??

Są inne realia,oferta się zmieniła a fakt faktem nc+nie obiecywała że ceny się utrzymają a tym bardziej spadną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekoder z Mixa umowa na czas nieokreślony Comfort+

Propozycja: Comfort, Extra i 6 C+ (bez seriale i discovery) za 59zł miesięcznie na 12m

 

Można więcej ugrać?

Mi to samo proponuja tylko jeszcze dekoder turbobox lub wifibox za 5zl i ma porozmawiac z przelozonym o dodatkowych kanalach i jutro zadzwonic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie konsultantka kazała czekać do końca sierpnia gdyż wtedy mogę dopiero się spodziewać ciekawszych ofert niż dotychczas, co inny konsultant to inna propozycja jak na razie od 59, 90 do 69,90 za ekstra za canal plusami sześcioma plus jakieś gratisy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest sens w ekscytowaniu sie ofertą przed 11 maja?

To było, nie wróci i poco mącić abonentom w głowach wypasioną ofertą za dobrą kasę??

Są inne realia,oferta się zmieniła a fakt faktem nc+nie obiecywała że ceny się utrzymają a tym bardziej spadną.

 

Nie ma sensu, ale niektórym tego nie wytłumaczysz. Małe dzieci bardziej kumate są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
Jaki jest sens w ekscytowaniu sie ofertą przed 11 maja?

To było, nie wróci i poco mącić abonentom w głowach wypasioną ofertą za dobrą kasę??

Sens jest taki......

By nie zostać "łosiem" :lol2::wink:

 

@Krzychooo trochę się "zagalopowałeś" .... nie wydaje mi sie że moja 3 letnia córka by była w stanie to ogarnąć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Po to jest ten dział by się dzielić "przemyśleniami" :D

Mam pomysł trzeba założyć nowy wątek:

"Oferty po 11 maja" i nie będzie problemu że ktoś ma coś "before" a tamten "after" i że świat się zmienia i nic już nie będzie takie samo :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli można coś ugrać za mniej, to czemu z tego nie skorzystać. Co do oferty po 11 maja, to oferty jeszcze się nie wyklarowały. Czas na aneksowanie jeszcze jest, nikt nikogo nie zmusi do powiedzenia "TAK" na warunki jakie mu nie odpowiadają. Jakie oferty będą później tego nie wiemy, także daruj sobie @Krzychooo takie komentarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie ma sensu porównywać tych ofert dostępnych do 9 maja do ofert ,które szanowni konsultanci oferują od 11 mają.

A dlaczego nie ma sensu?Nie każdy chce np 8C+sa tacy co biorą 6C+ czyli ofertę teoretycznie taką samą ba nawet gorsza bo z Extra wypadły kanały.Tak jak są tacy co negocjują Comfort czy Extra a ceny tych pakietów nie zmieniły się nawet dla nowych.Więc dlaczego mają się zmieniać niby dla stałych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukimann
Właśnie o to chodzi aby porównać i wiedzieć, że nc+ próbuje naciąć na większe koszty pozornie ulepszając swoją ofertę.

 

Otóż właśnie, w obecnej sytuacji nie do pozazdroszczeni są ci , którym obecne umowy się już kończą.....Albo się ugną i przystaną na "nowe" warunki (ech.. reszta się przygląda i "kibicuje" :wink: )...albo odejdą do konkurencji.Niestety nc+ ma asa w rękawie, rozdrabniając paczkę C+ i oferując lepszą i gorszą (zubożoną ofertę o 2 kanały-) ofertę.Jakże hojnie rozdawany był pakiet HBO..Zatem oferty przed 11 maja nijak mają się do rzeczywistości.

W przypadku mojej umowy, która się kończy w marcu 2016 r. nie napawa to szczególnym optymizmem na przyszłość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...